Skocz do zawartości

Pacific Division 21/22


Raven2156

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 28.11.2021 o 23:16, Braveheart22 napisał:

Warto odnotować, bo raczej nie często się to zdarza. Oilers wygrali 3-2 z Golden Knights, ale ani McDavid, ani Draisaitl nie punktowali w tym meczu. Zaskoczeni? :D

No raczej bo Draisatl idzie po tytuł MVP tzn Harta. Conor też jest  w świetnej formie....Oni łącznie mają 80 pkt na 20 meczów?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 4.12.2021 o 21:40, Braveheart22 napisał:

a nie Owieczkin? Punktuje najlepiej w karierze, drużyna jest w czołówce, a jeszcze gra bez swojego najlepszego partnera obok, czyli Backstroma, który jest kontuzjowany.

To się rozbije o to który zespół będzie wyżej.  Draisatl chyba jak na razie ma więcej punktów.. Ale jak na razie to oni są dwójką głównych faworytów i potem długo nic

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 godzin temu, ely3 napisał:

To się rozbije o to który zespół będzie wyżej.  Draisatl chyba jak na razie ma więcej punktów.. Ale jak na razie to oni są dwójką głównych faworytów i potem długo nic

Connor raczej też jest w wyścigu. Niemniej tak jak pisałem. Kontuzja Backstroma to może być fajny boost dla Oviego w głosowaniu, dochodzi jeszcze wiek itp.

Rzuciłem sobie okiem na meczyk Oilers-Kings. Super duet kolejny raz w krótkim czasie nas zaskoczył i nie zapunktował. Znacznie lepiej Kings wyglądali w tym meczu. A jeszcze McDavid nabroił i na kilka minut przed końcem wyleciał z meczu.

Kings mieli 5-minutowy powerplay i rozbili Oilers.

Btw, naszła mnie taka myśl, że jeśli Islanders się mocno nie odbiją w najbliższych tygodniach, to Holland powinien wykręcić do Lamoriello i spróbować za jakieś picki ściągnąć Warłamowa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...

Czytalem jakies ploty znow, ze JT Miller ma opuscic sklad i Bo Horvat ten pierwszy potencjalnie w Rangers, widziałbym ich tam albo w ... Ducks. 

Dokladnie tam, ekipa z Anaheim robi na mnie w ostatnich tygodniach mega wrażenie, szczegolnie po meczu z Colorado, mimo przegranej ale tylko 0:1 pokazali Avs kawał twardego hokeja, no i Gibson na bramie co tam kręcił. Fajnie graja, podchodzą do każdego bez respektu nie boją się mimo, składu w mojej opini przeciętnego, to jest tam duży potencjał. Nie wiem czy starczy go do playoffs ale obok Kings jasniejszy punkt w Pacific. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 29.01.2022 o 11:46, Wujek Wójcik napisał:

Dokladnie tam, ekipa z Anaheim robi na mnie w ostatnich tygodniach mega wrażenie, szczegolnie po meczu z Colorado, mimo przegranej ale tylko 0:1 pokazali Avs kawał twardego hokeja, no i Gibson na bramie co tam kręcił. Fajnie graja, podchodzą do każdego bez respektu nie boją się mimo, składu w mojej opini przeciętnego, to jest tam duży potencjał. Nie wiem czy starczy go do playoffs ale obok Kings jasniejszy punkt w Pacific. 

Oni dość szybko wpadli w oko ;)

=>

W dniu 16.11.2021 o 00:37, Braveheart22 napisał:

Proponuję, żebyście sobie zwrócili uwagę na Anaheim Ducks. Kapitalna forma. Niby terminarz sprzyjał, ale 7 zwycięstw z rzędu robi wrażenie. Absolutną furorę robi w ataku Troy Terry, który już 14 meczów z rzędu punktuje. Łącznie 20 pkt (11g+9a) już ma w 15 występach. Getzlaf zaraz jako pierwszy zawodnik w historii Ducks zdobędzie dla tego klubu 1000 punktów (w tej chwili ma ich 999). Czołowy atak ligi, czołowy PP, czołowy PK. Obrona ogólnie też w górnej połówce ligi na ten moment. W życiu bym nie stawiał, że tak dobrze będą wyglądać. W drużynie kilku młokosów, którzy już mają fajną rolę. Wczoraj błysnął np. Trevor Zegras. Pewnie na dłuższą metę nie będą w stanie utrzymać takiej dyspozycji, ale bez wątpienia ciekawy to zespół, który przerósł jak dotąd moje oczekiwania.

i celna uwaga Wujek. Na papierze oni wyglądają naprawdę przeciętnie, ale dlatego hokej jest piękny właśnie, że mamy takie historie :)

No i cieszą mnie Kings, bo przed sezonem pisałem, że widzę ich w playoffach w tym roku. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 4.02.2022 o 23:04, Braveheart22 napisał:

Oni dość szybko wpadli w oko ;)

=>

i celna uwaga Wujek. Na papierze oni wyglądają naprawdę przeciętnie, ale dlatego hokej jest piękny właśnie, że mamy takie historie :)

No i cieszą mnie Kings, bo przed sezonem pisałem, że widzę ich w playoffach w tym roku. 

Dokladnie tak i pamiętam też jak jaraliśmy się, że Kings swoją mieszanką weteranów (Dustin Brown, Kopitar, Quick) i mlodych kotów (Iaffalo) mogą namieszać. Oj ale by to byla historia powtorka finalu Kings Rangers i rewanż, no ale to tam bajka mocna, myślę, że oba teamy bedzie ciężko zobaczyć w finale. Nie zapominajmy jednak, że ten sport lubi takie historie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Jakby Flames nie mieli tej zapaści związanej z Covidem gdzie grali głębokimi rezerwami to dziś mieliby bilans na równi z Avs... Ogólnie te mecze Colorado-Calgary to sa na mega intensywności. Dwie najlepsze drużyny ligi.

Ale Flames niech wzmocnią obronę bo trochę podejrzana jest ta formacja poza bramkarzem oczywiście.

Ale atak Calgary w tej chwili to jest nie do zatrzymania. Niech im Toffoli wyjaśni jak się wjeźdża do finału

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 17.03.2022 o 13:59, ely3 napisał:

Jakby Flames nie mieli tej zapaści związanej z Covidem gdzie grali głębokimi rezerwami to dziś mieliby bilans na równi z Avs... Ogólnie te mecze Colorado-Calgary to sa na mega intensywności. Dwie najlepsze drużyny ligi.

Ale Flames niech wzmocnią obronę bo trochę podejrzana jest ta formacja poza bramkarzem oczywiście.

Ale atak Calgary w tej chwili to jest nie do zatrzymania. Niech im Toffoli wyjaśni jak się wjeźdża do finału

Jeszcze Jarnkroka z Kaken sciagneli good move, do tego niech dojdzie Fleury na brame i jest petarda team.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Mała uwaga. Akurat Calgary nie miało problemów z covidem w tym sezonie (tzn. mieli, ale mam na myśli to, że nie musieli wtedy grać, bo sezon został przerwany, tak że nie ma mowy o jakiejś grze rezerwami). Z kontuzjami zresztą raczej też. Bardzo zdrowi są, a w zasadzie byli, bo teraz to im Monahan wypadł do końca sezonu, już jest po operacji biodra... 

W dniu 1.04.2022 o 21:39, Wujek Wójcik napisał:

Mam takie pytanie co do Ducks, moze ktos bedzie wiedział ocb albo miał jakies zrodlo. Oni mieli w drafcie ogarnietego takiego goscia McTavish czy ktoś wie co sie z nim dzieje? Podobno potencjał miał wyczytałem, ze potem trafil chyba na farme i dalej do jakiegos klubu ale gdzie sprawdzic czy Ducks jeszcze maja go w zamysle dodac do skladu czy juz poszedł w pyry?

Odpowiem tutaj, bo chyba omyłkowo w zeszłorocznym, nieaktualnym temacie zapytałeś. 

McTavisha oczywiście kojarzę. Chłopak wpadł w oko w mś juniorów, wysoko poszedł w drafcie. Co do jego występów w NHL. Standardowy zabieg. Wielu graczy tak zaczynało. W NHL jest przepis, że jak zagrasz 25 meczów w NHL to już kwalifikujesz się jako rookie. Np. Zegras w zeszłym roku zagrał 24 ;)

Mark Stone swego czasu w Ottawie zagrał 4 mecze w sezonie 12/13, 19 meczów w sezonie 13/14 i dopiero w sezonie 14/15 kwalifikował się jako rookie. 

Wracając do McTavisha. Po kilku występach w NHL i AHL, z tego co widziałem, wrócił do ligi juniorskiej OHL na ten sezon. 

Edytowane przez Braveheart22
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za poprawkę odnosnie Flames i info co do McTavisha ostatnio na instagramie mi przemknał, ze ktos go chwalil, chociaz nie mam pojecia jak gra aktualnie i chyba, gdyby wymiatal to bylby w skladzie. Brakuje w Anahaim enforcerow co pokazala ostatnia bitka, po ktorej chlopakow troche obili i Zegras wystraszony sie zagotował po meczu. Ja osobiscie nie jestem super fanem bramek lacrosse ale i podanie z za bramki w meczu z Bufflo mnie ujelo i teraz wyminiecie swojego kumpla przy bramce tez mega. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.