Skocz do zawartości

PRESEASON 2009


ignazz

Rekomendowane odpowiedzi

Wlasnie uzmyslowiles mi ze jedyna ekipa ktorej nie podejrzalem w preS to Magic!!!

 

Z drugiej strony w canal plusz bedzie ich pewnie sporo (15 razy) wiec nadrobie...

 

Wydaje sie ze mocarze LA SAS Magic Celts Cavs plus Mavs I PTB zdominuja rozgrywki no chyba ze beda chronic liderow przed zajechaniem ( tych starszych czyli SAS Magic Cartera I Celts KG a cavs SON)

IMO wazniejsze chyba bedzie HCA tym bardziej ze gwizdki beda mieli popierdulki w rekach co lepiej wrozy gospodarzom....

 

Twoja przystawka idealnie moze sie wkomponowac I byc niezlym rolsem tym bardziej ze rzeczywiscie magic maja 10 dobrych rownych graczy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sam sobie dalej....

 

Thunders na których grę się napaliłem w tym sezonie pokazują że brakuje im totalnie głębi składu i mimo ze grali w rodzinnym miejscu Duranta przegrali z równo grającymi spurs! gdzie wstrzelił sie Finley zza łuku (5/5) a klasę znowu pokazał Blair!

 

jednak wydarzeniem dnia było kolejne wysokie rozklepanie przez suns tym razem słabych Kings gdzie rzucenie 143 punktów przypomina mi Nuggets w latach 80tych zdobywajac tyle punktów na tylko 22 asystach

 

nie dajcie sie zwieść niskiemu wynikowi mavs z cavs bo tam cała S5 siedziała na ławie podczas gdy liderów cavs juz trochę mocniej wykorzystano

 

zaskoczeniem jest jedynie porażka celts z knicks gdzie i tak zbłażnił sie kolejny raz Milicic a błysnął dino galiniari Nate i Lee (DD)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Milo widziec Ostroge choc jeszcze raz!

 

Tym bardziej ze w tym sezonie patrzac na Spurs jak graja bedzie ich ostroga wyjatkowo ostra. I to nie jedna!

 

Widziales Blaira?

Nie widziałem. Jak On wygląda? :shock:

 

 

Hmm nie wiem czy to miejsce i czas na tego typu dysputy, ale jeśli Hill z Blairem wypalą to bedzie nieźle. Jestem ciekaw jak bedziemy sobie radzić z wysokim składem LA?

Zdrowi wygrywamy lige

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Milo widziec Ostroge choc jeszcze raz!

 

Tym bardziej ze w tym sezonie patrzac na Spurs jak graja bedzie ich ostroga wyjatkowo ostra. I to nie jedna!

 

Widziales Blaira?

Nie widziałem. Jak On wygląda? :shock:

 

 

Hmm nie wiem czy to miejsce i czas na tego typu dysputy, ale jeśli Hill z Blairem wypalą to bedzie nieźle. Jestem ciekaw jak bedziemy sobie radzić z wysokim składem LA?

Zdrowi wygrywamy lige

trochę podejrzałem grę Blaira i az sie sam zdziwiłem ile ten gracz daje spurs...

 

od hurraoptymizmu oczywiscie staram sie trzymac z daleka bo to było preseason i gra czesto rezerwowymi ale jego gra moze sie powtórzyc na poziomie RS a wtedy juz bedzie weselej,,

 

bardzo zaskakujaco dojrzały gracz jezeli chodzi o elementy ktore interesuja raczej dojrzałych koneserów kosza niz młodych fanów podniecajacych sie byle-mega paczką

 

tak dobrze zbudowanego a tak agresywnego wbijacza sie do kosza mimo braku paru cm w spurs nie widziałem

dodatkowo DB z Manu złapal od razu nić powiazania i zrozumienia i bajecznie graja razem...

rookas zastanawiajaco dobrze dba o spaceing, ma nosa do zbiorek atakowanych, fajnie biega, gra ekonomicznie jak barkley juz po przestawieniu sie na inny styl ( oczywiście do pełni szczęścia brakuje wiekszego zasiegu rzutu)

 

dodatkowo gra pod koszem tak nietypowo ze dziwnie tracac nawet równowagę dziwnie łatwo znajduje korytarz prostego rzutu o tablice

 

po prostu takiego w sumie dziwaka dawno nie widziałem

 

az pałam ciekawościa czy w pełnym RS przełoży się to na podobna skuteczność

po 2 latach NCAA wyszedł wyjatkowo dojrzały produkt bez tych właśnie dziwnych odpałów młodych graczy ich popisów, fochów, przyzwyczajeń

nawet jakoś zmiana przepisów nie jesst jakos duzym problemem

 

nie jest to produkt jak chociaż #1 draftu Griiff ale na razie robi bardzo dobre wrażenie jak na 2 rundę to nawet kosmiczne!!!

 

a ze pojawił sie Przem to aż korciło aby spytać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.