Skocz do zawartości

Trade Deadline 2k22


LeweBiodroSmoka

Rekomendowane odpowiedzi

Godzinę temu, BMF napisał:

To jest świetny deal dla Pelicans, jestem zaskoczony.

Dokładnie, a jeszcze nie tak dawno była mowa w Blazers o Simmonsie :)

BTW. Polityka dot. picku to temat na kolejne gratulacje, bo jedni oddają trzy, a inni 1 tezy razy :) (oczywiście nie tak do końca, ale i tak mega ruch):

 

Wyjątkowo niska cena jak na CJa, nie wiem co Blazers wyprawiają, ale tam komuś wyraźnie gacie się obsraly.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

26 minut temu, dannygd napisał:

Dokładnie, a jeszcze nie tak dawno była mowa w Blazers o Simmonsie :)

Tylko, że na to było prawdopodobnie 50% szans, czyli Portland chciało a 76ers nie chciało lub 0% czyli obie strony nie chciały a pisali o tym dziennikarze. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dwa dziwne ruchy Blazers, czyszcza sie, ale poza maxem dla Lillarda nie widze tu mozliwosci wzmocnienia, oslabili sie strasznie, a zaden Harden czy Lavine w lato tam nie przyjdzie, swoje assety rozbili na szrot.  Nie wiem co planuja, ale jesli planem jest max dla Lillarda i kropka, a sam Lillard tego chce, to troche stracil w moich oczach, bo wydawal sie gosciem, ktory mimo wszystko chce wygrywac, a tu pod jego batuta pozbywaja sie wszystkich assetow, zeby mogli mu zaplacic.

Breaking: The Indiana Pacers are trading Domantas Sabonis, Jeremy Lamb and Justin Holiday to the Sacramento Kings for Tyrese Hailburton, Buddy Hield and Tristan Thompson, sources tell Adrian Wojnarowski.

 

KINGS BEING KINGS,  Haliburton miał być nie do ruszenia.

Edytowane przez Reikai
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

NO ale pozbyli się najbardziej obiecujaącego młodego zawodnika. Ten Fox mnie tak nie przekonywał jak Haliburton - najmłodszy zawodnik z 17 asystami w historii NBA.  Pozbycie  się Hielda świetnie, Sabonis super.

Ale nadal zawodnicy w postaci Holmesa ( który już widzę jak bedzie b. daremny bez Tyrese), Bagleya powinni jeszcze przed czwartkiem być tradeowani.

@MarcusCamby a jaka jest optymalna pozycja dla Sabonisa?

 

Edytowane przez Robaq
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlatego liczę jeszcze na ruch, w którym pozbędą się Bagleya, Holmesa - mogą dorzucić Harklessa czy Lena. TO zawsze około 25 mln jest, pytanie za kogo.

Obecnie mniemam, zę to będzie wyglądało 

Mitchel - Fox - Barnes - Sabonis - Holmes

(jeśli nie zrobią zadnego trade) 

Bo nie sądze, żeby Lamb czy Holiday wskoczyli do s5, choć z drugiej strony Lamb/ Holiday mogą grać na SG, to wtedy Mitchell wchodzący z ławki. No w każdym razie - mocno zawiedziony jestem tym tradem, choć na Sabonisa liczyłem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem Pacers wzięło sobie obiecującego młodego zawodnika w postaci Halliburtona który będzie miał w końcu gdzie rozwinąć swoją grę przypuszczam że będzie grał dużo na piłce teraz. Zastanawiam się czy po tym trade jest sens puszczać Turnera skoro można go zostawić w końcu ma 25 lat nie będzie się blokował pozycją z Sabonisem jak to było wcześniej. Z Perspektywy Kings nie rozumiem tego transferu albo coś budujesz i starasz się pozbywać zbędnych ludzi a młodzież rozwijać. Sabonis to kolejny zawodnik ofensywny z nim problem wygląda tak że jak dasz go na pozycji PF to znowu się będzie blokował. Jak go dasz na C okaże się że jest za słaby fizycznie i nie poradzi sobie w obronie. I wiecie dokąd zmierza Kings nadal nigdzie bo oni będą dokładnie w tym samym miejscu gdzie są... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, josephnba napisał:

Serio ktoś wierzy w bajki Blazers że lillard jest nie do ruszenia i chcą teraz na nowo budować wokół niego roster? 

Chłopak jest juz po 30stce a ci "będą budować" 🤣

No to już najwyższa pora by zbudowali zespół wokół niego zamiast wyszukiwać mi kolejne klony 😀

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.