Skocz do zawartości

beGM - Draft - komentarze


january

Rekomendowane odpowiedzi

2 minuty temu, karpik napisał(a):

Holland ma potencjał, żeby być najlepszym graczem tego draftu za 5 lat, więc w sumie spoko pick, ale też nikt nie będzie specjalnie zdziwiony jak za 5 lat będzie na wylocie z ligi XD

Dokladnie to :) choc w najgorszym przypadku powinien byc fajnym slasherem z bdb obrona. W najlepszym? Sky is the limit.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kontuzja kontuzja u Topica ale on miał gorsze pomiary przez Agenta wcześniej akcentowanych co zrobiło hype. Ten agent po badaniu kontuzjowanej nogi celowo wysłał błędne info co sprawia że trzeba mijać z daleka klamce. Wiele rzeczy wyszło fatalnie aby tak go cenić. Jasne że grać będzie gracz a nie agent ale wybór naszego suns mocno wątpliwy jeżeli gracz rok będzie się rehabilitować. Tam do składu potrzebny jest gracz od zaraz. Nie po to DeJounte szedł tam aby mu wzmocnienia nie zrobili na już. W realu mocno by krytykowano właśnie za wybór kontuzjowanego ( pewnie jeszcze długo) gracza. 
 

sam gracz talent ma ale punktuje blisko kosza co może w NBA nie być takie łatwe. Im dalej tym rzut gorszy. 

5 minut temu, Reikai napisał(a):

Dokladnie to :) choc w najgorszym przypadku powinien byc fajnym slasherem z bdb obrona. W najlepszym? Sky is the limit.

Coś pomiędzy Tj Warren a Oubre? 😅

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, kuba2419 napisał(a):

Kontuzjowany Topić z #5 hmm wysoko, myślę że z #11 dało by się go wyciągnąć.

Może, ale nie chciałem ryzykować.

Dla mnie to gracz z największym potencjałem na franchise playera. Oczywiście mogę się mylić, nie kreuję się na wielkiego znawcę choć ocenianie wyborów teraz nie do końca ma sens. Każdy lubi coś innego i bardzo dobrze.

Do końca kombinowałem z trade down, ale nie było nic pewnego.

Ja się cieszę, kontuzja mi nie przeszkadza 🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Tecu napisał(a):

Może, ale nie chciałem ryzykować.

Dla mnie to gracz z największym potencjałem na franchise playera. Oczywiście mogę się mylić, nie kreuję się na wielkiego znawcę choć ocenianie wyborów teraz nie do końca ma sens. Każdy lubi coś innego i bardzo dobrze.

Do końca kombinowałem z trade down, ale nie było nic pewnego.

Ja się cieszę, kontuzja mi nie przeszkadza 🙂

Nom ja jakos od grudnia jak dostalem 3x season ending injuries od starterow szedlem w draft z mysla o Topiciu I bralbym go z #1. Dopiero jakos po tej drugiej kontuzji sie zniechcecilem. I po tym, jak dostalem #6 pick I na Topicia nie bylo za duzej szansy.

Wtedy pojawil sie Ron Ron dopiero :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mi pachnie bustem. Imo jakby nie byl bratem Jalena, to poszedlby nizej, zwlaszcza za tym jak bardzo ma nie NBA ready cialo,  sporo znakow zapytania jesli chodzi o grit.

Z drugiej strony, przed kontuzja byl niezly. Ale kompletnie inny gosc niz Jalen. Mimo wszystko, nie bralbym go nad kilkoma grajkami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, człowiek...morza napisał(a):

geny mowia same za siebie

to bedzie steal i byc moze najlepszy gracz draftu

Geny to nie wszystko. Brat jest zupełnie inaczej zbudowany. Ale bardzo mi się podoba jakie kąty jako 19-latek potrafi znajdować pod koszem, dla mnie to świetny prognostyk pod względem jego produkcji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, karpik napisał(a):

Geny to nie wszystko. Brat jest zupełnie inaczej zbudowany. Ale bardzo mi się podoba jakie kąty jako 19-latek potrafi znajdować pod koszem, dla mnie to świetny prognostyk pod względem jego produkcji.

zgadzam sie

te kąty to jest to cos

reakiki ewidentnie z geometrii zajecia opuszczal

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.