Skocz do zawartości

[2036] Regular Season - Komentarze


SlaKB

Rekomendowane odpowiedzi

1 godzinę temu, Alonzo napisał:

No a u mnie w tym sezonie Brook dość regularnie łapie faul średnio co 3min. i spada mi za faule po 19min. albo gra po tyle przez foul trable i kończy z 4-5 faulami po 19-22min. 🙃

Cały czas mi się śmiać chce jak ktoś na początku sezonu był zaskoczony, że gracz może u niego złapać 6 fauli w 19min. - dla Brooka to chleb powszedni :P 

Ja miałem na początku podobnie z ROLO, Webberem i Dirkiem że zawsze jeden bądź bardzo często dwóch łapało szybko 4/5fauli i nara...a teraz już trzeci albo czwarty raz Butler przechodzi obok meczu...z 4pkt i kilkoma zb i asystami. Ale z Suns był W, dwa razy wcześniej zawsze jego taki mecz oznaczał L.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, kuba2419 napisał:

Ja miałem na początku podobnie z ROLO, Webberem i Dirkiem że zawsze jeden bądź bardzo często dwóch łapało szybko 4/5fauli i nara...a teraz już trzeci albo czwarty raz Butler przechodzi obok meczu...z 4pkt i kilkoma zb i asystami. Ale z Suns był W, dwa razy wcześniej zawsze jego taki mecz oznaczał L.

U mnie jeszcze teraz DeRozan strasznie ssie, a McGrady znów gra taki sobie sezon.. Za to Dragic gra indywidualnie najlepszy sezon spośród moich graczy odkąd prowadzę Seattle. Również Bynum gra naprawdę bardzo dobrze pomimo słabej skuteczności z gry - ale to przy centrze w simce nie dziwi. Obaczymy jak to dalej z biegiem sezonu będzie wyglądało.

@julekstep nie trać energii na te głupoty w tematach politycznych - zwykła strata czasu - zrób coś pożytecznego np simkę :P 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień 44 (na pierwszym miejscu goscie)

Hornets 110 - Warriors 138
play-by-play

Celtics 119 - Nets 92
play-by-play

Spurs 106 - Timberwolves 121
play-by-play

Nuggets 105 - Trailblazers 104
play-by-play

Mavericks 95 - Jazz 84
play-by-play

Magic 106 - Rockets 107
play-by-play

Bulls 121 - Heat 87
play-by-play

Raptors 98 - Wizards 84
play-by-play

Clippers 85 - Sonics 125
play-by-play

Kings 100 - Suns 112
play-by-play

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Aktualnie kontuzjowani:  

  • Rudy Fernandedz (Warriors) - 60
    Rodrigue Beaubois (Mavs) - 3


-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Kolejne mecze jutro!

Tabela | Statystyki indywidualne | Statystyki drużynowe | Główna strona SimBasketu
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Blazers przegrali z Nuggets.. 

 

Quarter: 4  Time Remaining: 0:03  Trailblazers 104,  Nuggets 102
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nuggets ball:

Maurice Harkless inbounds the ball to Kendall Marshall
Kendall Marshall brings the ball over the timeline.
Kendall Marshall shoots a three-pointer from the right wing.
It's Good.

Final Score - Nuggets 105, Trailblazers 104
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

36 minut temu, Alonzo napisał:

Blazers przegrali z Nuggets.. 

 


Quarter: 4  Time Remaining: 0:03  Trailblazers 104,  Nuggets 102
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nuggets ball:

Maurice Harkless inbounds the ball to Kendall Marshall
Kendall Marshall brings the ball over the timeline.
Kendall Marshall shoots a three-pointer from the right wing.
It's Good.

Final Score - Nuggets 105, Trailblazers 104

już drugi raz w sezonie 😅

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Alonzo napisał:

U mnie jeszcze teraz DeRozan strasznie ssie, a McGrady znów gra taki sobie sezon.. Za to Dragic gra indywidualnie najlepszy sezon spośród moich graczy odkąd prowadzę Seattle. Również Bynum gra naprawdę bardzo dobrze pomimo słabej skuteczności z gry - ale to przy centrze w simce nie dziwi. Obaczymy jak to dalej z biegiem sezonu będzie wyglądało.

@julekstep nie trać energii na te głupoty w tematach politycznych - zwykła strata czasu - zrób coś pożytecznego np simkę :P 

W Rox lekkie zjazdy zaliczył ROLO ale to pewnie przez campy które też miał słabe...Dirk też troszkę słabiej zaczął sezon ale za to Webber wygląda lepiej pod każdym względem mimo sporego zjazdu na campach :) Butler mimo kilku męczy na poziomie 4pkt utrzymuje średnia lepsza niż w poprzednim sezonie 😅 Wall się fajnie poprawił jeżeli chodzi o pkt i asysty :) widac że stara się ciągnąć ten wózek ale pewnie dlatego że liczy na QO po sezonie 😅

Kevin Martin też słabsze stary ale on jest akurat od czarnej roboty w Houston 😎

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, julekstep napisał:

aha

czyli w tym roku qcin gra dla wariata

tak jak pisalem - spoldzielnia spursowo-pacersowo-blazersowa

wstyd!

top3 pick chroniony, w drafcie gdzie poza Giannisem i Gobertem użyteczni będą tylko CJ Mccollum, Oladipo i moooooze Otto Porter to wiesz :D 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.