Skocz do zawartości

Wojna płci


RappaR

Rekomendowane odpowiedzi

4 minuty temu, ignazz napisał(a):

Może być psychiczny. Ten facet z Hollywood miał narzędzia. Tej co nie dała karnie pokazał miejsce w szeregu niszcząc karierę przez brak zleceń.  Miał lewar stad wyrok. 

Nie wiem czy kaszpirowski by dostał wyrok. 

Ciekawy aspekt prawny i niebezpieczny precedens. Mężowie stosują przymus ekonomiczny gdy żona nie pracuje bo wychowuje dziecko. A tak jest najczęściej ze to żona siedzi w domu wiec tylko udowadniasz ze kobiety maja gorzej. 

Czyli twierdzisz, że za pomocą podstępu zgwałcić nie można?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, RappaR napisał(a):

Czyli twierdzisz, że za pomocą podstępu zgwałcić nie można?

Oczywiście ze można ale wyrok łatwiej wydać przy klasycznym gwałcie z przemocą fizyczna gdzie można udowodnić calkowity brak zgody na seks niż orzekać co chcieli zrobić para pijaczków w wc w pubie i kto co mówi na drugi dzień. 

I taki gwałt fizyczny z wykazana obdukcja ciała potwierdzona orzeczeniem lekarskim trudniej obalić niż taki trochę chce trochę nie bo jestem facetem po piwku. 

Czasem w sytuacji gdzie z naszej woli jesteśmy ( knajpa) w stanie w którym jesteśmy ( pijani) rodzi się nowa sytuacja gdzie lądujesz. Nie mi oceniać gdzie czy z kim. Ocenie poddaje twoje działanie poprzednie. Do jakiej formy się doprowadziłeś. 

Sąd bada fakty ale i okoliczności. A poprzez wywiad środowiskowy tez twoje zwyczaje. 

I pisze twoje moje jej bez myśli ze bezpośrednio do Rappara. 

I bierzemy odpowiedzialność za swoje czyny po kielichu a nie szukamy wymówki ze był to podstęp i gwałt bo obok leży kaszalot. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, ignazz napisał(a):

Oczywiście ze można ale wyrok łatwiej wydać przy klasycznym gwałcie z przemocą fizyczna gdzie można udowodnić calkowity brak zgody na seks niż orzekać co chcieli zrobić para pijaczków w wc w pubie i kto co mówi na drugi dzień. 

I taki gwałt fizyczny z wykazana obdukcja ciała potwierdzona orzeczeniem lekarskim trudniej obalić niż taki trochę chce trochę nie bo jestem facetem po piwku. 

Czasem w sytuacji gdzie z naszej woli jesteśmy ( knajpa) w stanie w którym jesteśmy ( pijani) rodzi się nowa sytuacja gdzie lądujesz. Nie mi oceniać gdzie czy z kim. Ocenie poddaje twoje działanie poprzednie. Do jakiej formy się doprowadziłeś. 

Sąd bada fakty ale i okoliczności. A poprzez wywiad środowiskowy tez twoje zwyczaje. 

I pisze twoje moje jej bez myśli ze bezpośrednio do Rappara. 

Tak pro forma zdajesz sobie sprawę, że takie gwałty z wykazaną obdukcją ciała to taka absolutna rzadkość?

Żadna z ofiar Harveya nie miała obrażeń ciała na przykład?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nawet gracz NBA ma szkolenie. Są wypaczenia czasem i warto się zabezpieczyć za wczasu.  Najlepiej poprawnym stylem prowadzenia się. Czasy wolnej miłości i dzieci kwiatów minęły. Teraz są oskarżenia z niedomówień. Niestety nie zmienia to statystyk ze kobiety często są gwałcone bez tych niedomówień. 

1 minutę temu, RappaR napisał(a):

Tak pro forma zdajesz sobie sprawę, że takie gwałty z wykazaną obdukcją ciała to taka absolutna rzadkość?

Żadna z ofiar Harveya nie miała obrażeń ciała na przykład?

 

Ale tam występowała wieloletnia powtarzalność. Doskonale udokumentowana. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, ignazz napisał(a):

Nawet gracz NBA ma szkolenie. Są wypaczenia czasem i warto się zabezpieczyć za wczasu.  Najlepiej poprawnym stylem prowadzenia się. Czasy wolnej miłości i dzieci kwiatów minęły. Teraz są oskarżenia z niedomówień. Niestety nie zmienia to statystyk ze kobiety często są gwałcone bez tych niedomówień. 

Czyli generalnie popierasz słowa viceprezydenta od Trumpa - nigdy nie zostawaj z inną kobietą niż Twoja żona sam na sam? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

35 minut temu, RappaR napisał(a):

Czyli aktorki od Weinsteina mogły po prostu pójść pracować do Walmartu i żadnego gwałtu nie było?

 

Nie wiem. Ty zapewne wiesz lepiej jak tam było. 

I swoją drogą skoro tak bronisz tych zgwałconych mężczyzn może podałbyś jakieś dane ile ich jest. Ile okropnych kobiet zostało skazanych za gwałty, albo chociaż ile było zgłoszeń, żebym mógł dowiedzieć się o skali tego zjawiska.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, RappaR napisał(a):

Czyli generalnie popierasz słowa viceprezydenta od Trumpa - nigdy nie zostawaj z inną kobietą niż Twoja żona sam na sam? 

Dziś niestety lepiej być trzeźwym i w większym gronie. Na pewno jak jesteś politykiem bogaczem lub mało inteligentnym ze pierwsza lepsza może to wykorzystać. Czyli pośrednio coś w tym jest. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, The Game 85 napisał(a):

Nie wiem. Ty zapewne wiesz lepiej jak tam było. 

 

Ja uważam, że Harvey Weinstein wykorzystał swoją pozycję społeczno-zawodową do wywarcia presji na odbycie się stosunku płciowego.

1 minutę temu, The Game 85 napisał(a):

I swoją drogą skoro tak bronisz tych zgwałconych mężczyzn może podałbyś jakieś dane ile ich jest. Ile okropnych kobiet zostało skazanych za gwałty, albo chociaż ile było zgłoszeń, żebym mógł dowiedzieć się o skali tego zjawiska.

Nie mam, ofiary gwałtu boją się wyjść z tym z powodu stygmatyzowania, czego osoby takie jak Ty są dowodem.

2 minuty temu, ignazz napisał(a):

Dziś niestety lepiej być trzeźwym i w większym gronie. Na pewno jak jesteś politykiem bogaczem lub mało inteligentnym ze pierwsza lepsza może to wykorzystać. Czyli pośrednio coś w tym jest. 

A to człowiek nazywany seksistą nienawidzącym kobiet. Utożsamiasz się z nim? Jeśli nie, w jaki sposób się Twoje podejście do kobiet różni od jego? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jezeli moje obawy doprowadza do tego ze ktoś nazwie mnie seksista to muszę z tym żyć. Ale mysle ze fakt jak traktuje kobiety obroni mnie przed takim mało istotnym oczernianiem. Co nie neguje pewnej nowej mądrości ze lepiej zapobiegać niż leczyć i mi nie opłaca się o 2 w nocy po kielichu nawet niewinnie bawić się w towarzystwie samotnej tajemniczej damy.  Na tym etapie życia o tej porze śpię lub oglądam NBA. 

Szukasz wrażeń masz ryzyko. Czego tu nie rozumieć?

Nutka ryzyka to dobry afrodyzjak. 

Ale nie da się hedonistyczne z życia brać tylko zalet. Czasem życie daje klapsa. 

Ona to wie. Marcelus Wallace to wie. A Tony powinien wiedzieć lepiej. 

CB1202-EE-E852-4051-865-F-24-E595838781.
 

roznie bywa 

Edytowane przez ignazz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, RappaR napisał(a):

Ja uważam, że Harvey Weinstein wykorzystał swoją pozycję społeczno-zawodową do wywarcia presji na odbycie się stosunku płciowego.

Nie mam, ofiary gwałtu boją się wyjść z tym z powodu stygmatyzowania, czego osoby takie jak Ty są dowodem.

A to człowiek nazywany seksistą nienawidzącym kobiet. Utożsamiasz się z nim? Jeśli nie, w jaki sposób się Twoje podejście do kobiet różni od jego? 

 

A myślisz, że inne ofiary gwałtów się nie boją. Że kobieta napadnięta w zaułku nie boi się iść na policję. Że dziewczyna wykorzystana na imprezie nie boi się. Dla nich to zapewne nie tylko trauma związana z samym gwałtem, ale i konieczność wielokrotnego mówienia o tym.

Ale faktycznie to facet, który mógł odmówić boi się o tym mówić.

Zresztą sam podałeś przykład ofiar gwałtów, które muszą płacić alimenty, a teraz nie masz żadnych danych to potwierdzających. 

Jestem w szoku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, The Game 85 napisał(a):

 

A myślisz, że inne ofiary gwałtów się nie boją. Że kobieta napadnięta w zaułku nie boi się iść na policję. Że dziewczyna wykorzystana na imprezie nie boi się. Dla nich to zapewne nie tylko trauma związana z samym gwałtem, ale i konieczność wielokrotnego mówienia o tym.

Ale faktycznie to facet, który mógł odmówić boi się o tym mówić.

Zresztą sam podałeś przykład ofiar gwałtów, które muszą płacić alimenty, a teraz nie masz żadnych danych to potwierdzających. 

Jestem w szoku.

Tak więc podaj mi dokładną liczbę kobiet napadniętych w zaułku, które boją się na policję. Chyba, że nie masz żadnych danych. 

9 minut temu, ignazz napisał(a):

Lub mówi ze się jej podobasz ;) 

 

Kolejny przykład. Na przykład kobieta chce seksu tylko dla korzyści finansowych, ale ofiarę gwałtu okłamuje, że jest z nią dla jej przymiotów charakteru. Jest to oczywisty przypadek gwałtu na skutek podstępu.

Chyba, że uważasz, że w tej sytuacji nie ma podstępu. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, RappaR napisał(a):

Tak więc podaj mi dokładną liczbę kobiet napadniętych w zaułku, które boją się na policję. Chyba, że nie masz żadnych danych. 

Ale co ja ci mam podać. Chyba można sprawdzić ile kobiet zgłosiło gwałt i ile zapadło wyroków.

Natomiast ty wyskoczyłeś ze zgwałconymi mężczyznami więc chciałem porównać ilość ofiar. Bo ja nie pytałem o niezgłoszone bo tego nikt nigdy się nie dowie.

Ja pytałem o oficjalne zgłoszenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, The Game 85 napisał(a):

Ale co ja ci mam podać. Chyba można sprawdzić ile kobiet zgłosiło gwałt i ile zapadło wyroków.

Natomiast ty wyskoczyłeś ze zgwałconymi mężczyznami więc chciałem porównać ilość ofiar. Bo ja nie pytałem o niezgłoszone bo tego nikt nigdy się nie dowie.

Ja pytałem o oficjalne zgłoszenia.

Według raportu National Intimate Partner and Sexual Violence Survey (NISVS) z 2010 roku, około 1 na 6 mężczyzn w USA doświadczyła jakiejś formy przemocy seksualnej w swoim życiu

Według danych Centres for Disease Control and Prevention (CDC) z USA, około 1 na 71 mężczyzn (czyli 1,4%) doświadczył gwałtu w pewnym momencie swojego życia. Jednak te liczby prawdopodobnie są znacznie zaniżone, ponieważ szacuje się, że...

Wg danych z National Crime Victimization Survey (NCVS) z USA, tylko niewielki procent mężczyzn decyduje się na zgłoszenie napaści seksualnej. Szacunki wskazują, że mniej niż 10% mężczyzn-ofiar zgłasza gwałt. Główne powody braku zgłoszeń to wstyd, obawa przed stygmatyzacją, oraz brak wiary w sprawiedliwe traktowanie przez organy ścigania

i najważniejsze

Badania wskazują, że gwałty na mężczyznach są zgłaszane o wiele rzadziej niż te dotyczące kobiet

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, The Game 85 napisał(a):

Ale co ja ci mam podać. Chyba można sprawdzić ile kobiet zgłosiło gwałt i ile zapadło wyroków.

Natomiast ty wyskoczyłeś ze zgwałconymi mężczyznami więc chciałem porównać ilość ofiar. Bo ja nie pytałem o niezgłoszone bo tego nikt nigdy się nie dowie.

Ja pytałem o oficjalne zgłoszenia.

Ja mówię, że są niezgłoszone z powodu stygmatyzowania i agresji co najmniej werbalnej takich jak Ty. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja chciałbym zapytać czemu ma służyć dyskusja o gwałtach nie fizycznych a psychicznych gdzie na poparcie swojej tezy że kobiety mają lepiej przytaczasz mega aferę w Hollywood gdzie poprzez stanowisko facet od dekad wykorzystywał kobiety na masową skalę. Gdzie wydawało by się że bogate, silne i popularne, masowo lubiane więc ze wsparciem całej rzeszy fanów kobiety powinny bronić się skuteczniej niż Grażyna pod Rzeszowem w macankach dyrektora fabryki azbestu czy pijanego męża. Co teraz zaserwujesz Levinsky i Clinton i wpływ władzy? Przecież jest odwrotnie niż według Twoich starań. Przez lata to faceci rządzili, sądzili, wydawali opinie czy byli prezesami spółek. I przez lata statystycznie to oni przekraczali uprawnienia. 
Problem gwałtów na mężczyznach istnieje tak jak wstydu przed zeznaniami ale nie zmienia to statystyk przerażających w skali all time. W Nankinie gdy my bawimy się w porównania gwałtów i definicji poczytajcie co się działo. I takich miast historycznie od starożytności jest multum. A my tu się zajmujemy w porównaniu detalem. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, fluber napisał(a):

Według raportu National Intimate Partner and Sexual Violence Survey (NISVS) z 2010 roku, około 1 na 6 mężczyzn w USA doświadczyła jakiejś formy przemocy seksualnej w swoim życiu

Według danych Centres for Disease Control and Prevention (CDC) z USA, około 1 na 71 mężczyzn (czyli 1,4%) doświadczył gwałtu w pewnym momencie swojego życia. Jednak te liczby prawdopodobnie są znacznie zaniżone, ponieważ szacuje się, że...

Wg danych z National Crime Victimization Survey (NCVS) z USA, tylko niewielki procent mężczyzn decyduje się na zgłoszenie napaści seksualnej. Szacunki wskazują, że mniej niż 10% mężczyzn-ofiar zgłasza gwałt. Główne powody braku zgłoszeń to wstyd, obawa przed stygmatyzacją, oraz brak wiary w sprawiedliwe traktowanie przez organy ścigania

i najważniejsze

Badania wskazują, że gwałty na mężczyznach są zgłaszane o wiele rzadziej niż te dotyczące kobiet

Tylko pytanie jaka ta przemoc była, czy od kobiet czy od innych mężczyzn.

 

4 minuty temu, RappaR napisał(a):

Ja mówię, że są niezgłoszone z powodu stygmatyzowania i agresji co najmniej werbalnej takich jak Ty. 

To ja chciałbym się dowiedzieć o oficjalnych zgłoszonych. Ty mówisz najpierw że są, że płacą ofiary alimenty. 

Bo ja jako potencjalna ofiara chciałbym poznać skale tego zjawiska, bo przyznam pierwsze słyszę o czymś takim. Czy bliżej potrącenia na pasach czy jednak trafieniem meteorytu.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podstępne kuszenie i epatowanie seksapilem to też gwałt na facetach? 

13 minut temu, fluber napisał(a):

Według raportu National Intimate Partner and Sexual Violence Survey (NISVS) z 2010 roku, około 1 na 6 mężczyzn w USA doświadczyła jakiejś formy przemocy seksualnej w swoim życiu

Według danych Centres for Disease Control and Prevention (CDC) z USA, około 1 na 71 mężczyzn (czyli 1,4%) doświadczył gwałtu w pewnym momencie swojego życia. Jednak te liczby prawdopodobnie są znacznie zaniżone, ponieważ szacuje się, że...

Wg danych z National Crime Victimization Survey (NCVS) z USA, tylko niewielki procent mężczyzn decyduje się na zgłoszenie napaści seksualnej. Szacunki wskazują, że mniej niż 10% mężczyzn-ofiar zgłasza gwałt. Główne powody braku zgłoszeń to wstyd, obawa przed stygmatyzacją, oraz brak wiary w sprawiedliwe traktowanie przez organy ścigania

i najważniejsze

Badania wskazują, że gwałty na mężczyznach są zgłaszane o wiele rzadziej niż te dotyczące kobiet

Nikt tego nie neguje. 

Podstęp = gwałt ?

to już można obalić. 

Ważna też jest postawa drugiej osoby. 

Rappar ta logika jest czasem niedorzeczna. 
 

Żona jako narzeczona namawia do seksu i obiecuję że codziennie mąż jako mąż będzie miał loda. 
 

Maz po czasie rucha na lewo i prawo i przestaje się myć w domu więc żona zupełnie słusznie brzydzi się takim gościem 

rozumiem że mąż powinien założyć sprawę o gwałt bo według Rapp jako narzeczona zgwałciła przyszłego męża podstępem obiecując złote góry i nie dotrzymując słowa. 
 

nie ma znaczenia nic tylko to że zapewne wiedziała że będzie czasem okres, czasem kłótnia. Przecież podstępem obiecywała. 
 

kuzwa Rapp ty jesteś Królewicz. Serio. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.