Skocz do zawartości

Wojna płci


RappaR

Rekomendowane odpowiedzi

2 minuty temu, RappaR napisał(a):

Czemu? W Polsce męska ofiara gwałtu dalej musi płacić alimenty na dziecko będące owocem takiego przestępstwa. 

Niestety nie jestem karnistą aby rozstrzygać spory definicji z KK ale o ile celowe wpędzenie kogoś w Borisa Beckera powinno być karalne ( trudno udowodnić bo to słowo przeciw słowu) to tekst wzięłam tabletkę a gwałt to inne sprawy. 

Facet który się bzyka z własnej woli bo myśli że kobieta wzięła tabletkę a gwałt zbiorowy na kobiecie na froncie np to chyba mamy duży rozstrzał w tej dyskusji historycznej komu lepiej się żyło / żyje. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, ignazz napisał(a):

Niestety nie jestem karnistą aby rozstrzygać spory definicji z KK ale o ile celowe wpędzenie kogoś w Borisa Beckera powinno być karalne ( trudno udowodnić bo to słowo przeciw słowu) to tekst wzięłam tabletkę a gwałt to inne sprawy. 

Zgadza się. Dlatego my mówimy nie o tekstach, ale o świadomym i celowym gwałcie.

Co do słowa przeciw słowu, lewica postuluje by oskarżony o gwałt udowodnił swoją niewinność. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, ignazz napisał(a):

Facet który się bzyka z własnej woli bo myśli że kobieta wzięła tabletkę a gwałt zbiorowy na kobiecie na froncie np to chyba mamy duży rozstrzał w tej dyskusji historycznej komu lepiej się żyło / żyje. 

Seks pod wpływem podstępu nie jest z własnej woli.

 

Teraz, ignazz napisał(a):

I liczy się praktyka i kwestie społeczne. Przecież przy wysłuchaniu faceta racji że nie wiedział prawdy każdy by tak się tłumaczył i byś zlikwidował instytucje alimentów. Niszczysz dzieci wtedy bez ojców. 

I bardzo dobrze, że ofiara gwałtu nie byłaby zmuszona do wychowywania dziecka będącego owocem przestępstwa. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

28 minut temu, RappaR napisał(a):

Jak najbardziej realny

Myślę że mimo że Julas nie lubi psychocoachow możemy czasem w takowych za darmo się pobawić aby amatorsko i za darmo zdiagnozować problem. 
Wyskoczyłem z tymi 8000 PLN w kontekście mojej rzeczywistości gdzie ta kwota szybko znika w trakcie MOJEJ działalności gdzie biorę na siebie nie tylko podatki ZUS ale i wszystkie koszty i stąd błędne opisanie oferty minimum i to mój problem. 
 

Co do niechęci do kobiet i tego opisu gwałtu przez podstęp wymieszany z kłamstwem o antykoncepcje widzę może nieudolnie zarysy obaw a może i złe doświadczenie u Ciebie Rapp  

 

jako młody jurny przystojny dobrze wykształcony i dobrze zarabiający lekarz obawiasz się że większość kobiet przy przygodnym seksie będzie chciała złowić Ciebie na niechcianą przez Ciebie ciążę? Zaburza to radość z seksu a i do kobiet podchodzisz przez to nieufnie myśląc że swojej perspektywy że masz ciężko a one łatwo bo wystarczy namówić na seks i rozłożyć nogi  

 

Dodatkowo jeżeli oboje pragniecie seksu tylko każda osoba z innej pobudki to nie wyczerpuje to znamion gwałtu jakbyś chciał gdzie miałbyś prawo obrony i zrzucenia dzieciaka bo podstęp i celowe działanie złej kobiety  a co z antykoncepcja dla mężczyzn? Nie załatwia to sprawy? Wtedy znika problem gwałtu w tą stronę. Owszem według twojej definicji mógłbyś sam popaść pod paragraf gdyby kobieta podstępem się oddala a ty po wszystkim byś się zaśmiał że ty jesteś zabezpieczony i fortel się nie udał dziecinko ;) 

czy serio wtedy uważałbyś że to Ty zgwałciłeś bo podstępem odpowiedziałeś na podstęp?

 

niezależnie od żartów raczej to kobiety obcują z gwałtami i często nawet w obliczu pijanego męża co serio budzi zatrważającą statystykę  

szukanie tu kontry w gwałcie bo jakaś kobieta chce złapać na ciążę statystycznie jest nie do obrony  

statystycznie bo oba występki karygodne  

teraz mimo wszystko widzę podstawy obaw i nie chęci bo masz prawo być niegotowym na ojcostwo i seks może mieć takie konsekwencje  

 

tylko zamiast tłumaczyć to konstrukcja gwałtu mężczyzn przez kobietę ( przecież podstęp jest co do ciąży ale sam seks chyba jedziesz dobrowolnie?) po prostu miej świadomość że takie mogą być konsekwencje, laska może ściemnia a może zapomniała brać regularnie i o porze a i środki mimo że coraz doskonalsze nie mają 100% skuteczności  

nikt nie wymaga mimo że na forum jest sporo ojców abyś musiał chcieć mieć dzieci ale po co takie fikołki definicji gwałtu gdy samego seksu chcesz tylko nie chcesz konsekwencji z nim związanych? 
ja zrozumiałem swój błąd z fakturą 8000 PLN ciekawe czy jest w tych moich amatorskich wywodach jakiś podkład prawdy  

podetnij jajeczka i kobiety tego świata witajcie 

moge zrozumiec że z pensją lekarza jesteś doskonała partia i celem tych niedobrych  

pokonaj konkurencję ich metodami  

skarć przykładnie 

jadąc bezlitośnie nie tylko samochodem  

 

No i jeżeli mój wpis nie leci do łapy capu to co zasługuje?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, ignazz napisał(a):

Dodatkowo jeżeli oboje pragniecie seksu tylko każda osoba z innej pobudki to nie wyczerpuje to znamion gwałtu jakbyś chciał gdzie miałbyś prawo obrony i zrzucenia dzieciaka bo podstęp i celowe działanie złej kobiety  a co z antykoncepcja dla mężczyzn? Nie załatwia to sprawy? Wtedy znika problem gwałtu w tą stronę. Owszem według twojej definicji mógłbyś sam popaść pod paragraf gdyby kobieta podstępem się oddala a ty po wszystkim byś się zaśmiał że ty jesteś zabezpieczony i fortel się nie udał dziecinko ;) 

 

https://en.wikipedia.org/wiki/Harvey_Weinstein_sexual_abuse_cases

To był tam gwałt, czy nie było gwałtu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Pablo81 napisał(a):

Rappar zrobił dziecko i nie chce alimentów płacić, bo wynalazł sobie kruczek prawny i podciąga stosunek, w wyniku którego powstało dziecko pod gwałt :)

Jak zawsze nie masz racji i jak zawsze zmyślasz.

Nic takiego nie miało miejsca, po prosty sympatyzuję z ofiarami gwałtu. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie każda wpadka to gwałt. Tam musi nastąpić sporo okoliczności związanych obciążających kobietę i uniewinniających mężczyznę. Chęć przygodnego seksu nawet po paru piwkach nawet stawianych przez kobietę jeszcze gwałtu nie czyni. Rozwiązanie które forsujesz z gwałtem sprawia że każdy pijany facet mający ochotę na seks nie tylko może się wyłgać ale jeszcze założyć sprawę w sądzie. Najlepiej najpierw z powództwa cywilnego o odszkodowanie a potem karną aby poprawić z drugiej. 

Nie chcesz na posła iść?

13 minut temu, RappaR napisał(a):

https://en.wikipedia.org/wiki/Harvey_Weinstein_sexual_abuse_cases

To był tam gwałt, czy nie było gwałtu?

Serio bierzesz argument Hollywood 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, ignazz napisał(a):

Nie każda wpadka to gwałt. Tam musi nastąpić sporo okoliczności związanych obciążających kobietę i uniewinniających mężczyznę. Chęć przygodnego seksu nawet po paru piwkach nawet stawianych przez kobietę jeszcze gwałtu nie czyni. Rozwiązanie które forsujesz z gwałtem sprawia że każdy pijany facet mający ochotę na seks nie tylko może się wyłgać ale jeszcze założyć sprawę w sądzie. Najlepiej najpierw z powództwa cywilnego o odszkodowanie a potem karną aby poprawić z drugiej. 

Nie chcesz na posła iść?

 

According to the women's reports, Weinstein invited young actresses or models into a hotel room or office on the pretext of discussing their career, and then he demanded massages or sex.[44] He told them that complying with his demands would help their careers

 

Czyli tutaj z gwałtem nie mamy do czynienia?

 

 

9 minut temu, ignazz napisał(a):

Serio bierzesz argument Hollywood 

Czyli takie sytuacje poza Hollywood nie występują? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wykształcony, oczytany, bogaty, przystojny, wysportowany, nie mogący się opędzić od kobiet chcących go usidlić przez gwałt. Jprd 

A wystarczy pójść za naukami flubera, który zresztą polecał swego czasu swe koleżanki - idealne materiały na żonę, oświadczyć się, założyć rodzinę i walczyć z niżem demograficznym. Od razu życie stanie się prostsze. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, jack napisał(a):

Wykształcony, oczytany, bogaty, przystojny, wysportowany, nie mogący się opędzić od kobiet chcących go usidlić przez gwałt. Jprd 

 

Wykształcony jestem, to po prostu obiektywny fakt.

Za oczytanego się uważam, staram się czytać co najmniej jedną książkę tygodniowo, czasem więcej.

Ale bogaty? Przystojny? Wysportowany? Gdzie tak o sobie pisałem? Podobnie jak gdzie pisałem, że chcą mnie usidlić? 

Ogólnie wyjaśnij mi czemu kłamiesz na mój temat?

2 minuty temu, jack napisał(a):

A wystarczy pójść za naukami flubera, który zresztą polecał swego czasu swe koleżanki - idealne materiały na żonę, oświadczyć się, założyć rodzinę i walczyć z niżem demograficznym. Od razu życie stanie się prostsze. 

Nie jestem zainteresowany. Co do niżu demograficznego - perspektywa obowiązkowych zajęć z Drag Queens zmniejsza moją chęć na posiadanie dziecka :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

29 minut temu, RappaR napisał(a):

Jak zawsze nie masz racji i jak zawsze zmyślasz.

Nic takiego nie miało miejsca, po prosty sympatyzuję z ofiarami gwałtu. 

A dasz link, że po takiej interpretacji przez sąd gwałtu ofiara musiała płacić alimenty?

Edytowane przez Pablo81
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, RappaR napisał(a):

Czemu? W Polsce męska ofiara gwałtu dalej musi płacić alimenty na dziecko będące owocem takiego przestępstwa. 

Nie wspominając już o tym, jak często do zapłodnienia dochodzi wtedy, kiedy mężczyzna jest pod wpływem alkoholu i uprawia seks, na który nie zgodziłby się gdyby był trzeźwy. A kobiety to wykorzystują.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Pablo81 napisał(a):

A dasz link, że po takiej interpretacji przez sąd gwałtu ofiara musiała płacić alimenty?

Niestety z powodu dyskryminacji takich wyroków nie było. Wielokrotnie pisałem o seksizmie, którego ofiarami są mężczyźni.

Niemniej definicję gwałtu - doprowadzenie do obcowania płciowego pod wpływem podstępu - w pełni to spełnia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, RappaR napisał(a):

Niestety z powodu dyskryminacji takich wyroków nie było. Wielokrotnie pisałem o seksizmie, którego ofiarami są mężczyźni.

Niemniej definicję gwałtu - doprowadzenie do obcowania płciowego pod wpływem podstępu - w pełni to spełnia

Czyli nikt oprócz ciebie tak nie interpretuje ofiary gwałtu?

I dlaczego kłamiesz, że ofiary gwałtu muszą płacić alimenty, skoro takich osób nie ma?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

45 minut temu, ignazz napisał(a):


Wyskoczyłem z tymi 8000 PLN w kontekście mojej rzeczywistości gdzie ta kwota szybko znika w trakcie MOJEJ działalności gdzie biorę na siebie nie tylko podatki ZUS ale i wszystkie koszty i stąd błędne opisanie oferty minimum i to mój problem. 

Jak definiujesz słowo netto?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.