Skocz do zawartości

beGM season 2021/22 injury tracker


ignazz

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

 

pragnę wszystkim GM zaproponować jeden temat więcej, który w staranny sposób będzie opisywał kontuzje graczy, ich powroty lub spekulacje i harmonogram rehabilitacji nieszczęśników.

Dla niektórych mniej uważnych GM może to być także ściągawka przed wymianami choć wykluczam raczej starania nieuczciwców dotyczących wypchnięcia kogoś na noszach.

START

spore ryzyko związane z brakiem szczepień i pewne możliwe ograniczenia w pracy w graniu

Andrew Wiggins

Kyrie Irving

Jonathan Isaac

zbliża się wielkimi krokami czas campów na których zabraknie:

Rui Hichimura (osobiste)

Ibaka (plecy)

Jay Brown (po operacji nadgarstka)

Mitch Robinson (stopa)

Capela (ma być gotowy na RS)

Huerter (kostka + gotowy RS)

Bogdan Bogdanovic (kolano + gotowy RS)

Hunter (kolano + gotowy RS)

Pat Williams (kostka + 4-6 tygodnie rehab)

oraz dłuższe absencje:

 Bryant (powrót w okolicach świąt)

Klay Thompson (okolice świąt)

James Wiseman (okolice świąt)

Victor Oladipo (22)

Warren (22)

Jamaal Murray (22)

niewiadomo:

Ben Simons

Dev Booker ( covid)

Edytowane przez ignazz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, ignazz napisał:

Witam,

pragnę wszystkim GM zaproponować jeden temat więcej, który w staranny sposób będzie opisywał kontuzje graczy, ich powroty lub spekulacje i harmonogram rehabilitacji nieszczęśników.

cześć, świetny pomysł, przyda się też do roto.

Mam tylko pytanie, czy ja np mogę w nim wpisać bez obawy, że z jakiegoś powodu ktoś usunie mój post ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Szulim napisał:

Jak widzisz @mac zarówno mój post i Ronniego na spokojnie wiszą, więc ta wycieczka jest totalnie bez sensu 

Czy mogę Cię prosić o odczepienie się ode mnie?

Najlepiej ignoruj moje posty.

Dla mnie to co napisałem nie jest w żaden sposób wycieczka osobista.

Zadałem pytanie do ignaza, bez oceny czy coś jest dobre czy złe i oczekuje szczerej odpowiedzi.

Wycieczka osobista dla mnie to np:

1. Oznajmienie mi, że piszę głupoty.

2. "Tłumacze" na czym polega negocjacja, bo rzekomo może nie rozumiem.

3. Teraz zaś, że mój post bez sensu, czy jakaś wycieczka jest bez sensu.

 

A co do Twojego argumentu-dowodu, że jak jakieś posty są to znaczy że nie grozi im usunięcie..

Wczoraj też wisiał mój post i qcina przez jakiś czas, a rano już nie.

Więc to że Ty zarzucasz komuś, że wycieczka osobista bezsensowna pisząc taki post, jest dla mnie kuriozalne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

XD @mac 

jakbyś napisał oznaczając twórcę tematu czyli Ignazza a nie Ktośia - zrozumiał bym twoją odpowiedź 

poza tym piszesz że się czepiam ciebie? od kiedy niby? jeszcze przed chwilą normalnie dyskutowaliśmy w innym temacie i raczej nie było czepialstwa z mojej strony - ba, nasze poszukiwanie i odpowiadanie merytorycznie na pytania o możliwe oferty aby ci pomóc - także nie rozumiem skąd teraz moje "czepialstwo"

a co do waszych postów - wisiały w złym temacie, zasady są znane w Media Room i nie pierwszy raz posty były tam usuwane / przenoszone więc tym bardziej argument inwalida :D 

EOT

poza tym wnioskuję do @ignazz lub innego moda o usunięcie ostatnich postów które nie wnoszą nic do samego tematu dotyczącego Injury Report - ewentualne przeniesienie ich do jakiegoś Random Shit żeby nie zaśmiecać tutaj - mam nadzieję @mac że zgodzisz się że to rozsądne rozwiązanie, a nie atak celem usunięcia twoich postów ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to temat otwarty i jeżeli ktoś dopisze bez zbędnych tekstow rodem z polityki o kontuzjach to jest mile widziany.

@mac oczywiście że TAK!

5 minut temu, LONGER01 napisał:

Nie trzeba tworzyć kolejnych tematów, wystarczy wejść tutaj: https://www.nbcsportsedge.com/basketball/nba/injury-report

Wszystkie kontuzję są wypisane i uaktualniane co kilka dni.

co kilka dni, a widzę out od 20/21 season wszędzie 😉

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, ignazz napisał:

Witam,

 

pragnę wszystkim GM zaproponować jeden temat więcej, który w staranny sposób będzie opisywał kontuzje graczy, ich powroty lub spekulacje i harmonogram rehabilitacji nieszczęśników.

Dla niektórych mniej uważnych GM może to być także ściągawka przed wymianami choć wykluczam raczej starania nieuczciwców dotyczących wypchnięcia kogoś na noszach.

niewiadomo:

Ben Simons

no simmosn to wiadomo, ze gra 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ogólnie ta wymiana Kyrie na Bena to w obie strony fajna 

ogólnie @Tecu to fenomen naszej gry bo sobie cichutko siedzi mając cały czas kontuzjowanego Klaya i podmienił gorący kartofel na gorący kartofel, jeden bez rzutu drugi bez szczepionki a wyniki są i tak doskonałe, doskonały przykład że sukces lubi ciszę 

@LONGER01 niby jest tych stronek sporo ale po pierwsze można tu wpisywać coś na żywca a po drugie jest tu też miejsce do dyskusji czy uznajemy gracza za grającego czy nie...

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, ignazz napisał:

ogólnie ta wymiana Kyrie na Bena to w obie strony fajna 

ogólnie @Tecu to fenomen naszej gry bo sobie cichutko siedzi mając cały czas kontuzjowanego Klaya i podmienił gorący kartofel na gorący kartofel, jeden bez rzutu drugi bez szczepionki a wyniki są i tak doskonałe, doskonały przykład że sukces lubi ciszę 

@LONGER01

 

a kyrie nie skonczyl kariery u nas?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.