Skocz do zawartości

>>>>> [beGM Play-off '21 West 1st Round] #4 LAKERS (46-26) - #5 ROCKETS (45-27) - SERIA ZAKOŃCZONA


Eld

Rekomendowane odpowiedzi

5 godzin temu, january napisał:

Cavaliers - Raptors, Bucks - Sixers, Magic - (?) Knicks, Warriors - Mavericks. Kilka naprawdę fajnych serii się pojawiło w 1R PO.

A dodatkowo każdy pojedynczy W dla przegranych ma implikacje finansowe, więc warto powalczyć :) 

Fajny pojedynek centrów się tutaj szykował, choć po Bamie spodziewaliśmy się czegoś innego. Jasiek do tego ma doskonałych obrońców na Beala, a Jaylena nie ma.

To niestety będzie szybka seria, choć ze względów finansowych powalczył bym na miejscu Regisa choć by o 1W. 

Lakers w 5 na ten moment jak dla mnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powtarzasz te bzdury o Bamie cały sezon, mimo że On grał bardzo dobrze w regular, w PO jest najlepszym graczem Heat. 

Twój typ na końcowy wynik mnie nie rusza, chodzą słuchy na mieście że masz tolerancję +/- 4 W, więc jak przyjdzie do głosowania to równie dobrze Lakers mogą dostać sweepa:) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, Regis napisał:

Powtarzasz te bzdury o Bamie cały sezon, mimo że On grał bardzo dobrze w regular, w PO jest najlepszym graczem Heat. 

Twój typ na końcowy wynik mnie nie rusza, chodzą słuchy na mieście że masz tolerancję +/- 4 W, więc jak przyjdzie do głosowania to równie dobrze Lakers mogą dostać sweepa:) 

Nie mogą. Eld jak jednym daje cztery to innym zabiera dwa. 
 

wygrasz 5:2 według drugiego głosowania R6WE. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Regis napisał:

że masz tolerancję +/- 4 W, więc jak przyjdzie do głosowania to równie dobrze Lakers mogą dostać sweepa:) 

Dostajesz plusa za ten tekst bo nawet się uśmiechnąłem.

Godzinę temu, Regis napisał:

 w PO jest najlepszym graczem Heat. 

Prawda, ale cali Heat byli bardzo słabi.

Godzinę temu, Regis napisał:

że masz tolerancję +/- 4 W,

A gdzie jest napisane, że nie można takiej mieć. Zajmując się pierdyliardem innych spraw bawiąc w to całe zamknięcie RS, znalazłem chwilę aby przyjrzeć się swoim głosom raz jeszcze i jednak mi co nie co nie pasowało.

Zresztą @Regis - rozmawialiśmy ostatnio o opisach. Liczę na Twój i masz moje słowo, że będzie on kluczowy,. Odesłać Jaśka na ryby w I rundzie było by spektakularne. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, RonnieArtestics napisał:

Regis gra jeszcze w realu chyba I runde, nikt nie przedstawił opisów, u nas dopiero trwa play-in :) 

Przecież to #4 i #5 seed. Jakie play-in? To powinno być już z 10 stron postów z czego 8 to propaganda Jaśka.

A tu taki zawód...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Eld zablokował(a) ten temat
  • Eld odblokował(a) ten temat

Tak się sprawy poukładały, że muszę dać sobie spokój z pewnymi rzeczami, w tym również z NBA. Chciałem zrezygnować, ale myślę że od kolejnego sezonu czasu i chęci będę miał więcej, więc tak łatwo się mnie nie pozbędziecie:) 

Szkoda serii z Lakers, bo nie mam wątpliwości że gdybym wrzucił opis to większość z Was to w Rockets widziałoby zwycięzcę tej serii. Trudno byłoby przejść obojętnie nad zgraniem mojego zespołu, Porzingisem który wraz z Doncicem omal nie wyrzucił z PO faworyzowanych LAC, Bamem i Dragicem którzy gdyby nie fatalny Hitler wprowadziliby Heat do kolejnej rundy jako dwaj najlepsi zawodnicy. Beal wiadomo, nawet mimo słabszej serii Westa coś z Wizards ugrał, a wracający po kontuzjach Hart, Nance czy Gordon dodaliby drużynie niezbędnej głębi. 

Trudno, stało się, gratuluję rywalom zwycięstwa. Rozumiem głosy przeciwko Hou, niemniej jakieś 4:0 mnie obraża i nie omieszkam wyciągnąć konsekwencji wobec tak głosujących:)Obiektywnie muszę jednak  przyznać, że o ile Lakers pewnie bym pojechał, to w kolejnej rundzie , mimo świetnej formy mojej ekipy, nie miałbym wiele do powiedzenia vs T'Wolves więc to takie małe pocieszenie że mój brak aktywności przekłada się tylko na wypad rundę wcześniej. A dla urodzonych zwycięzców to jeden ch.... 

Zapoznam się z dyskusjami w pozostałych seriach (na szczęście w większości mieszczą się na jednej stronie i taki brak aktywności uważam za skandal) i wieczorem zagłosuję. 

Edytowane przez Regis
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Seria dla Lakers 4-1. Rockets niestety są ofiarą krótkiej przerwy pomiędzy sezonami i liczne kontuzje graczy pokrzyżowały im plany. Bam grał ok, ale Dragic niestety nie dawał rady juz w takim stopniu jak w poprzednim sezonie (przypominam, że były u nas osoby, które pisały, że Regis go podpisał promocyjnie co od razu skwitowałem, ze Goran dostał fair kontrakt. )

Ciężko powiedzieć którzy z kontuzjowanych graczy Rockets by wrócili na playoffs -Gordon? Hart? Nance? Pewnie 1, max 2 z nich. Bez Browna z zawodzącym w playoffs Porzingisem oraz wąską rotacją, byłoby ciężko naszym Houston w starciu z LeBronem - pytanie też kto by tu krył LeBrona? Jimmie może i zkaszanił playoffy, ale w defensywie robiłby swoje. Nie kupuje jednak Capeli radzącego sobie z Bamem - choć to wyniku oczywiście nie zmienia. W Lakers też wąziutka rotacja.. - ale przeciwko Rockets raczej nie miałoby to wpływu. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Eld przestał(a) promować temat

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.