Skocz do zawartości

Wojna płci


RappaR

Rekomendowane odpowiedzi

9 minut temu, ignazz napisał(a):

Czyli faceci gwalca na potęgę kobiety oraz 5 razy częściej niż kobiety facetów ale to kobiety są problemem? 

Pozostaje jeszcze kwestia czy rozumie się jako gwałt. Bo zaraz się okaże, że te gwałty kobiet na mężczyznach polegały na łapaniu za krocze. 

Rappar wymyślił sobie możliwe ale nieprawdopodobne zdarzenie gwałtu kobiety na mężczyźnie w celu usidlenia alimentacyjnego i tak się w to wkręcił, że teraz ma obsesyjnego pietra, że jego to spotka. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, The Game 85 napisał(a):

Brawo raz odpowiedziałeś. Bo o oficjalnych danych na temat gwałtów dalej milczysz. Podobnie jak o ilości ofiar muszących  płacić. Widocznie brakuje argumentów.

 

Pisałeś o tym, że dawniej kobiety były gwałcone. Podaj oficjalne dane ile kobiet zostało zgwałconych w Królestwie Polskim, czy się wycofujesz z tej tezy?

 

26 minut temu, ignazz napisał(a):

Czyli faceci gwalca na potęgę kobiety oraz 5 razy częściej niż kobiety facetów ale to kobiety są problemem? 

Problemem jest dyskryminacja społeczna i nierówne prawo. Należy zlikwidować to i wprowadzić równość. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Problemem są faceci którzy gwalca wielokrotnie więcej nawet gdy doliczymy te przypadki wstydu niezgłoszone a Ty chcesz to naprawiać zmiana prawa wobec kobiet zaostrzając właśnie tam przepisy. Sprytne. 
W źródłach pisanych wielokrotnie wykazywana była praktyka gwałtów zbiorowych na kobietach w podbitych miastach od czasu pisma.  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, RappaR napisał(a):

Pisałeś o tym, że dawniej kobiety były gwałcone. Podaj oficjalne dane ile kobiet zostało zgwałconych w Królestwie Polskim, czy się wycofujesz z tej tezy?

 

Problemem jest dyskryminacja społeczna i nierówne prawo. Należy zlikwidować to i wprowadzić równość. 

A prowadzono dawniej oficjalne statystyki jak obecnie? Ja nie wiem gdzie można to sprawdzić. 

Ale obecnie są prowadzone statystyki ile jest zgłoszeń i ile wyroków. Ile kobiet skazano za gwałt na mężczyznach. Ilu mężczyzn złożyło takie zawiadomienia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, ignazz napisał(a):

Problemem są faceci którzy gwalca wielokrotnie więcej nawet gdy doliczymy te przypadki wstydu niezgłoszone a Ty chcesz to naprawiać zmiana prawa wobec kobiet zaostrzając właśnie tam przepisy. Sprytne. 
W źródłach pisanych wielokrotnie wykazywana była praktyka gwałtów zbiorowych na kobietach w podbitych miastach od czasu pisma.  

Historycznie prześladowane i dyskryminowane grupy społeczne częściej były zmuszane do przestępstw. Trend masz w każdym społeczeństwie w każdym okresie.

Zlikwidowanie dyskryminacji najszybciej rozwiąże ten problem 

12 minut temu, The Game 85 napisał(a):

A prowadzono dawniej oficjalne statystyki jak obecnie? Ja nie wiem gdzie można to sprawdzić. 

Ale obecnie są prowadzone statystyki ile jest zgłoszeń i ile wyroków. Ile kobiet skazano za gwałt na mężczyznach. Ilu mężczyzn złożyło takie zawiadomienia.

Czyli nie posiadasz.

podobnie jak kiedyś odmawiano kobietom do prawa do zgłoszenia gwałtu małżeńskiego, obecnie się odmawia mężczyznom prawa do zgłoszenia gwałtu na skutek podstępu. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, RappaR napisał(a):

Historycznie prześladowane i dyskryminowane grupy społeczne częściej były zmuszane do przestępstw. Trend masz w każdym społeczeństwie w każdym okresie.

Zlikwidowanie dyskryminacji najszybciej rozwiąże ten problem 

 

Podpisano 

Adolf Hitler 

pierwsze słyszę taką wywrotową tezę. 

Serio podciągniesz przestępczość zarobkowa czarnych pod przestępczość niekobiet bo kobiety nie są dyskryminowane historycznie i nie popełniały przestępstw? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, RappaR napisał(a):

Historycznie prześladowane i dyskryminowane grupy społeczne częściej były zmuszane do przestępstw. Trend masz w każdym społeczeństwie w każdym okresie.

Zlikwidowanie dyskryminacji najszybciej rozwiąże ten problem 

Czyli nie posiadasz.

podobnie jak kiedyś odmawiano kobietom do prawa do zgłoszenia gwałtu małżeńskiego, obecnie się odmawia mężczyznom prawa do zgłoszenia gwałtu na skutek podstępu. 

Czyli masz ZERO przykładów na swoją teorie o gwałcie na mężczyznach, którzy muszą płacić alimenty. Brawo ty. 

Bo oczywiście kobieta ma prawo zgłosić gwałt bo przystojny Hiszpan z którym poszła dobrowolnie, okazał się biednym uchodźcą i nie zostanie wyśmiana?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, The Game 85 napisał(a):

Czyli masz ZERO przykładów na swoją teorie o gwałcie na mężczyznach, którzy muszą płacić alimenty. Brawo ty. 

Bo oczywiście kobieta ma prawo zgłosić gwałt bo przystojny Hiszpan z którym poszła dobrowolnie, okazał się biednym uchodźcą i nie zostanie wyśmiana?

Dałem przykład. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, ignazz napisał(a):

Podpisano 

Adolf Hitler 

pierwsze słyszę taką wywrotową tezę. 

Serio podciągniesz przestępczość zarobkowa czarnych pod przestępczość niekobiet bo kobiety nie są dyskryminowane historycznie i nie popełniały przestępstw? 

 

1 minutę temu, The Game 85 napisał(a):

Z cały szacunkiem po pierwsze primo to żaden przykład, bo nie mam zamiaru płacić żeby przeczytać jakiś artykuł.

A po drugie primo w tym fragmencie jest wspomniana ciąża, a do alimentów to raczej daleko jeszcze.

Podsumujmy, są dwie opcje.

Albo ja mam rację i mężczyźni są dyskryminowani.

albo wy macie rację i kobiety są dyskryminowane 

 

Calkowita równość wobec prawa i zakaz jakiejkolwiek dyskryminacji rozwiązuje przecież problem w każdym przypadku.

Czemu jesteś przeciw? Skąd w was taka nienawiść?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, RappaR napisał(a):

 

Podsumujmy, są dwie opcje.

Albo ja mam rację i mężczyźni są dyskryminowani.

albo wy macie rację i kobiety są dyskryminowane 

 

Calkowita równość wobec prawa i zakaz jakiejkolwiek dyskryminacji rozwiązuje przecież problem w każdym przypadku.

Czemu jesteś przeciw? Skąd w was taka nienawiść?

Ty masz coś z głową czy oczami?

Nie potrafisz podać żadnego argumentu za swoją teorią i zaczynasz pisać o zupełnie innych rzeczach i do tego wysnuwasz jakieś niezrozumiałe wnioski na temat moich poglądów, o których nigdzie nie wspominałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i fajniejsze pytanie. Czemu lekarze zarabiają tyle? Czy nie mogą wszyscy tyle samo? 

35 minut temu, RappaR napisał(a):

 

Podsumujmy, są dwie opcje.

Albo ja mam rację i mężczyźni są dyskryminowani.

albo wy macie rację i kobiety są dyskryminowane 

 

Calkowita równość wobec prawa i zakaz jakiejkolwiek dyskryminacji rozwiązuje przecież problem w każdym przypadku.

Czemu jesteś przeciw? Skąd w was taka nienawiść?

Pokazujesz na każdym kroku silną niechęć do kobiet aby na końcu dyskusji rzucić oskarżeniem że my nienawidzimy kobiet lub mężczyzn? 

Idealnej równości wobec prawa nigdy nie powinno być. 

Z

e wzgledu na wiele aspektów pobocznych. A w sporze prawnym kobieta vs mężczyzna w wielu aspektach neutralnych jest równo. Różnice występują tam gdzie ma to uzasadnienie. Ciąża. Wiek emerytalny reguły sportowe i inne regulaminy związane z istotnymi aspektami mającymi uzasadnienie np biologiczne 

Jedyna nierówność jaką mogę sobie wyobrazić tą złą to różnica w twoim traktowaniu pacjenta i pacjentki. I jest to na pewno niefajne. 

Ale to domyśl podparty tylko twoimi wpisami na niszowym forum. Daj poczytać jeżeli piszesz na forum medycznym. 

Historycznie najbardziej skostniała grupa zawodowa z monopolem facetów byli lekarze. Kobiety za te same działania pomocny chorym palono na stosie ale i w XX było niewiele lepiej. Coś tym za bardzo przesiąknąłeś. 

I to szybko bo w pierwszym pokoleniu. 

Ps. Poza klerem bo tu chłopaki trzymają się mocno. 

Więc przepraszam lekarzy. Podium ale nie top. 

Adwokaci nielepsi. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 godzin temu, The Game 85 napisał(a):

Ty masz coś z głową czy oczami?

Nie potrafisz podać żadnego argumentu za swoją teorią i zaczynasz pisać o zupełnie innych rzeczach i do tego wysnuwasz jakieś niezrozumiałe wnioski na temat moich poglądów, o których nigdzie nie wspominałem.

Podaję setki, po prostu je wypierasz, Ty żadnego nie podałeś.

Piszę, że gwałty na mężczyznach są zbywane, nie potrafisz mi podać żadnych danych świadczących o tym, że są traktowane równie poważnie jak na kobietach. 

13 godzin temu, ignazz napisał(a):

W poprzednim wcieleniu uciekając z Titanica pierwszy sadzałeś dupe w szalupie?

Nie miałem poprzedniego wcielenia. A Ty jakie? Wódz Yoruba sprzedający niewolników czy pan na włościach okładający batem chłopów, którym nie chciało się postarać urodzić z błękitną krwią?

13 godzin temu, ignazz napisał(a):

Pokazujesz na każdym kroku silną niechęć do kobiet aby na końcu dyskusji rzucić oskarżeniem że my nienawidzimy kobiet lub mężczyzn? 

 

Pokaż mi gdzie napisałem o niechęci do kobiet? Piszę o niechęci do systemowej dyskryminacji mężczyzn. Nie mam problemu do kobiet, mam problem do opresyjnego systemu i chcę go zmienić. 

 

13 godzin temu, ignazz napisał(a):

Idealnej równości wobec prawa nigdy nie powinno być. 

 

I tu się różnimy. Ja jestem demokratą, Ty byś chciał dzielić na panów i na niewolników. 

 

13 godzin temu, ignazz napisał(a):

Historycznie najbardziej skostniała grupa zawodowa z monopolem facetów byli lekarze. Kobiety za te same działania pomocny chorym palono na stosie ale i w XX było niewiele lepiej. Coś tym za bardzo przesiąknąłeś. 

 

Naprawdę mógłbyś kiedyś wziąć jakąś książkę historyczną do ręki. Tematy stosów i inkwizycji są bardzo dobre opisywane przez profesjonalistów.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oddaj nadwyżki finansowe na biednych i kończymy temat. Po równo niech przecież będzie. Prowadzisz krucjatę antybab. Już lepiej zapisz się do klubu Ala Bundego. Widzę ze w swoich oczach jesteś mesjaszem tego forum Jaśnie Oświecony. 
 

czyli likwidujesz nierówności choć to nierealne aby zwalczać brak równouprawnienia mężczyzn bo twierdzisz ze kobiety zawsze były uprzywilejowane bo czytałeś książki ze dyskryminacja zawsze prowadziła do tego ze ta dana grupa wykazywała się rekordowym poziomem przestępczości i przywołujesz jako argument inkwizycję. Na dodatek marzy się Tobie sport dla wszystkich aby kobiety w boksie dostawały oklep od facetów i zapewne chętnie wykupisz taki dostęp streama. Nic tylko zacznij od założenia nowej federacji very open. 

Rap w pigułce.  

A i zapomniałem ze masz ciekawa interpretacje ze jak ktoś pokazuje Tobie ze twoj pomysł jest nierealny to znaczy ze nienawidzi mężczyzn, a gdy stara się wykazać ze twoja teza o przestępczości zawieszonej w dyskryminacji jest nietrafiona to podsumujesz tekstem żeby ktoś poczytał bo zapewne nie czyta i wyjeżdzasz z inkwizycja. 

Przestępczość wynika przede wszystkim z nierówności finansowej a nie z dyskryminacji płciowej. 

Facet więcej kradł bo był uciskany przez lata przez kobiety? Fajnie. Na poparcie twojej tezy. Inkwizycja. Jeszcze fajniej. 

Oczywiście strasznie upraszczam i parodiuje lekko ale taki bełkot tu uskuteczniasz. W imię walki z kobietami i uciskiem mężczyzn. 

Podetnij jajka i pij do woli. 

Albo oddaj na biednych i kobiety przestaną na Ciebie polować. 

A tak na serio zrob obie rzeczy. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, RappaR napisał(a):

Podaję setki, po prostu je wypierasz, Ty żadnego nie podałeś.

Piszę, że gwałty na mężczyznach są zbywane, nie potrafisz mi podać żadnych danych świadczących o tym, że są traktowane równie poważnie jak na kobietach. 

 

Jednak naprawdę głowa. Piszesz o konieczności płacenia alimentów przez ofiary gwałtu, a jako SETKI przykładów podajesz JEDEN artykuł ( płatny więc go całego nie przeczytałem) gdzie facet nie wie co robić dalej, ale tam jeszcze dziecko się nie urodziło i nie ma nic że MUSI płacić alimenty. Nie podałeś żadnych statystyk. Żadnych wyroków skazujących.

Czy są zbywane to nie wiem, ale @fluber podał statystyki, że 79% przestępstw wobec mężczyzn dokonują inni mężczyźni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.