Skocz do zawartości

beGM - Draft - komentarze


january

Rekomendowane odpowiedzi

2 minuty temu, Reikai napisał(a):

Jaja sobie robicie z tym odejsciem Lebrona, lmao

Kuba zmarnowal pick I to bylo wiadome od poczatku, nie wiem co sie tu za romantyzm wlaczyl, ze ludzie oczekiwali paycutu Lebrona.

W smoki tez wierzycie?

Ty no dla mnie logika jest tu prosta.

january sciagnal lebrona na syna (sam z resztą broniłem wyboru lebrona do lakers), to tera niech placi Kubie za bronnego albo lebron out

Edytowane przez człowiek...morza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, człowiek...morza napisał(a):

Ty no dla mnie logika jest tu prosta.

january sciagnal lebrona na syna (sam z resztą broniłem wyboru lebrona do lakers), to tera niech placi Kubie za bronnego albo lebron out

Lebron idacy do Lakers bo syn(gdy w RL rzeczywiscie tam trafil), to zupelnie inna sytuacja niz Lebron podpisujacy maxa za 160 baniek z zespolem w ktorym gra od lat, a przy okazji dadza mu syna do G league do zespolu.

Czemu Lebron mialby wolac maxa gdzie indziej teraz, gdy gra w finale? Jakby ktos kto ma miejsce na maxa wzial Bronniego w 2 rundzie, to ktos moglby tak argumentowac.

Bo paycuty chyba sa jasne, ze sie nie wydarza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Reikai napisał(a):

Lebron idacy do Lakers bo syn(gdy w RL rzeczywiscie tam trafil), to zupelnie inna sytuacja niz Lebron podpisujacy maxa za 160 baniek z zespolem w ktorym gra od lat, a przy okazji dadza mu syna do G league do zespolu.

Czemu Lebron mialby wolac maxa gdzie indziej teraz, gdy gra w finale? Jakby ktos kto ma miejsce na maxa wzial Bronniego w 2 rundzie, to ktos moglby tak argumentowac.

Bo paycuty chyba sa jasne, ze sie nie wydarza.

a ja pozostane przy swoim stanowisku.

niech odda przyszloroczny pick bulls i po temacie.

stratny za te lata korzysci nie bedzie

2 minuty temu, Reikai napisał(a):

 

Czemu Lebron mialby wolac maxa gdzie indziej teraz, gdy gra w finale?

bo to nie January tu rozdaje karty, tylko LeBron. A teraz wiemy ponad wszelka watpliwosc, ze chce grac z synem. Wiec spełniasz ta zachcianke i tyle. Skoro na zachcianke go sciagnales.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Reikai napisał(a):

Jaja sobie robicie z tym odejsciem Lebrona, lmao

Kuba zmarnowal pick I to bylo wiadome od poczatku, nie wiem co sie tu za romantyzm wlaczyl, ze ludzie oczekiwali paycutu Lebrona.

W smoki tez wierzycie?

Dlaczego zmarnowałem? Mówisz tak jakby Grizzlies byli po 5 latach tanku i przyjście Lebrona nie dawało mu lasy dance z Giannisem.

Spokojnie poczekajmy do I tury i zobaczymy jak będą wyglądały poszczególne zespoły😉

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, kuba2419 napisał(a):

Dlaczego zmarnowałem? Mówisz tak jakby Grizzlies byli po 5 latach tanku i przyjście Lebrona nie dawało mu lasy dance z Giannisem.

Spokojnie poczekajmy do I tury i zobaczymy jak będą wyglądały poszczególne zespoły😉

Dlatego, ze mogles miec fajnego rolesa z tym pickiem, ktory przekona Giannisa do zostania tu.

Zamiast tego poszedles w science fiction.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Reikai napisał(a):

Dlatego, ze mogles miec fajnego rolesa z tym pickiem, ktory przekona Giannisa do zostania tu.

Zamiast tego poszedles w science fiction.

Science fiction? Niby dlaczego LeBron nie miał by przyjść do Memphis które z marszu dzięki niemu stało by się poważnym contenderem. Giannis i LeBron otoczeni dobrym supportem w postaci Conleya, Browna, Reida, MPJ, Clarkson i może Bogdan. A to ile będzie kasy dla Lebrona to jest wciąż ruchome 😉

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, Reikai napisał(a):

Dlatego, ze mogles miec fajnego rolesa z tym pickiem, ktory przekona Giannisa do zostania tu.

Zamiast tego poszedles w science fiction.

Ja tam myślę, że Giannis bardziej doceni walkę o Lebrona, niż jakiegoś ziutka z końca pierwszej rundy. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, kuba2419 napisał(a):

Science fiction? Niby dlaczego LeBron nie miał by przyjść do Memphis które z marszu dzięki niemu stało by się poważnym contenderem. Giannis i LeBron otoczeni dobrym supportem w postaci Conleya, Browna, Reida, MPJ, Clarkson i może Bogdan. A to ile będzie kasy dla Lebrona to jest wciąż ruchome 😉

jak dasz maxa to bedziemy gadac

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, kuba2419 napisał(a):

Science fiction? Niby dlaczego LeBron nie miał by przyjść do Memphis które z marszu dzięki niemu stało by się poważnym contenderem. Giannis i LeBron otoczeni dobrym supportem w postaci Conleya, Browna, Reida, MPJ, Clarkson i może Bogdan. A to ile będzie kasy dla Lebrona to jest wciąż ruchome 😉

Jak nizej, jak mu dasz maxa to mozesz walczyc.

Lebron wezmie paycut jak ja wyrucham Beyonce.

5 minut temu, BMF napisał(a):

W tym momencie @kuba2419 zwisa głową w dół z jakiegoś wieżowca, bo Klutch-mafia się do niego już dorwała, prawdopodobnie. 

Witamy, wez zespol jak juz jestes.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.