Skocz do zawartości

[FBX] FBX#3 - Sezon 2021/22


t_omko

Rekomendowane odpowiedzi

28 minut temu, Tecu napisał:

@TryczekSzukarek gratulacje. 

Zdominowaliśmy razem ligi fbx2, fbx3 😀

Za szybko z tymi gratulacjami. To ze Ty zniszczyłeś fbx2 - niesamowity masz tam zespół, jednak w fbx3 jeszcze wiele może się wydarzyć - Ostatnie 2 kolejki trochę mnie stawiają w komfortowej sytuacji jednak wyleciał mi do końca sezonu SGA (swoją droga wysłucham ofert za niego) co chwile ktoś kończy sezon i jeżeli wypadną mi kolejni grajkowie wówczas będzie na pewno nerwowo. Pamietajmy ze końcówka sezonu zawsze dostarcza wielu niespodzianek i na pewno wielu zawodników GM będą oszczędzać swoich grajków przed playoffami. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
50 minut temu, TryczekSzukarek napisał:

Właśnie t_omko mnie uświadomił ze na yahoo jest błąd i przy 1 utuli wstawiasz 3 grajków i yahoo liczy wszyskich 3 - kurcz, nie miałem o tym pojęcia 🙈ale dałem dupy 

To zwiększa moje szanse z 1 do 2% 😉

Ale emocje do ostatniego dnia 🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Tecu napisał:

To zwiększa moje szanse z 1 do 2% 😉

Ale emocje do ostatniego dnia 🙂

Chyba nie doceniasz swojej sytuacji 🤗 zobaczymy kto dziś zagra. 

ogólnie słaby temat z tym błędem na yahooo ale nie ma co szukać dziury w całym - choć jak bym wiedział to na pewno wykorzystał bym te 2 sloty. 

Edytowane przez TryczekSzukarek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, TryczekSzukarek napisał:

Chyba nie doceniasz swojej sytuacji 🤗 zobaczymy kto dziś zagra. 

ogólnie słaby temat z tym błędem na yahooo ale nie ma co szukać dziury w cały choć jak bym wiedział to na pewno wykorzystał bym te 2 sloty. 

No to teraz już będziesz pamiętał....
Muszę przyznać, że dodałeś emocji walce o złoto ✌️

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gratki @blaugrana pięknie wykorzystałeś moje niezdecydowanie pod koniec... łudziłem się, że dowiozę przetrzymując Hayesa i White'a, po czym za późno się zabrałem za walkę z Tobą. Mimo to wczoraj wystarczyło wystawić OG lub Murphyego zamiast pobranego za Love'a (!!!) Olynyka. LOL :) Zasłużyłeś.

Gratulacje dla @TryczekSzukarek @Tecu i @antek - fajny to był sezon z Wami!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Tecu napisał:

Gratulacje @TryczekSzukarek

Tak blisko a tak daleko. 

Dwa mecze więcej Jamesa i miałby koronę strzelca i wygraną w fbx3 😉

Dzięki @Tecu 

w końcu jakaś zacięta końcówka. Tak jak wcześniej pisałeś zdominowaliśmy fbx2/3 - Gratulacje dla Ciebie za walkę i zaangażowanie do samego końca o które tak ciężko. sezon był dla mnie bardzo ciężki - cieszę się ze finalnie nie oddałem SGA - i nie wyprułem się z assetow co daje szanse na walkę w przyszłym sezonie. 
 

@Tecu mysle ze finalnie dobrze wyszło ze nie wyrwałeś mi tego zwycięstwa - na pewno posypały by się mocne obelgi z mojej strony dotyczące tych utuli. Nie mialem z tym tematem wcześniej odczynienia i uważam ze należy to solidnie nagłośnić tak by każdy miał świadomość ze coś takiego jest i mógł z tego korzystać - bo puki co wyglada na to ze korzystają z tego jedynie Ci cwańsi którzy już wcześniej mieli z tym styczność. 
 

 

17 godzin temu, t_omko napisał:

No to teraz już będziesz pamiętał....
Muszę przyznać, że dodałeś emocji walce o złoto ✌️

czy jest o tym info  w regulaminie? Jeżeli tak to nie było tematu. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

56 minut temu, TryczekSzukarek napisał:

czy jest o tym info  w regulaminie? Jeżeli tak to nie było tematu. 

Se sprawdź 😜
Swoją drogą dziwne, że nie znacie regulaminu na pamięć, nie odświeżacie go sobie co tydzień - dwa?🤔

 

Druga sprawa, trzeba jeszcze zrozumieć co się czyta... a w regulaminie fbx stoi tak:

I.6. Każdy zespół może maksymalnie rozegrać 822 mecze rozłożonych w sposób następujący na dostępnych pozycjach: C [82], PF [82], F [82], SF [82], SG [82], G [82], PG [82], 3 x Util [248].
I.6.a. Yahoo jest odpowiedzialne za przypisanie pozycji do graczy i udostępnienie 2 dodatkowych gier na Utilu [3 x 82 = 246], których w pierwotnych założeniach ligi nie było.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, TryczekSzukarek napisał:

@Tecu mysle ze finalnie dobrze wyszło ze nie wyrwałeś mi tego zwycięstwa - na pewno posypały by się mocne obelgi z mojej strony dotyczące tych utuli. Nie mialem z tym tematem wcześniej odczynienia i uważam ze należy to solidnie nagłośnić tak by każdy miał świadomość ze coś takiego jest i mógł z tego korzystać - bo puki co wyglada na to ze korzystają z tego jedynie Ci cwańsi którzy już wcześniej mieli z tym styczność.

Z pierwszą częścią pozwolę się nie zgodzić, z mojego punktu widzenia lepiej by było gdybym ja wygrał 😀

Nie wiem czy cwańsi, nie uważam się za życiowego cwaniaka, wiem o tym od pierwszego sezonu gry w fantasy i nie ważne czy walczę o zwycięstwo czy o 17te miejsce, staram się wypełnić wszystkie możliwe sloty w tym też te dodatkowe. 

Zupełnie niepotrzebnie zepsułeś sobie ten dzień chwały posądzając innych o cwaniactwo. Bez sensu. 

 

 

Edytowane przez Tecu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gratuluję pierwszej piątce, reszta nie zasłużyła 👏

 

Mam nadzieję, że @antek pociągnie wózek fbx#3 od nowego sezonu.... wtedy podpowiem mu by nowym robił test ze znajomości regulaminu a w nim musowo pytanie o sposób wykorzystania dwóch dodatkowych utili oraz zasad liczenia pozycji w drafcie 😀  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Roger odpiął/ęła ten temat
  • Roger zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.