Skocz do zawartości

Fantasy Postseason


RonnieArtestics

Rekomendowane odpowiedzi

2 godziny temu, Tecu napisał:

Ktoś zrozumiał może o co chodzi?

W ostatnich latach szukało się największej publicznej ligi i się dołączało.

Teraz publiczne są dwie malutkie. Otworzą jeszcze czy coś źle patrzę?

Jak zapisałeś się do contest to nie musisz dołączać do żadnych lig, jesteś w głównej. Tak mi się wydaje .. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

27 minut temu, RonnieArtestics napisał:

Jak zapisałeś się do contest to nie musisz dołączać do żadnych lig, jesteś w głównej. Tak mi się wydaje .. 

Co to znaczy, zapisałeś się do content?

Też mi się tak wydawało, że nic nie trzeba robić, ale nie mogę wystawiać składu, więc coś jest nie tak.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Tecu napisał:

Co to znaczy, zapisałeś się do content?

Też mi się tak wydawało, że nic nie trzeba robić, ale nie mogę wystawiać składu, więc coś jest nie tak.

To ten link co wrzucił Jaren, 

Albo jakos inaczej, znajdz motyw z „sign up for the contest” 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

25 minut temu, RonnieArtestics napisał:

Ja nawet już wystawiłem gracza. dziś gram Mikala. Jutro już wam nie podpowiadam 😘

Właśnie trzeba się wziąć za to typowanie bo już zaraz mecze a tu nic nie rozkminione ani w typerze a sporo serii nieoczywistych. Co do tych podpowiedzi to czy tam się przypadkiem nie wyświetla kto kogo wystawił?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 11.04.2023 o 16:07, Tecu napisał:

@mac bronisz tytułu światowego mistrza w tej dziedzinie?

:D

Jak najbardziej, chociaz nie ma sie co oszukiwac i prawdopodobienstwo obrony "tytulu" w te dosc losowa gre sa malutkie. No ale warto sprobowac :D

Ten zeszloroczny juz na zawsze zostanie w pamieci i stanowi mily dodatek do kolekcji trofeow nba fantasy gierek :D

Z uwagi ze nie jestem obywatelem USA przepadl mi iwatch appla 😕

Ile osob z forum gra w tym roku?

@laf wystawiasz w tym roku tez Beasleya?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja w tym roku nie dość, że już zdążyłem jedną kolejkę przysnąć(dosłownie bo zasnąłem wybierając późną porą na ostatnią chwilę 😁) to jeszcze starając się nie iść zbyt mainstreamowo już na starcie zamieniłem wybranego wcześniej  Mikala na Trae gdzie Bridges zagrał super mecz a Trae bardzo słabo. Tego pierwszego mam za to dzisiaj i jak narazie ma oszałamiające 5/3/3 po 3 kwartach, co w sumie wpisuje się w dotychczasowy trend. Ale dobrze słyszeć, że inni z forum znowu pokazują moc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W tym roku mamy mocna reprezentacje forum, longer ciśnie, stachoo tez dobrze i my dwaj niezle, mac na pewno podgoni jeszcze.

@Tecu ja będęryzykować w game5 i nie wystawiać nikogo z pary Bucks vs Heat, ale w sumie to nie dlatego,że nie wierze w porażkę Bucks u siebie, ale jest dużo innych meczów i nie wykorzystałem też jeszcze nikogo z Cavs a im mniej już ufam, bo wyglądało jakby mentalnie się już poddali w ostatnim meczu. Za to w game6 już chyba trzeba wystawić Giannisa :( 

Edytowane przez RonnieArtestics
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.