Skocz do zawartości

Wojna płci


RappaR

Rekomendowane odpowiedzi

25 minut temu, ignazz napisał(a):

Podetnij jajka i pij do woli. 

Albo oddaj na biednych i kobiety przestaną na Ciebie polować. 

A tak na serio zrob obie rzeczy. 

Z ciekawości spotkałeś już kogoś w swoim życiu dostatecznie upośledzonego umysłowo, by się posłuchał Twoich porad?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 minut temu, RappaR napisał(a):

Z ciekawości spotkałeś już kogoś w swoim życiu dostatecznie upośledzonego umysłowo, by się posłuchał Twoich porad?

To twoje fobie opisujesz nie moje. Znalazłem antidotum na te troski. Z wpisów wynika co Ciebie boli. Rozwijanie tematu mojej ułomności nie pomoże w twoich troskach więc się tym nie zajmuj. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, ignazz napisał(a):

To twoje fobie opisujesz nie moje. Znalazłem antidotum na te troski. Z wpisów wynika co Ciebie boli. Rozwijanie tematu mojej ułomności nie pomoże w twoich troskach więc się tym nie zajmuj. 

Moją troską jest dyskryminacja systemowa mężczyzn, nie znalazłeś antidotum.

Nic nie pisałem o Twojej ułomności, pisałem o ewentualnej ułomności osób słuchających się Twoich rad. Chyba, że sam słuchasz się swoich rad, wtedy masz darmową poradę ode mnie - przestań. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajnie przerzucasz piłeczki w pici Polo. Ale to nie ja od paru lat pisze wywrotowe treści w stosunku do kobiet, po kielichu opisuje podboje lub swoją anatomię. Podziękuję już za wymianę konceptu życia. Walcz z wiatrakami kobiecymi. Na koniec zapamiętam  potężny fikołek lekarza że nie warto słuchać siebie ( swoich rad) bo ktoś inny ma inne zdanie. Fantastyczna diagnoza rada i recepta na resztę życia. Od dziś będę żył jak Ty. Rady innych nie swoje się liczą. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 7.10.2024 o 12:39, jack napisał(a):

 

A wystarczy pójść za naukami flubera, który zresztą polecał swego czasu swe koleżanki - idealne materiały na żonę, oświadczyć się, założyć rodzinę i walczyć z niżem demograficznym. Od razu życie stanie się prostsze. 

 

W dniu 7.10.2024 o 12:42, RappaR napisał(a):

 

Nie jestem zainteresowany. 

Nie wiesz co tracisz

https://x.com/gregor_konop/status/1843540472687730924 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, LAF napisał(a):

A tak z ciekawości @RappaR

 

Jak dziewczyna z którą się obecnie spotykasz zareagowała na Twoje zdanie na temat równouprawnienia ? Mówiłeś jej o tym ?

Powiedziałem jej, że jestem za równouprawnieniem płci i powiedziała, że ją to cieszy. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

41 minut temu, RappaR napisał(a):

Powiedziałem jej, że jestem za równouprawnieniem płci i powiedziała, że ją to cieszy. 

Skrajne feministki też są tylko za równouprawnieniem, ale podobnie jak ty przedstawiają zakrzywioną rzeczywistość. 

Nikt nie napisze przeciez, że nie jest, tak samo jak żaden agresor nie stwierdzi, że kogoś najechał, a jedynie, że kogoś broni (mniejszości, demokracji itp).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, Pablo81 napisał(a):

Skrajne feministki też są tylko za równouprawnieniem, ale podobnie jak ty przedstawiają zakrzywioną rzeczywistość. 

Nikt nie napisze przeciez, że nie jest, tak samo jak żaden agresor nie stwierdzi, że kogoś najechał, a jedynie, że kogoś broni (mniejszości, demokracji itp).

Co jak co ale akurat to co pisze Rappar to jest wlasnie true rownouprawnienie (z ktorym ja np sie nie zgadzam bo plcie sa rozne a korzysc spoleczna jest wazniejsza niz 'rownosc wobec prawa')

To osoby ktore pisza ze 'sa za rownouprawnieniem' tak na prawde za nim nie bedac zakrzywiaja rzeczywistosc. Ofc nie wzbudza to emocji bo w samym mainstreamie to jest zakrzywione. Wy wszyscy jestescie w tym temacie skrajnymi feministkami tbh xD

Edytowane przez julekstep
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, julekstep napisał(a):

Co jak co ale akurat to co pisze Rappar to jest wlasnie true rownouprawnienie (z ktorym ja np sie nie zgadzam bo plcie sa rozne a korzysc spoleczna jest wazniejsza niz 'rownosc wobec prawa')

To osoby ktore pisza ze 'sa za rownouprawnieniem' tak na prawde za nim nie bedac zakrzywiaja rzeczywistosc. Ofc nie wzbudza to emocji bo w samym mainstreamie to jest zakrzywione. Wy wszyscy jestescie w tym temacie skrajnymi feministkami tbh xD

Tja. Makijaż kobiety to to samo co brutalny gwałt, bo kolega sobie podciąga to pod podstęp. #pieklomezczyzn.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, julekstep napisał(a):

Aha xD

Co "Aha xD"?

Np. ostatnio był temat gwałtów. Nie odniósł się ani razu do tego, że w przeważającej większości to mężczyźni gwałcą kobiety i mężczyzn, a znalazł jakąś dziwaczną interpretację "podstępu" starając się wskazać, że to mężczyźni są ofiarami systemu. Podobnie jak skrajne feministki stara się znajdować jakieś dziwaczne, marginalne wyjątki, żeby przedstawić krzywdę tylko jednej ze stron.

5 minut temu, Koelner napisał(a):

To dziewczyny są do rozmawiania np o temacie „równouprawnienia”? 🤣🤣🤣

Czym mniej z Rapparem rozmawia, tym dłużej z nim będzie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.