Skocz do zawartości

Wojna płci


RappaR

Rekomendowane odpowiedzi

12 minut temu, The Game 85 napisał(a):

To ja chciałbym się dowiedzieć o oficjalnych zgłoszonych. Ty mówisz najpierw że są, że płacą ofiary alimenty. 

Bo ja jako potencjalna ofiara chciałbym poznać skale tego zjawiska, bo przyznam pierwsze słyszę o czymś takim. Czy bliżej potrącenia na pasach czy jednak trafieniem meteorytu.

Ja nie.

https://www.wysokieobcasy.pl/wysokie-obcasy/7,96950,27440221,tydzien-temu-dowiedzialem-sie-ze-ona-jest-w-19-tygodniu-ciazy.html?disableRedirects=true
widziałem nawet porady kobiet jak łatwiej dokonywać gwałtów.

Niestety z powodu stygmatyzacji takich jak Ty zjawisko nie jest zgłaszane w wystarczającej ilości.

 

14 minut temu, ignazz napisał(a):

Podstępne kuszenie i epatowanie seksapilem to też gwałt na facetach? 

Nikt tego nie neguje. 

Podstęp = gwałt ?

to już można obalić. 

Ważna też jest postawa drugiej osoby. 

Rappar ta logika jest czasem niedorzeczna. 
 

Żona jako narzeczona namawia do seksu i obiecuję że codziennie mąż jako mąż będzie miał loda. 
 

Maz po czasie rucha na lewo i prawo i przestaje się myć w domu więc żona zupełnie słusznie brzydzi się takim gościem 

rozumiem że mąż powinien założyć sprawę o gwałt bo według Rapp jako narzeczona zgwałciła przyszłego męża podstępem obiecując złote góry i nie dotrzymując słowa. 
 

nie ma znaczenia nic tylko to że zapewne wiedziała że będzie czasem okres, czasem kłótnia. Przecież podstępem obiecywała. 
 

kuzwa Rapp ty jesteś Królewicz. Serio. 

Czyli podstępem nie można doprowadzić do gwałtu wedle Twojej logiki? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 minuty temu, RappaR napisał(a):

Ja nie.

https://www.wysokieobcasy.pl/wysokie-obcasy/7,96950,27440221,tydzien-temu-dowiedzialem-sie-ze-ona-jest-w-19-tygodniu-ciazy.html?disableRedirects=true
widziałem nawet porady kobiet jak łatwiej dokonywać gwałtów.

Niestety z powodu stygmatyzacji takich jak Ty zjawisko nie jest zgłaszane w wystarczającej ilości.

 

Czyli podstępem nie można doprowadzić do gwałtu wedle Twojej logiki? 

Ja też znam przykład osoby na którą spadł samobójca i ją sparaliżował. Jeden przykład na pewno nie potwierdza twojej teorii o zgwałconych mężczyznach. Skoro tak im współczujesz powinieneś znać więcej przykładów. I jakieś dane o zgłoszeniach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, The Game 85 napisał(a):

Ja też znam przykład osoby na którą spadł samobójca i ją sparaliżował. Jeden przykład na pewno nie potwierdza twojej teorii o zgwałconych mężczyznach. Skoro tak im współczujesz powinieneś znać więcej przykładów. I jakieś dane o zgłoszeniach.

Czytałem o większej liczbie takich przypadków, niestety victim Shaming ogranicza zgłaszanie się ofiar 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, RappaR napisał(a):

Czytałem o większej liczbie takich przypadków, niestety victim Shaming ogranicza zgłaszanie się ofiar 

To jakie są oficjalne dane policji. Ile kobiet zostało skazanych. Bo coś myślę, że może być więcej mężczyzn skazanych za gwałty na innych mężczyznach.

Przecież nawet w tym artykule jest wspomniane o ciąży, ale nie ma co było dalej czy musiał płacić czy nie.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, The Game 85 napisał(a):

To jakie są oficjalne dane policji. Ile kobiet zostało skazanych. Bo coś myślę, że może być więcej mężczyzn skazanych za gwałty na innych mężczyznach.

Przecież nawet w tym artykule jest wspomniane o ciąży, ale nie ma co było dalej czy musiał płacić czy nie.

 

Ale to prowadzisz jakąś perwersyjną licytację? Podnieca Ciebie wyszydzanie ofiar gwałtu czy co?

Ja uważam, że gwałt jest zły. Niezależnie czy przy użyciu podstępu czy siły. 

Zły jest gwałt mężczyzn na mężczyznach. Zły jest mężczyzn na kobietach. Zły jest kobiet na mężczyznach. I zły jest kobiet na kobietach. 

Należy powziąć działania by każdy z tych przypadków ograniczyć maksymalnie.

I należy także ograniczyć cierpienia ofiar, na przykład nie zmuszając ich ponoszenia finansowania dzieci tak poczetych.

I taka opcja w prawie powinna być. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, RappaR napisał(a):

Ale to prowadzisz jakąś perwersyjną licytację? Podnieca Ciebie wyszydzanie ofiar gwałtu czy co?

Ja uważam, że gwałt jest zły. Niezależnie czy przy użyciu podstępu czy siły. 

Zły jest gwałt mężczyzn na mężczyznach. Zły jest mężczyzn na kobietach. Zły jest kobiet na mężczyznach. I zły jest kobiet na kobietach. 

Należy powziąć działania by każdy z tych przypadków ograniczyć maksymalnie.

I należy także ograniczyć cierpienia ofiar, na przykład nie zmuszając ich ponoszenia finansowania dzieci tak poczetych.

I taka opcja w prawie powinna być. 

Chcę po prostu znać skalę zagrożenia. Ilość zgłoszeń gwałtów przez kobiety jest chyba dostępna. Chcę po prostu wiedzieć ilu mężczyzn coś takiego zgłosiło. Czy bardziej mam się bać podstępnych kobiet chcących dziecko, czy mężczyzn którzy lubią innych mężczyzn.

Czyli kto ma ponosić cierpienia w wyniku gwałtu mężczyzny na kobiecie gdy zajdzie w ciążę. Kobiety nosząc dziecko, czy to dziecko jeśli będzie aborcja. Bo w takim wypadku ktoś ucierpi.

Tylko w tym jednym przypadku ktoś musi ucierpieć.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, The Game 85 napisał(a):

Chcę po prostu znać skalę zagrożenia. Ilość zgłoszeń gwałtów przez kobiety jest chyba dostępna. Chcę po prostu wiedzieć ilu mężczyzn coś takiego zgłosiło. Czy bardziej mam się bać podstępnych kobiet chcących dziecko, czy mężczyzn którzy lubią innych mężczyzn.

Czyli kto ma ponosić cierpienia w wyniku gwałtu mężczyzny na kobiecie gdy zajdzie w ciążę. Kobiety nosząc dziecko, czy to dziecko jeśli będzie aborcja. Bo w takim wypadku ktoś ucierpi.

Tylko w tym jednym przypadku ktoś musi ucierpieć.

 

Czyli uważasz, ze na aborcji cierpi dziecko?

Chcesz zakazać aborcji i odebrać wybór kobietom?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, The Game 85 napisał(a):

Czyli już nie rozmawiamy o gwałtach? Nie rozmawiamy o oficjalnych danych.

No cóż dlaczego mnie to nie dziwi że nie potrafisz odpowiedzieć.

Rozmawiamy, jestem za prawem aborcji w przypadku gwałtu i pytam Ciebie czy aborcja krzywdzi dzieci

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, RappaR napisał(a):

Rozmawiamy, jestem za prawem aborcji w przypadku gwałtu i pytam Ciebie czy aborcja krzywdzi dzieci

Brawo raz odpowiedziałeś. Bo o oficjalnych danych na temat gwałtów dalej milczysz. Podobnie jak o ilości ofiar muszących  płacić. Widocznie brakuje argumentów.

A co do aborcji to uważam, że tylko kobieta ma prawo decydować co zrobić. A czy to jest dziecko czy zarodek to po prostu nie wiem. W 1,2 miesiącu raczej zarodek, w 8 bardziej już dziecko.

22 minuty temu, fluber napisał(a):

79 procent od mężczyzn, 21 procent od kobiet 

Czyli tak jak myślałem @RappaR bardziej się przejmuje jedną ofiarą kobiety niż 4 ofiarami mężczyzn.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.