Skocz do zawartości

Wojna płci


RappaR

Rekomendowane odpowiedzi

3 minuty temu, julekstep napisał(a):

czyli przyznajesz że wypowiadasz się w tematach o których nie masz pojęcia

 

jest jakiś progres! ❤️ 

Żadnego. Nie wypowiem się na tematy na których się nie znam, a jak muszę to przyznajè od razu.

 

2 minuty temu, Koelner napisał(a):

roksy już nie ma od dawna

Ja nie ma bieżąco.

Pewnie Gdańsk jest w tym elemencie centrum 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 godzin temu, RappaR napisał(a):

Z takich kwestii molestowania facetów, które są całkiem pomijane, to dziwki.

Już chyba 5 razy musiałem płacić dziwce,znowu dzisiaj, by mi dała spokój.

 

@RappaR tu muszę przyznać że mylnie odczytałem pierwszy wpis bo po prostu pomyślałem że jak płacisz dziwce tak 5 raz to po prostu bo czasem korzystasz i ze niezwykle co mnie zaskoczyło było to że tak to się obracało przeciw Tobie że dopłacałeś aby już zakończyć seksy. Mylnie odebrałem to jako twoje mylne odbieranie myślenia pan lekkich obyczajów i stąd moja błędna narracja. 
 

Jednakże jeżeli to są powtarzające się sytuacje publiczne mało intymne na ulicy gdzie inicjują kontakt rozmowę dotykanie i nachalnie naciągają to dziwi mnie tylko że jako wyższy silniejszy szybszy facet nie nie możesz poradzić sobie z tą powtarzającą się sytuacją. Raz każdy da się zaskoczyć. Ale 5 razy? Nie działa blok na rękę idącą w gacie? Przyspieszenie kroku, półobrót?  Serio wychodzi na to że w miejscu pełnym turystów poddajesz się i wyciągasz portfel? 
 

na marginesie taka publiczna zapłata po złapaniu za siusiaka też może być dla Ciebie groźna jak laska będzie niepełnoletnia, policja w pobliżu a Ty akurat przy płaceniu. Niezależnie od realnej usługi której nie zamawiałeś.  Dosyć głupie tak zapłacić w takiej sytuacji. Niebezpieczne prawnie. 
mają patent na Ciebie po prostu. 
daleko tu do molestowania w klasycznym rozumieniu. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, RappaR napisał(a):

Jestem hojny, możecie wziąć wszystkie dziwki.

 

 

1 minutę temu, julekstep napisał(a):

7 post w temacie (na oko - nie liczyłem jbc!) to nie jest 'od razu' xD

zgrywa alfonsa a nie zna się na temacie 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, RappaR napisał(a):

Widzę że serio dla niektórych to jest nie do pomyślenia, że człowiek ma ochotę wrócić z baru do hotelu nie molestowany po drodze, przez nikogo nie dotykany w miejsca intymne i to ten człowiek jest zły, za to że wymaga czegoś takiego 

Osoby takie jak @ignazz @Koelnerczy @josephnba są odpowiedzialne za społeczne przyzwolenie na gwałcenie

Ręka w twoich gaciach gdy Ty od razu płacisz a zgoda na gwałt przeze mnie to chyba daleko stoją od siebie.  Dalej stosujesz prymitywne uproszczenia. Jeżeli stwierdzisz że przypalona zupa jest niesmaczna nie znaczy że nienawidzisz wszystkie zupy lub kucharzy. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, ignazz napisał(a):

@RappaR tu muszę przyznać że mylnie odczytałem pierwszy wpis bo po prostu pomyślałem że jak płacisz dziwce tak 5 raz to po prostu bo czasem korzystasz i ze niezwykle co mnie zaskoczyło było to że tak to się obracało przeciw Tobie że dopłacałeś aby już zakończyć seksy. Mylnie odebrałem to jako twoje mylne odbieranie myślenia pan lekkich obyczajów i stąd moja błędna narracja. 
 

Jednakże jeżeli to są powtarzające się sytuacje publiczne mało intymne na ulicy gdzie inicjują kontakt rozmowę dotykanie i nachalnie naciągają to dziwi mnie tylko że jako wyższy silniejszy szybszy facet nie nie możesz poradzić sobie z tą powtarzającą się sytuacją. Raz każdy da się zaskoczyć. Ale 5 razy? Nie działa blok na rękę idącą w gacie? Przyspieszenie kroku, półobrót?  Serio wychodzi na to że w miejscu pełnym turystów poddajesz się i wyciągasz portfel? 
 

na marginesie taka publiczna zapłata po złapaniu za siusiaka też może być dla Ciebie groźna jak laska będzie niepełnoletnia, policja w pobliżu a Ty akurat przy płaceniu. Niezależnie od realnej usługi której nie zamawiałeś.  Dosyć głupie tak zapłacić w takiej sytuacji. Niebezpieczne prawnie. 
mają patent na Ciebie po prostu. 
daleko tu do molestowania w klasycznym rozumieniu. 

W sumie nie 5, a 4.

Podobna sytuacja na Ibizie, jakaś murzynka mnie łapała za rękę ,mówiłem że nie mam pieniędzy nic, ciągnęła mnie mówiąc że plaży zrobię mi najlepszego loda w życiu etc. Próbowałem się wyrwać to na siłę, w końcu dałem 50 euro. W Bułgarii miałem akurat nie klapki a adidasy, to jak mnie napomknela od razu zrobilem sprint

W Malezji inaczej - zaprosiłem w barze na drinka,powiedziała że się ceni i pójdzie do mnie do hotelu za pieniądze, powiedziałem że nie jestem zainteresowany, kazała zapłacić za tipa, dałem 50 zł by nie było afery.

 

No sorry lubię chodzić po barach na wakacjach, chciałbym nie mieć z tego powodu nieprzyjemnosci

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Koelner napisał(a):

w sumie jesteś ciekawym przypadkiem, że dziwki widzą w tobie frajera którego da się zrobić w c***a i to w różnych częściach świata 

Pewnie dlatego że jestem obcokrajowcem na wakacjach.

W Polsce byłoby inaczej

3 minuty temu, Koelner napisał(a):

w sumie jesteś ciekawym przypadkiem, że dziwki widzą w tobie frajera którego da się zrobić w c***a i to w różnych częściach świata 

Plus nie wiem co jest frajerstwem w tym że jestem ograbiany.

Miałem je uderzyć?

Serio.

Jak mieszkałem z ex ona jak się nawaliła mnie biła, dusiła czy drapała. Ważyłem ponad 30 kg więcej od niej. Co mogłem zrobić?

Uderzyć ja?

Wtedy naczelni hipokryci forum @BMFi @Pablo81 przybiegli by z pomocą, że biedna kobieta jest ofiarą 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, RappaR napisał(a):

Pewnie dlatego że jestem obcokrajowcem na wakacjach.

W Polsce byłoby inaczej

Plus nie wiem co jest frajerstwem w tym że jestem ograbiany.

Miałem je uderzyć?

Serio.

Jak mieszkałem z ex ona jak się nawaliła mnie biła, dusiła czy drapała. Ważyłem ponad 30 kg więcej od niej. Co mogłem zrobić?

Uderzyć ja?

Wtedy naczelni hipokryci forum @BMFi @Pablo81 przybiegli by z pomocą, że biedna kobieta jest ofiarą 

dzisiaj chyba klin wjechał 🙃

Edytowane przez julekstep
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

24 minuty temu, Koelner napisał(a):

w sumie jesteś ciekawym przypadkiem, że dziwki widzą w tobie frajera którego da się zrobić w c***a i to w różnych częściach świata 

Wiadomo one mają szósty zmysł, wyczuwają jelenia na kilometr.,Albo po prostu przeglądają to forum ,naczytały się postów o wielkim przyrodzeniu i chcą to sprawdzić w realu ,a jak się okazuje że nie ma niczego specjalnego to trzeba płacić 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, mayor napisał(a):

Wiadomo one mają szósty zmysł, wyczuwają jelenia na kilometr.,Albo po prostu przeglądają to forum ,naczytały się postów o wielkim przyrodzeniu i chcą to sprawdzić w realu ,a jak się okazuje że nie ma niczego specjalnego to trzeba płacić 

@ely3 jak zwykle jest oszustem 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, mayor napisał(a):

A co ? Popłakałeś i Ci obiecał że mnie zbanuje na zawsze 

Miałem post ale skasowałem, bo wiem że @ely3 jest fałszywy i bym dostał bana za niego.

Jedyne co mogę powiedzieć, dzisiaj rozmawiałem z ojcem, jest szczęśliwy że jego dziecko czuje się dobrze 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.