Skocz do zawartości

Transfery 2009/10


yelou

Rekomendowane odpowiedzi

Wallace - wielkie wzmocnienie Celtów, jak zostanie Davis to mamy najlepiej obsadzone tablice w lidze. Rotacja z Sheedem, Garnettem, Perkiem, Big Baby'm i założmy Scalem to jest coś.

 

Daniels - Także ogromne wzmocnienie, wreszcie "Truth" ma wartościowego zmiennika. Jestem ciekawy ile minut Doc da Marquisowi a także kto pojdzie za niego do Indiany (bi-annual ? Wątpie).

 

Jeszcze jedno pytanie - rezerwowy playmaker - Kto ? Pruitt, Hudson - raczej nie. Marbs ? W zeszłym sezonie nie pokazał pełni swoich umiejętności. Nie wiadomo czy wogóle wróci do formy, ale jeśli ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja liczę na Marburego, bo chyba Daniels był naszym ostatnim transferem - chyba, że odejdzie nasz balast (Scal, Tony, może Moore) i znajdą się pieniądze :wink: jednak teraz najważniejsze jest podpisanie Davisa - jak go podpiszemy to pod koszem będziemy mieli niezłą pake :D mam nadzieję, ze Powe zostanie za małe pieniądze i od stycznia będzie wymiatał, bo ma chłopak potencjał! :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jednak coraz częściej mówi się, że za Danielsa za Pacers trafi tylko Tony Allen :? normalnie by się opłacało, ale C's potrzebują kasy i sądzę, że lepiej za Danielsa oddać i Ton'ego, i Scala, no i może Walkera :wink: oba te ruchy są świetne, ale nie zapominajmy, że inni też się zbroją! (Shaq w Cavs, Carter i inni w Magic) :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy Celtics opłaca się tyle oddawać bo i tak ledwo mają z czego i muszą chociaż jakiś obraz ławki zachować :)

 

Dwa, że Daniels nie jest tyle wart by oddawać za niego 2-3 zawodników. Tymbardziej przy punkcie pierwszym czyli praktycznie braku ławki u Celtów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest też już podsumowanie lipca - kolejny news z cyklu: Co dalej? :)

 

#4 Podsumowanie lipca

 

ostatnio w C's nic się nie dzieje, Pruitt został zwolniony, chyba jest to dobra decyzja bo nic ciekawego nie pokazywał :) mówi się też, że C's są jednym z trzech klubów, które są zainteresowane sprowadzeniem niedawno zwolnionego weterana Bruce'a Bowena - dobry w defensywie ale na karku 38 lat - co o tym sądzicie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.