Skocz do zawartości

Koko koko Euro spoko


josephnba

Rekomendowane odpowiedzi

Przy tych dzisiejszych srodkowych obroncach Francji te nasze 120 wrzutek tez by moglo przyniesc podobnych efekt

dramatycznie pasywna gra w powietrzu

ogolnie to Euro to dobry przyklad ze pilka jest zajebista:

kiedy graja najlepsi

czyli tych 300 najlepszych pilkarzy w Europie, nawet mecze w lidze mistrzow nie maja takiego poziomu skillsetu w cwiercfinalach czy polfinalach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, josephnba napisał:

Smutno się robi patrząc jak grają drużyny "pozbawione gwiazd" ale solidnie zbudowane, zbilansowane i na każdej pozycji co najmniej solidne 

Z drugiej strony jest Polska... 

Przecież gdybyśmy awansowali z trzeciego miejsca to dziś Chorwacja by nas zabiła! 

 

 

Jakbyśmy awansowali z trzeciego to nie gralibyśmy z Chorwacją. Ale gdybyśmy awansowali z drugiego to pewnie Chorwacja by nas rzeczywiście zbiła.

 

5 godzin temu, dannygd napisał:

Co za wieczór piłkarski... Uczta, jakich mało! Emocje niczym w lidze mistrzów i Dudek dance! Nie wiem czy od czasów Euro w Danii czy MŚ w Meksyku byłem świadkiem aż tak emocjonującego dnia w fazie pucharowej...

Najgorsze jest to, że człowiek patrzy jak Czesi mogą ogrywać Holendrów, Szwajcarzy - Francuzów, Duńczycy grają być może najładniejszy futbol tych mistrzostw, Ukraińcy powalczą ze Szwedami o ćwierćfinał, a Polacy mając porównywalny "wartościowo" skład jak zwykle już tylko w TV oglądają te mecze.

Miałeś na myśli Euro w Szwecji i trumf Duńczyków, prawda? Ja wtedy miałem 9 lat. Pamiętam, że oglądałem tamte mistrzostwa, ale jeszcze, aż tak bardzo się nie emocjonowałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pomyśleć, że Włosi też byli o kilkanaście centymetrów od odpadnięcia :P dzisiaj odpadnie do tego ktoś z dwójki Anglia - Niemcy. Szkoda jedynie, że jedna połówka drabinki jest (teoretycznie) mocno słabsza od drugiej. 

To co wydarzyło się wczoraj, to najbardziej szalony wieczór jeśli chodzi o piłkę nożną jaki pamiętam. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Eld napisał:

Aha.

No to z takim argumentem to ja nie śmiem dyskutować. 

Znaczy to że nic do nich nie mam, ale chciałem Holandii w 1/4

Natomiast Szwajcaria mi poprawiła humor tym meczem z Francją więc jest ok 

 

Nie przypominam sobie tak ekscytującego dnia żadnych turniejów jakie oglądałem. 

Żałuję tylko że Niemców z Anglią najprawdopodobniej nie obejrzę...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, Camelus napisał:

Ja się nie zdziwię jak po wczorajszych fantastycznych emocjach dzisiaj wjadą dwa kasztany w typie 1:0 każdy

Właśnie patrząc na skład dzisiejszych spotkań to też mam takie przeczucie, że jakieś nudy nawet typu 0:0 i karne wjadą jak np. Włochy-Francja w 1/4 w 1998 :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.