Skocz do zawartości

Wojna płci


RappaR

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano (edytowane)

Widzę że serio dla niektórych to jest nie do pomyślenia, że człowiek ma ochotę wrócić z baru do hotelu nie molestowany po drodze, przez nikogo nie dotykany w miejsca intymne i to ten człowiek jest zły, za to że wymaga czegoś takiego 

Osoby takie jak @ignazz @Koelnerczy @josephnba są odpowiedzialne za społeczne przyzwolenie na gwałcenie

Edytowane przez RappaR
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 minut temu, RappaR napisał(a):

Widzę że serio dla niektórych to jest nie do pomyślenia, że człowiek ma ochotę wrócić z baru do hotelu nie molestowany po drodze, przez nikogo nie dotykany w miejsca intymne i to ten człowiek jest zły, za to że wymaga czegoś takiego 

Osoby takie jak @ignazz @Koelnerczy @josephnba są odpowiedzialne za społeczne przyzwolenie na gwałcenie

A kto jest odpowiedzialny za zmuszanie kobiet do takiego zachowania? Kto jest odpowiedzialny za handel żywym towarem? Ty myślisz , że dla nich to nie jest upokarzające? 

k**** weź już przestań.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

24 minuty temu, Pablo81 napisał(a):

A kto jest odpowiedzialny za zmuszanie kobiet do takiego zachowania? Kto jest odpowiedzialny za handel żywym towarem? Ty myślisz , że dla nich to nie jest upokarzające? 

k**** weź już przestań.

Ja ich do niczego nie zmuszałem, ja chciałem by mnie nie dotykały.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, RappaR napisał(a):

Ja ich do niczego nie zmuszałem, ja chciałem by mnie nie dotykały.

Rozumiem, że miłość własna każe ci widzieć tylko własne cierpienie wynikające z tej sytuacji. Ale uwierz mi, te kobiety nie robią tego dla przyjemności, ani też nie inkasują tych sporych sum dla siebie. One są pozbawiane człowieczeństwa i zmuszane do takich zachowań przez alfonsów. Obydwoje jesteście ofiarami tej sytuacji. Ona dużo większa. Tylko adresat twoich żali jest z dupy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, Pablo81 napisał(a):

Rozumiem, że miłość własna każe ci widzieć tylko własne cierpienie wynikające z tej sytuacji. Ale uwierz mi, te kobiety nie robią tego dla przyjemności, ani też nie inkasują tych sporych sum dla siebie. One są pozbawiane człowieczeństwa i zmuszane do takich zachowań przez alfonsów. Obydwoje jesteście ofiarami tej sytuacji. Ona dużo większa. Tylko adresat twoich żali jest z dupy.

W ten sposób każdy gangster został zmuszony do przestępstwa przez biedę albo otoczenie.

Czym to się różni?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, RappaR napisał(a):

W ten sposób każdy gangster został zmuszony do przestępstwa przez biedę albo otoczenie.

Czym to się różni?

Co ty pierdolisz? Dziewczynom są zabierane dowody, są bite, gwałcone, zastraszane, grożą ich dzieciom czy rodzinę. Nie mają wyboru. Dla ciebie to 10minutowy dyskomfort , a dla niej zjebane życie. Biedny ty. 

I powtarzam - adresatów żali za takie zachowania należy szukać gdzie indziej. Kto inny je kreuje. Jej Alfons nie zarobi to dostanie taki wpierdol lub skrzywdzą jej rodzinę, to się poniża do takich zachowań.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Pablo81 napisał(a):

Co ty pierdolisz? Dziewczynom są zabierane dowody, są bite, gwałcone, zastraszane, grożą ich dzieciom czy rodzinę. Nie mają wyboru. Dla ciebie to 10minutowy dyskomfort , a dla niej zjebane życie. Biedny ty. 

I powtarzam - adresatów żali za takie zachowania należy szukać gdzie indziej. Kto inny je kreuje. Jej Alfons nie zarobi to dostanie taki wpierdol lub skrzywdzą jej rodzinę, to się poniża do takich zachowań.

Masz jakiś dowód że ta sytuacja dotyczy każdej czy chociażby większości prostytutek czy jak zwykle kłamiesz?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, julekstep napisał(a):

no nie każda prostytutka ma nad sobą alfonsa, to chyba oczywiste?

 

ale ofc porównywanie tych co mają do gangsterów to debilizm :) 

Myślisz , że w Kuala Lumpur, czy gdzie tam był jest wolny rynek?

Nawet w Pl stanie przy drodze było reglamentowane przez grupy przestępcze (xnajomy, który pracował w policji w 90/00s opowiadał). Ale dowodów typu materiały policji czy spotkanie z mafiosem nie mam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, julekstep napisał(a):

no nie każda prostytutka ma nad sobą alfonsa, to chyba oczywiste?

 

ale ofc porównywanie tych co mają do gangsterów to debilizm :) 

Myślisz że ilu gangsterów wybrało życie 

 

2 minuty temu, Pablo81 napisał(a):

Myślisz , że w Kuala Lumpur, czy gdzie tam był jest wolny rynek?

Nawet w Pl stanie przy drodze było reglamentowane przez grupy przestępcze (xnajomy, który pracował w policji w 90/00s opowiadał). Ale dowodów typu materiały policji czy spotkanie z mafiosem nie mam.

Było czy jest?

W latach 90 to ja do przedszkola chodziłem 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, RappaR napisał(a):

Myślisz że ilu gangsterów wybrało życie 

myślę że mieli większy wybór niż ofiara handlu ludźmi np. 

6 minut temu, Pablo81 napisał(a):

Nawet w Pl stanie przy drodze było reglamentowane przez grupy przestępcze (xnajomy, który pracował w policji w 90/00s opowiadał). Ale dowodów typu materiały policji czy spotkanie z mafiosem nie mam.

ale to 'stanie przy drodze' to nawet te 20+ było ekstremum w tej 'branży', więc że tam było najwięcej patologii to akurat chyba nie dziwi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, julekstep napisał(a):

myślę że mieli większy wybór niż ofiara handlu ludźmi np.

Myślę że handel ludźmi to jednak mniejszość prostytutek i jak odpalisz rokse to tam za dużo takich nie znajdziesz 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, RappaR napisał(a):

Myślę że handel ludźmi to jednak mniejszość prostytutek i jak odpalisz rokse to tam za dużo takich nie znajdziesz 

wiadomo, bo w ogłoszeniach na Roksie autorzy tychże piszą anonse w stylu

"porwana Białorusinka przyjmie kulturalnego Pana"

xD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, julekstep napisał(a):

wiadomo, bo w ogłoszeniach na Roksie autorzy tychże piszą anonse w stylu

"porwana Białorusinka przyjmie kulturalnego Pana"

xD

Myślałem że tam są Polki, ale no ekspert wie lepiej w sumie 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.