Skocz do zawartości

Przyszłość Gortata


Quester

Rekomendowane odpowiedzi

  • 4 tygodnie później...

Marcin w dzisiejszej "Kawa czy Herbata" mówił że ma ofertę wymiany do klubu gdzie miał by szansę na pierwszą 5. Ciekawe o kogo może chodzić, czyżby Orlando znów kombinowało coś z trajdem po Paula ?

Mam nadzieje że jeżeli już pójdzie to tak jak mu mówił otis gdy będzie oferta za jakiegoś star playera.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wg plotek gortat moze przejsc m.in. do minny

poki co nie wiadomo za kogo i po co ale generalnie skoro dostal tel, ze moze byc ruszony to cos na rzeczy jest.

 

nie chcialbym by trafil dominny. sa kluby, gdzie w momencie gdy trafiasz twoja kariera zawisa. tak wlasnie jest w tym momencie w wilkach. kahn robi coraz glupsze transfery i nie wiadomo dokad oni podarzaja. wolalbym go juz w oklahoma city czy takim perspektywicznym klubie.

 

niewykluczone, ze za rok wolves beda perspektywiczni ale imo to nie jest wymazone miejsce dla gortata, tym bardziej ze dom w orlando kupil.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

BB, chyba przesadzasz. Jakby GSW się nim interesowało to wtedy bym się bał. Ale Minny? Właśnie bardzo dobrze, że taki klub się nim interesuje bo oni potrzebują takiego zawodnika.

 

Flynn-Webster-Johnson-Love-Gortat

 

Wg mnie nie wygląda to źle. A Magic mogą Jeffersona w ten sposób pozyskać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tylko bez takiej typowej 4 przy Lakers, Celtics i nowych siłach (Chicago? Miami?) Magic nic nie zdziałają. Zarząd i SvG chyba wreszcie to zrozumieli i ewentualny transfer Jeffersona stawiałby ich znów obok Celtics na wschodzie z aspiracjami do finału. Z Lewisem przy dobrej grze na rynku Byków, Pata i Nixów 2 runda nic więcej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie chce mi się wierzyć. ale być może stan zacznie myśleć i nie będzie grał cały sezon smallballem z lewisem na czwórce tylko zacznie grać "normalną" koszykówkę która jest w stanie ich bez przypadków i sprzyjających okolicznościach doprowadzić do finałów i coś więcej wyrwać. bez jakichkolwiek zmian z nelsonem na jedynce i lewisem na czwórce ten zespół nie osiągnie nic więcej niż finał konferencji. howard za rok ,dwa zacznie płakać i skończy się 5 małych minut SvG i jego genialnej taktyki. trzeba tam dobrego trenera bo inaczej nie będziemy mieli w orlando powtórkę z miami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tylko po co im jefferson? backup dla howarda? nie gral bass na pf to i jefferson nie bedzie. choc moze nie o jeffersona chodzi. moze to jakis 3-stronny deal

 

Ale bb2 z całym szacunkiem i moją sympatią dla bassa wybieram przed niego Al'a bez momentu zawahania. Orlando i ich taktyka dużo im dała i maskowali przez pewien czas swoje braki, ba nawet raz okazało się że wystarczy na finał. Natomiast decydujące porażki to właśnie w dużej mierze to że ta taktyka z Lewisem na jakiś zespół nie była wystarczająca, co z tego że przeciw świetnym zespołom, chcesz zdobyć tytuł to nie jeden świetny zespół trzeba pokonać. Przez 3 lata graliśmy tym systemem ale trzeba to w końcu zmienić i może władze zdały sobie z tego sprawe mnie osobiście taki transfer by cieszyl bo to by oznaczalo obranie takiego wlasnie kierunku.

 

Co do Marcina to nie chce się wpowiadać bo zdecydowanie bardziej niż na jego dobrze zależy mi na plusach dla magic. Wiadomo że są lepsze miejsca dla niego niż Minny ale są też gorsze. W tym najgorszym właśnie się znajduje więc może być tylko lepiej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wolves nie potrzebują Gortata gdyż podpisali Milicicia ale według mnie możliwy jest taki deal: Orlando oddają Marcina, Pietrusa do Sixers, Minny daje Ala do Orlando, Beasleya do Sixers a Brandt i Evan Turner trafiają do Minneapolis. I wszyscy są zadowoleni! Orlando mają dobrego PF mogącego zagrać kilka minut na centrze, Phily dostają defensywnego centra i potencjalną gwiazdę na PF oraz pozbywają się kontraktu Brandta a Wolves dostają to o czym ponoć marzyli przed draftem czyli Turnera którego gwiazda ma im świecić przez najbliższą dekadę. Wystarczy dopiąć szczególy i jest super deal dla każdej strony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wolves nie potrzebują Gortata gdyż podpisali Milicicia ale według mnie możliwy jest taki deal: Orlando oddają Marcina, Pietrusa do Sixers, Minny daje Ala do Orlando, Beasleya do Sixers a Brandt i Evan Turner trafiają do Minneapolis. I wszyscy są zadowoleni! Orlando mają dobrego PF mogącego zagrać kilka minut na centrze, Phily dostają defensywnego centra i potencjalną gwiazdę na PF oraz pozbywają się kontraktu Brandta a Wolves dostają to o czym ponoć marzyli przed draftem czyli Turnera którego gwiazda ma im świecić przez najbliższą dekadę. Wystarczy dopiąć szczególy i jest super deal dla każdej strony.

ta tylko po co minny brand i jego kontrakt? jest jeszcze gorszy niz ala i do tego nie nadaje sie na granie na centrze. wiec nie wiem po mieliby sie w niego ladowac? lepsza dla minny jest wymiana tylko z orlando. bo phila i tak raczej nie odda turnera. napewno nie za b-easy'ego ktory moze w t-wolves zaczne grac na miare oczekiwan. wydaje mi sie ze zle dla niego sie stalo ze trafil odrazu do takiej druzyny jak miami z wadem. w minnesocie nie ma takiego wyraznego i zdecydowanego lidera i w tym widze szanse dla jego dalszego rozwoju. moze nawet na miare mip? zobaczymy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ta tylko po co minny brand i jego kontrakt? jest jeszcze gorszy niz ala i do tego nie nadaje sie na granie na centrze. wiec nie wiem po mieliby sie w niego ladowac? lepsza dla minny jest wymiana tylko z orlando. bo phila i tak raczej nie odda turnera. napewno nie za b-easy'ego ktory moze w t-wolves zaczne grac na miare oczekiwan. wydaje mi sie ze zle dla niego sie stalo ze trafil odrazu do takiej druzyny jak miami z wadem. w minnesocie nie ma takiego wyraznego i zdecydowanego lidera i w tym widze szanse dla jego dalszego rozwoju. moze nawet na miare mip? zobaczymy

Mam nadzieje, że Beasley będzie grał tylko na PF jeśli pójdzie do T'Wolves.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wydaje się że chyba trzeba się pogodzić z tym że Marcin zostanie w Orlando co moim zdaniem nie wróży mu dobrze. W końcu z draftu doszedł Orton który zapewne zabierze kilka z i tak niewielu minut Gortata. Chyba że Otis się opamięta i uderzy w końcu po jakiegoś klasowego PFa i w wymianie odda Marcina, wszędzie będzie mu lepiej niż w Orlando.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gortat w autopromocji jest naprawdę mocny, niby lato, niby nic się nie dzieje, a co drugi dzień jakieś info o nim, które, w dodatku, sam Gortat 'produkuje' [np. 'dziś rano w programie TVN cośtam śniadaniowego Marcin Gortat zdradził, że dostał smsa i być może zostanie sprzedany gdzieśtam', 2 dni potem w sporcie po wiadomościach na TVP1: 'dziś rano w programie kawa czy herbata Marcin Gortat zdradził nam, że w następnym sezonie będzie nadal grał w Orlando Magic' ] - tak jakby wiedział, czy zostanie przetransferowany gdzies czy nie

 

 

sprytny z niego koleś, naprawdę szacun

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.