Skocz do zawartości

>>>>> [beGM Play-off '21 West 1st Round] #2 NUGGETS (54-18) - #7 THUNDER (42-30) - SERIA ZAKOŃCZONA


Eld

Rekomendowane odpowiedzi

No to co. Pora coś skrobnąć jak jest chwila czasu. Walkowerem tego nie oddam. Mam plan minimum na ten sezon osiągnięty czyli awans do play offs A dalej niech się dzieje wola beGM.

Postaram się w miarę krótko bo raczej nie jest tajemnica, że pewnie każdy z Was ma już wynik w głowie, a zastanawia się tylko na bilansami:

 

Maczupy:

  • Nurkić vs. Jokić - no nawet nieźle to wyglądało ze strony Nurkića czasami, ale ludzie. Ja gram przeciwko MVP 2021. To, że go zatrzymam w 3/10 akcjach nie czyni matchupu wyrównanego.
  • Grant vs. Ranlde - zbieg okoliczności. W końcu Grant to ex gracz RL OKC. Zapłonął jak żywa pochodnia, zapałał zemstą i zgasił mi Randle w PO. Niby te dwa mecze pod względem statów jako tako wyglądał, ale Grant zrobił z Juliusa w tej serii to co Gessler robi z talerzami jak się każdy jej program zaczyna. Przynajmniej Randle udowodnił tą serią, że nie jest warty maxa.
  • OG vs. O'Neale - bardzo wyrównany matchup z tym, że jednak jak OG gra o coś potrafi być lepszym obrońcą. Tu spokojnie daje 1:1 w matchupach
  • Rose ( bo ustalone już ostatecznie, że SGA nie gra ) vs. Jrue Holiday - nie wiem jak to rozstrzygnąć. Rose końcówkę sezonu miał cudowną. W PO też próbował ciągnąć, ale jednak Jrue to Jruę. @RonnieArtestics się przekonał ile jest wart, jak jarał się serią, ja napisałem mu, że chyba kpi, wkurzył się ( jak to on ) i skończyło się gładkim 4:0 po czym przepraszał i rację przyznał. Głównie dzięki Jrue. Tu nie ma takiej różnicy jak Grant vs Randle ale jednak matchup na korzyść Denver
  • Brogdon vs. Casruso ( ? ) - nieuzupełniony arkusz więc biorę pierwszego z brzegu. Generalnie pozycja PG to jest jedyna pozycja ( o ile w Denver na PG nie gra Jrue ) w której zdecydowanie ją wygrywam
  • ławka rezerwowych - wciąż swoją głębię i brak anonimowych nazwisk z Nowellem, Paynem itd. który dużo pieniążka dostanie w lato i kilkoma innymi uważam za głębszą i lepszą od tej Denver

 

Moje szanse:

  • wkurwianie Jokića. Łokcie. kuśkańce, Zrobię wszystko aby wyleciał albo za foul trouble, albo za flagrant II. Jak się zbije Hetmana z szachownicy to od razu jakoś łatwiej się gra.
  • życiowa forma Brogdona który jednak zrobi resuscytację Randlowi
  • lepsza ławka rezerwowych = więcej możliwości
  • Jrue - nie mam pomysłu na niego. Co najwyżej mogę mu OG przykleić do tyłka, ale wtedy Royce zostaje sam. 
  • brak opisu LBS ( no chyba, że w tym roku będzie ) co niektórzy uznają za walkower
  • samymi trójkami nie wygram, a mam wybite dwa główne zęby którymi gryzę. SGA i centra który nie jest Jokićem.

 

Minuty:

Rozpisane w starciu w Sacramento Kings

 

Proponowany bilans:

Sweep to była by lekka przesada, ale też o serii na styku mowy być nie może więc żadne 4:3 w rolę nie wchodzi. Jakieś 4:2 dla Denver udaje mi się wywalczyć. Raz u mnie moi zrobili pokaz dla publiki, którykolwiek odpalił i się udało wyciągnąć wygraną, a drugi win moi gracze i sędziowie tak wkurzyli Jokića, że sam się zdjął z boiska. W którymś z pierwszych meczów by się mogło to stać. Denver by się w meczu troszkę podłamało, moi złapali by wiatr w żagle i wydarło by się ten win.

 

Moja osobista ocena:

Od początku RS miałem Denver jak najlepszą drużynę na Zachodzie i to się nie zmieniło. Dostawali najlepsze bilanse ode mnie, ale nie zamierzam LBSowi się wypiąć i zrobić autostradę do WSCF. Moim sromnym zdaniem Denver bez większych problemów wygrywa serię 4:2, acz nie bez problemów bo Jokić to nerwus, a u mnie może ktoś odpalić, np. taki Rose gdzie chyba w zeszłym sezonie zdobył 50 punktów po czym aż się rozpłakał.

Peace!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Eld zablokował(a) ten temat
  • Eld odblokował(a) ten temat

A Denver opisu jak nie było tak nie ma. Albo na pewniaka wie, że weźmie serie, albo wali go to, że niektórzy mogą to za walkowera uznać i walić beGM.

Tak czy siak trochę brak szacunku dla rywala kim by on nie był.

A dziś kończymy I rundę i głosowanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

40 minut temu, Eld napisał:

A Denver opisu jak nie było tak nie ma. Albo na pewniaka wie, że weźmie serie, albo wali go to, że niektórzy mogą to za walkowera uznać i walić beGM.

Tak czy siak trochę brak szacunku dla rywala kim by on nie był.

A dziś kończymy I rundę i głosowanie.

Bardziej brak szacunku dla pewnego ,,Jugola,”, który drugi rok z rzędu może zaliczyć out przez jakikolwiek brak opisu. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4-3 dla Nuggets, ale jak @LeweBiodroSmoka nie napisze opisu w kolejnych seriach, to przegrywa jak dla mnie z jakim by przeciwnikiem dalej nie grał - bo umówmy się, że dalej już każdy będzie wymagający. Jest niby łin Denver, ale po 7-meczowej serii jak dla mnie, to chłopaki sporo musieli z siebie dać, a jednak rotacja jest wąska - co też dobrze nie wróży. Wstępnie (jak GM Nuggets sie stawi ze swoimi graczami), Denver mają u nas spore szanse na Finał - ale to juz wszystko w gestii LBSa. 

ja sie deklarowałem, że SGA mógłby tu jakoś grać w ograniczonych minutach, ale jak Eld uznałeś, że jednak nie, to spoko - może być narracja, że pomógł drużynie w play in, ale dalej zdrowie nie pozwoliło, a forsować go na siłę tez nie było sensu. Chłopaki sie rozluźnili, Randle (jak przystało na gracza na maxa :P ) rozkręcił się w miarę trwania serii i dzięki głębi składu - solidnym występom Rosea, czy Brogdona, Thunder dali radę dociągnąć do g7 po tym jak początkowo zostali niedocenieni przez wyżej rozstawionego przeciwnika. 

Edytowane przez Alonzo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Alonzo napisał:

Randle (jak przystało na gracza na maxa :P ) 

Randle w RL PO pokazał jak bardzo warty jest maksa. Wszak u mnie za sobą miał by Nurkića który by mu wiele ogarnął i otoczony zajebistymi strzelcami, bdb obrońcą na drugim skrzydle ale całe 4:2 dla Nuggets i wyżej przyjmuje z radością. Są playoffs, jest plan zrealizowany, nie ma problemów finansowych jakie zastałem i w zasadzie w jeden sezon rebuildingu kończę sezon z całkiem dobrym wynikiem. #7 seed na Wschodzie i jedyne o czym muszę teraz myśleć to jak rozplanować finanse. Czy próbować rozkradać Rockets, czy opierać się na tym co mam. W zasadzie jeden z trójki Powell/Nurkić/Randle w przyszłym roku w Thunder nie zagra. Na razie nie ujawnię który. 

Ale jedno musicie mi przyznać - zajebiście przewidziałem w opisie, że Jokić podpali się w jednym meczu i wyleci za flagrant II. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, Regis napisał:

Daj już sobie spokój, ani Beala ani Bama nie oddam dopóki Bruce Brown będzie niedostępny w rozmowach:) 

Jak byś czytał PMki częściej niż raz na miesiąc, już nie wspomnę o odpisywaniu na nie to byś wiedział, że istnieje taka ewentualność.

I nie, nie pytaj znów czy interesuje mnie Porzingis - nie interesuje mnie.

19 minut temu, january napisał:

Będzie RFA, możesz atakować :) 

Ale tak z perspektywy czasu za very late 1st rounder dostać Bruce'a Brown'a z 2nd rounderem to mi się nawet deal udał. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, Eld napisał:

Jak byś czytał PMki częściej niż raz na miesiąc, już nie wspomnę o odpisywaniu na nie to byś wiedział, że istnieje taka ewentualność.

I nie, nie pytaj znów czy interesuje mnie Porzingis - nie interesuje mnie.

A pytałem kiedyś? Nawet jeśli tak było to temat nieaktualny, Porzi jest niedostępny. Tylko frajerzy sprzedają graczy po słabszym okresie, poniżej ich realnego value. Porzingis oczywiście zagrał fantastyczne PO, ale to mogą dostrzec tylko prawdziwi koneserzy nieoglądający jego meczów, jak ja. Dlatego myślę, że jego wartość w chwili obecnej w naszej grze nie oddaje jego realnej wartości i będzie szedł tylko w górę:) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 minuty temu, january napisał:

Tu chyba będziemy oceniać po nowej umowie, ja musiałbym go odpuścić po sezonie tym i tak.

W RL szepczą coś między 10-12M. Dużo mi się trochę wydaje jak za zadaniowca potrafiącego robić dwie rzeczy na elitarnym poziomie i który nie umie rzucać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Eld zarzucający komuś brak szacunku to jeden z moich ulubionych już motywów ;)

niestety seria Nuggets Suns zryła mi psychę ponownie jak to już się stało tradycją ostatnio w PO, chodzę potem struty i nie do życia, balonik oczekiwań był nadmuchany dość pokażnie no i słabo to potem znoszę, ale na drugą rundę się stawię, za pierwszą przepraszam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Eld zmienił(a) tytuł na [beGM Play-off '21 West 1st Round] #2 NUGGETS (54-18) - #7 THUNDER (42-30)
  • Eld przestał(a) promować temat

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.