Skocz do zawartości

Wojna płci


RappaR

Rekomendowane odpowiedzi

Masz rację. Zgłoś na policję. 

Może jakiś inny znak protestu? Jako prawnik ni mogę polecać samospalenia ale czy widzisz alternatywny protest? 

W sumie to wszyscy na świecie jesteśmy inni i to jest piękne. Taki Fluber pisząc to samo miałby satysfakcję że wkręcił w dyskusję, inny chwaliłby się kolegom, inny przemilczał a Ty robisz co robisz. To mi się podoba różnorodność. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, ignazz napisał(a):

Masz rację. Zgłoś na policję. 

Może jakiś inny znak protestu? Jako prawnik ni mogę polecać samospalenia ale czy widzisz alternatywny protest? 

W sumie to wszyscy na świecie jesteśmy inni i to jest piękne. Taki Fluber pisząc to samo miałby satysfakcję że wkręcił w dyskusję, inny chwaliłby się kolegom, inny przemilczał a Ty robisz co robisz. To mi się podoba różnorodność. 

Co tu jest do chwalenia się? Zostałem zaczepiony nie dla tego, że jestem taki przystojny czy fajny, ale by zarobić pieniądze.

I Ty może lubisz być dotykany przez obce osoby, ja nie 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, RappaR napisał(a):

Co tu jest do chwalenia się? Zostałem zaczepiony nie dla tego, że jestem taki przystojny czy fajny, ale by zarobić pieniądze.

I Ty może lubisz być dotykany przez obce osoby, ja nie 

Co to jest za metoda dyskusji gdy ktoś zdziwiony twoim oburzeniem napisze coś przeciwnego? Akurat tej dziecinnej przypadłości nie zauważałem u Ciebie że skoro się nie zgadzam to muszę lubić dotykanie przez obce osoby. Lub co byś napisał jakby dotykali żonę. Przecież to rozchodzi się o 1 sytuacje a nie alternatywę.  
 

1. wybrałeś się do kraju Azji gdzie istnieje główna gałąź przychodowa sex turystyka? Tak?

2. Chodzisz samotnie ciemnymi ulicami po spożyciu alkoholu średnio pamiętając czasem wydarzenia? Raczej zdarza się. 
 

3. masz luźne pieniądze na tyle łatwo zarobione że lekko je wydajesz? Oczywiście 

 

4. to jak połączysz kropki to wyjdzie idealnie będąc rasa biała w Azji że to może się wydarzyć poza niespotykanym w tym miejscu zapewne oburzeniu które opisałeś.  

Twoim oburzeniu. Jak Ciebie mierzi prostytucja ( wczoraj sugerowałeś że korzystasz i takich sytuacji że płacisz extra aby już sexu nie było) to unikaj tych kurwidolkow. Nie lataj tam gdzie sex turystyka. Idź do kościoła się pomódl. 

Tam nie spotkasz sytuacji aby ktoś trzymał rękę na udzie czy w kroczu ;))))))))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, ignazz napisał(a):

Co to jest za metoda dyskusji gdy ktoś zdziwiony twoim oburzeniem napisze coś przeciwnego? Akurat tej dziecinnej przypadłości nie zauważałem u Ciebie że skoro się nie zgadzam to muszę lubić dotykanie przez obce osoby. Lub co byś napisał jakby dotykali żonę. Przecież to rozchodzi się o 1 sytuacje a nie alternatywę.  
 

1. wybrałeś się do kraju Azji gdzie istnieje główna gałąź przychodowa sex turystyka? Tak?

2. Chodzisz samotnie ciemnymi ulicami po spożyciu alkoholu średnio pamiętając czasem wydarzenia? Raczej zdarza się. 
 

3. masz luźne pieniądze na tyle łatwo zarobione że lekko je wydajesz? Oczywiście 

 

4. to jak połączysz kropki to wyjdzie idealnie będąc rasa biała w Azji że to może się wydarzyć poza niespotykanym w tym miejscu zapewne oburzeniu które opisałeś.  

Czyli victim blaming, jakby kobieta się wyzywająco nie ubierała, to nie byłaby zgwałcona? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

26 minut temu, josephnba napisał(a):

Ja nie nienawidzę kobiet. 

Ja chcę tylko równych praw i równego traktowania bez niesprawiedliwej dyskryminacji

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, RappaR napisał(a):

Ja nie nienawidzę kobiet. 

Ja chcę tylko równych praw i równego traktowania bez niesprawiedliwej dyskryminacji

to nie traktuj tej skośnej jako kobiety, może była shemale i ci minie frustracja 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

43 minuty temu, Koelner napisał(a):

wyszło że wyszedłem na biedaka bo żadna mnie na siłę nie macała tam, tylko proponowanko masażu i lodzika :( 

Kiedys jak mnie na St.Pauli jedna spytala skad jestem to po odpowiedzi ze z Polski sama uciekla!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, ignazz napisał(a):

 

. Jak Ciebie mierzi prostytucja ( wczoraj sugerowałeś że korzystasz i takich sytuacji że płacisz extra aby już sexu nie było) to unikaj tych kurwidolkow. Nie lataj tam gdzie sex turystyka. Idź do kościoła się pomódl. 

Tam nie spotkasz sytuacji aby ktoś trzymał rękę na udzie czy w kroczu ;))))))))

No nie wiem akurat w kościele zdarzają się chłopakom gorsze sytuacje., W Dąbrowie Górniczej to nawet skutki są zagrażające życiu 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Koelner napisał(a):

wyszło że wyszedłem na biedaka bo żadna mnie na siłę nie macała tam, tylko proponowanko masażu i lodzika :( 

Jeden jedyny raz w życiu dziwka na ulicy mnie zaczepiła 

W Amsterdamie szliśmy z kumplem konkretnie porobieni i nagle wyszła ona 

Duża czarna, uśmiechnęła się zalotnie i dźwięcznym basem zapytała czy mam ochotę na odrobinę przyjemności 

 

Wniosek? 

Nie wiesz co to strach dopóki duży czarny w mini nie zaproponuje ci loda 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, ignazz napisał(a):

Twoim oburzeniu. Jak Ciebie mierzi prostytucja ( wczoraj sugerowałeś że korzystasz i takich sytuacji że płacisz extra aby już sexu nie było) to unikaj tych kurwidolkow. Nie lataj tam gdzie sex turystyka. Idź do kościoła się pomódl. 

Nie korzystam z usług prostytutek, nie jestem tym w najmniejszym stopniu zainteresowany, nie chroni mnie to jednak przez zostaniem przez takie osoby zaatakowany i zmuszony do zapłacenia im w wymuszenie pieniędzy, bo inaczej nie chciała mnie zostawić w spokoju. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.