Skocz do zawartości

[2034] Playoffs - komentarze


julekstep

Rekomendowane odpowiedzi

28 minut temu, julekstep napisał:

chyba Wizards :) bo Webber

faktycznie reszta to albo wrogowie (Spurs, TWolves, Pistons, 76ers) albo qcin (który będzie nieznośny jak wygra) albo Kings (którzy raz już zdobyli kasztanowego misia i styka) albo Nets (którzy są najsłabsi w stawce)

jedyne czego mogę być winien to przekonywanie qcina do dealu po Francisa :P 

Co dali za Francisa? Bo nie chce mi sie szukac, a nie pamietam bo tyle jest tych wymian....Obstawiam, ze wydymali Clippers za jakies gowno warte picki albo/i nic nie warty niby prospect? :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Ice23 napisał:

Co dali za Francisa? Bo nie chce mi sie szukac, a nie pamietam bo tyle jest tych wymian....Obstawiam, ze wydymali Clippers za jakies gowno warte picki albo/i nic nie warty niby prospect? :P

chyba glownym assetem byl pick....Clippers :) (czyli w sumie spoko przy przejsciu na full tank mode)

Edytowane przez julekstep
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

37 minut temu, julekstep napisał:

chyba Wizards :) bo Webber

faktycznie reszta to albo wrogowie (Spurs, TWolves, Pistons, 76ers) albo qcin (który będzie nieznośny jak wygra) albo Kings (którzy raz już zdobyli kasztanowego misia i styka) albo Nets (którzy są najsłabsi w stawce)

Swego czasu też z Wizards miałeś przeprawy w PO. 

I dzięki, że jestem pierwszy na liście wrogów i nie-pierwszy na liście najsłabszych drużyn grających jeszcze w PO.

Co do Blazers, to momentem zwrotnym było pozyskanie Haya - teraz wyglądają w miarę kompletnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, julekstep napisał:

Nie no. Pozyskanie Francisa - przeciez juz pod koniec zeszelgo sezonu z nim grali duuuzo lepiej.

Dokladnie tak, byl typowy PG, dobry center, kilku rolesow, tylko strzelca brakowalo, niestety najblizsze pare sezonow to sie nie zmieni....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, julekstep napisał:

Nie no. Pozyskanie Francisa - przeciez juz pod koniec zeszelgo sezonu z nim grali duuuzo lepiej.

Do momentu transferu Haya wyglądali mocno średnio. Nawet jak nie kontuzjował się jeszcze Bynum. Francis robi super linijki, jak nigdy wcześniej, ale tak to jest, jak z boku gra Rondo (dobry kreator, słaby shooter).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tytuł w simce i w beGM w jednym sezonie to byłby Wielki Szlem :D 

i tam zaraz nieznośny… jest pewnie co najmniej 10 GM którzy zdobyli tytuł przed Magic na kodach :D 

Momentem zwrotnym w historii Blazers było pozyskanie mnie do roli GMa a nie tam zadne Francysy czy Haye

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Pablo81 napisał:

Do momentu transferu Haya wyglądali mocno średnio. Nawet jak nie kontuzjował się jeszcze Bynum. Francis robi super linijki, jak nigdy wcześniej, ale tak to jest, jak z boku gra Rondo (dobry kreator, słaby shooter).

nah, mala probka byla

mieli slaby poczatek, ale pozyskali Haya juz w momencie jak mieli run 4-0 + on im sie zaraz polamal i zrobili bez niego 3-1

fajny roles, ale on tam jest w hierarchii za Brandem grajacym za min, wiec to zaden game changer

3 minuty temu, Qcin_69 napisał:

Momentem zwrotnym w historii Blazers było pozyskanie mnie do roli GMa a nie tam zadne Francysy czy Haye

a to na pewno

jedna z najbardziej utytulowanych ekip w historii na lata zamieniles w krolow tanku :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, julekstep napisał:

nah, mala probka byla

mieli slaby poczatek, ale pozyskali Haya juz w momencie jak mieli run 4-0 + on im sie zaraz polamal i zrobili bez niego 3-1

fajny roles, ale on tam jest w hierarchii za Brandem grajacym za min, wiec to zaden game changer

a to na pewno

jedna z najbardziej utytulowanych ekip w historii na lata zamieniles w krolow tanku :P

cały obecny core został stworzony za assety po Jordanie :D myśle ze spoko przebudowa, a jeszcze ten pick Sonicks tegoroczny gdzie liczę na farta w loterii! 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

za 10 min simka!

Dzień 136 (na pierwszym miejscu goscie)

(#1) Timberwolves vs Spurs (#5) 
Bilans serii: 2 - 1
Timberwolves 133 - Spurs 120
play-by-play

(#2) Trailblazers vs Kings (#6) 
Bilans serii: 2 - 1
Trailblazers 90 - Kings 128
play-by-play

(#1) Pistons vs Wizards (#4) 
Bilans serii: 0 - 3
Pistons 96 - Wizards 127
play-by-play

(#2) 76ers vs Nets (#3) 
Bilans serii: 1 - 2
76ers 85 - Nets 111
play-by-play

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Aktualnie kontuzjowani:  

  • Vladimir Radmanovic (Wizards) - 7


-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Kolejne mecze jutro!

Drabinka playoffs | Statystyki indywidualne | Główna strona SimBasketu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, julekstep napisał:

Webber póki co w PO robi 20.4 ppg, 17.4 rpg, 4.9 apg, 1.4 spg, 5.8 bpg

chore cyferki

Akurat pod nowy kontrakt 😁

Godzinę temu, julekstep napisał:

to ja mogę zgłosić protest

20+ minut czekałem i zero zainteresowania 🤷‍♂️

Gufniana olimpiada przeslania simkowe po😛

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.