Skocz do zawartości

Przyszłość Gortata


Quester

Rekomendowane odpowiedzi

http://www.eskarock.pl/eska_rock_news/kuba_blaszczykowski_-_piekny_gest_pilkarza_cwierc_miliona_zlotych_by_pomoc_choremu_chlopcu/96726

 

ćwierć bańki bez zdania na twitterze, zdjęć z przyjazdu do szpitala czy czegokolwiek, klasa. 

nie pierwszy taki przypadek u Kuby, tym razem też pewnie nie moglibyśmy się zachwycać, gdyby mama chłopaka nie postanowiła się pochwalić. rzecz jasna nie odbieram nic Marcinowi, ot ciekawostka.

 

 

ale jak wrzuci ktos zdjecie na twiterrze to juz nie klasa?

wiecej szczegolow w poscie kolegi Tomek9248  powyzej

 

btw w takim razie moze koszykarze powinni na finaly nba umawiac sie w jakies wiosce w stanie indiana, jeden kosz na stodole drugi na drzewie? tylko wtedy byliby "tró" i "klasa", a tak to robia pod publiczke ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jak to wyszło do wiadomości publicznej? 

 

Nie lubię, jak ktoś z takiej sprawy robi wydarzenie. Najbardziej cenię pomoc po cichu. 

 

Ja dla odmiany lubię, to jest akurat coś czym warto się pochwalić i zachęcać innych. A jakby się udało stworzyć modę, że bogaci mniej lansują się jakimiś gadżetami a bardziej kasą przeznaczoną na cele charytatywne to już wogóle byłoby zajebiście.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale jak wrzuci ktos zdjecie na twiterrze to juz nie klasa?

wiecej szczegolow w poscie kolegi Tomek9248  powyzej

 

btw w takim razie moze koszykarze powinni na finaly nba umawiac sie w jakies wiosce w stanie indiana, jeden kosz na stodole drugi na drzewie? tylko wtedy byliby "tró" i "klasa", a tak to robia pod publiczke ?

 

"rzecz jasna nie odbieram nic Marcinowi, od taka ciekawostka"

 

Mirwir, dnia 02 Sie 2016 - 21:07, napisał:

 

Mnie ciekawi czym Gortat zasłonił numer swojego konta.

 

Kawałkiem sera?

 

 

 

 

jakiś olejek do opalania, widać na górnej stronie etykietę i słoneczko

Edytowane przez ranker
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na miejscu Banku Millennium wykorzystał bym to teraz i podwoił kwotę którą Gortat wpłacił. Robi im reklamę za frajer a kwota 125k PLN przy budżetach marketingowych banków to drobne.

 

Kott ma wynagrodzenie jako prezio ponad 4 bańki rocznie. Mógł by się dołożyć na nogi chłopca.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na miejscu Banku Millennium wykorzystał bym to teraz i podwoił kwotę którą Gortat wpłacił. Robi im reklamę za frajer a kwota 125k PLN przy budżetach marketingowych banków to drobne.

 

Kott ma wynagrodzenie jako prezio ponad 4 bańki rocznie. Mógł by się dołożyć na nogi chłopca.

https://twitter.com/BankMillennium_/status/760800356947419136

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ja wiem - Gortat średnio popularny jest w Polsce i raczej to nie rozeszło się specjalnie po ludziach. 

 

http://sportowefakty.wp.pl/koszykowka/619335/marcin-gortat-ma-gest-wplacil-ponad-100-tysiecy-na-leczenie-malego-antosia

http://sport.tvn24.pl/inne,132/marcin-gortat-zrobil-przelew-i-pomogl-choremu-dziecku,665604.html

http://eurosport.onet.pl/koszykowka/nba/niesamowity-gest-marcina-gortata-sprawil-ze-chlopiec-ma-szanse-chodzic/m10q5z

http://sport.dziennik.pl/koszykowka/artykuly/527841,wielki-sportowiec-z-jeszcze-wiekszym-sercem-gortat-jednym-przelewem-zakonczyl-zbiorke-dla-chorego-antosia.html

http://weszlo.com/2016/08/02/dobrowraca-gortat-mierzejewski-i-inni-sportowcy-pokazali-wielkie-serce/

https://www.wprost.pl/kraj/10017733/Niesamowity-gest-Marcina-Gortata-Konczymy-te-zabawe.html

http://wiadomosci.radiozet.pl/Wiadomosci/Sport/Marcin-Gortat-przekazal-125-tysiecy-na-leczenie-chorego-chlopca-00026184

http://lodz.wyborcza.pl/lodz/1,35153,20492144,marcin-gortat-moge-sie-podlaczyc-i-wplacil-125-tys-zl.html

 

To tylko pierwsze z brzegu linki traktujące o tym, co zrobił Gortat. Bodajże tylko w jednym nie ma screena, na którym widać, że ma konto w Millennium. Plus jeszcze to, co janusz lubi najbardziej - telewizja. Trochę się tego nazbierało, szum wokół fundacji i zbiórek dla chorych powstał, pozytywnie bardzo.

 

PS Sam kilka dni temu zastanawiałem się, czy nie zmienić banku i ewentualnie na jaki. I pierwsza moja myśl to było coś jak "o kurde, skoro Gortat ma konto w Millennium to może warto się im lepiej przyjrzeć"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest bardzo popularny

Powiedziałbym raczej, że jest bardzo znany. Nie znam osoby nie interesującej się koszykówką, która obejrzała z nim mecz czy wiedziała w ogóle w jakiej drużynie gra. Raczej tyle, że jest w NBA. Jego profil na fb ma mało fanów, szczególnie biorąc pod uwagę, że spora część będzie spoza Polski. 

 

Sam rzuciłeś tylko linki do stron sportowych, wiadomo że tam napiszą, ale jednak w porównaniu do tego co się dzieje jak Lewandowski choćby pierdnie nie ma startu. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Całkiem dobrze wyglądają ale wyniki. Gra jest średnia, można wyczuć że trener Taylor traktuje te eliminację jako kilka "mocniejszych" sparingów na których można potrenować różne warianty. I moim przekonaniu jest to dobre podejście, rywale z którymi musimy się zmierzyć - Portugalia, Białoruś i Estonia to 3, ew.2 liga ( Estonia ) koszykarskiej Europy. Zespoły te powinniśmy pokonać bez problemu i tak też się dzieje. Wczoraj poszliśmy na wymianę ciosów, widać było że mamy o wiele więcej talentu a gdy dołożyliśmy w drugiej połowie obronę to koledzy zza wschodniej granicy nie mieli nic do powiedzenia. O poziomie Białorusi niech świadczy że ich druga najlepsze klubowa drużyna Grodno 93 zgodnie z informacjami podawanymi przez Adama Romańskiego pytała czy może zagrać w Polskiej II LIDZE. W środę gramy z Estonią - mecz typowo o pierwsze miejsce i to ta rywalizacja oraz rewanż na ich terenie pokaże w jakimś stopniu jak ta kadra obecnie wygląda. Istnieje duże prawdopodobieństwo że taki skład z drobnymi modyfikacjami zagra za rok na Eurobaskecie. Dołączyć mogą Kulig, Cel, Karnowski oraz ewentualnie jakieś odkrycie przyszłego sezonu. W mojej opinii ofensywny wysoki jakim jest Lampe lepiej pasuje do tej kadry, szczególnie jeśli będzie miał koło siebie defensywnego wysokiego - Karnowski ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Całkiem dobrze wyglądają ale wyniki. Gra jest średnia, można wyczuć że trener Taylor traktuje te eliminację jako kilka "mocniejszych" sparingów na których można potrenować różne warianty. I moim przekonaniu jest to dobre podejście, rywale z którymi musimy się zmierzyć - Portugalia, Białoruś i Estonia to 3, ew.2 liga ( Estonia ) koszykarskiej Europy. Zespoły te powinniśmy pokonać bez problemu i tak też się dzieje. Wczoraj poszliśmy na wymianę ciosów, widać było że mamy o wiele więcej talentu a gdy dołożyliśmy w drugiej połowie obronę to koledzy zza wschodniej granicy nie mieli nic do powiedzenia. O poziomie Białorusi niech świadczy że ich druga najlepsze klubowa drużyna Grodno 93 zgodnie z informacjami podawanymi przez Adama Romańskiego pytała czy może zagrać w Polskiej II LIDZE. W środę gramy z Estonią - mecz typowo o pierwsze miejsce i to ta rywalizacja oraz rewanż na ich terenie pokaże w jakimś stopniu jak ta kadra obecnie wygląda. Istnieje duże prawdopodobieństwo że taki skład z drobnymi modyfikacjami zagra za rok na Eurobaskecie. Dołączyć mogą Kulig, Cel, Karnowski oraz ewentualnie jakieś odkrycie przyszłego sezonu. W mojej opinii ofensywny wysoki jakim jest Lampe lepiej pasuje do tej kadry, szczególnie jeśli będzie miał koło siebie defensywnego wysokiego - Karnowski ?

Ogólnie zgoda, poza ostatnim zdaniem. Lampe nie powinien przebywać na boisku z Przemkiem. Na dziś obaj to centrzy i powinni grać wymiennie ( jeśli obaj będą w formie i zdrowi). Z rotacji na C warto zwrócić uwagę na tego Dominika Olejniczaka. Jak będzie robił postępy plus będzie zdrowy to może być ciekawą opcją. Jeśli mielibyśmy wybierać przed EB między ogrywaniem Olejniczaka lub braniem Hrycaniukato biorę to pierwsze bo długoterminowo da więcej korzyści.

Edytowane przez TuPalnik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Jeśli mielibyśmy wybierać przed EB między ogrywaniem Olejniczaka lub braniem Hrycaniukato biorę to pierwsze bo długoterminowo da więcej korzyści.

 Też jestem za tym aby w przyszłym roku jeśli dostępni będą wszyscy najlepsi jako ostatniego - prawdopodobnie piątego wysokiego wziąć kogoś młodego kto z samych treningów i bycia na dużym turnieju zyska coś. Hrycaniuk nie będzie grał już lepiej, jest on pewną opcją gdy tak jak obecnie posypie się kadra. Co do Lampego to Taylor w obu spotkaniach wystawiał go jako czwórkę obok właśnie Hrycaniuka i nie wiem czy to nie jest element ćwiczony pod to aby za rok grać tak samo a jedynie w miejscy Adama dać innego gracza ( czytaj Karnowski ). Być może to tylko chwilowe ustawienia związane z ograniczą kadrą na obecne lato oraz poziomem rywali.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też jestem za tym aby w przyszłym roku jeśli dostępni będą wszyscy najlepsi jako ostatniego - prawdopodobnie piątego wysokiego wziąć kogoś młodego kto z samych treningów i bycia na dużym turnieju zyska coś. Hrycaniuk nie będzie grał już lepiej, jest on pewną opcją gdy tak jak obecnie posypie się kadra. Co do Lampego to Taylor w obu spotkaniach wystawiał go jako czwórkę obok właśnie Hrycaniuka i nie wiem czy to nie jest element ćwiczony pod to aby za rok grać tak samo a jedynie w miejscy Adama dać innego gracza ( czytaj Karnowski ). Być może to tylko chwilowe ustawienia związane z ograniczą kadrą na obecne lato oraz poziomem rywali.

Ja najchętniej obok Lampego widziałbym Kuliga ( jeśli będzie w odpowiedniej formie). Potrafi grać jako fake center, dobrze blokuje i ma rzut za 3. Ogrywa się w mocnej lidze. Mi on tam ( teoretycznie) by pasował. Ale na dziś jest za dużo niewiadomych. Forma i zdrowie Przemka po nieprzyjemnej kontuzji i długiej przerwie. Nowa uczelnia Olejniczaka. Minuty Lampego i Kuliga w klubie. Gdzie za rok będzie sportowo Aaron Cel. Dużo czynników i za dużo aby dziś to oceniać. Tak czy siak ppd koszem powinniśmy mieć jako taki wybór. Gorzej na rozegraniu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.