Skocz do zawartości

Przyszłość Gortata


Quester

Rekomendowane odpowiedzi

jeden z lepszych klubów to Fuchse Berlin...

 

Jeden z lepszych ? Pilnie nie śledzę ale będąc z Kielc ciągle słyszę i widzę na tablicach znajomych, chcąc nie chcąc, jak to Kielce grają z Kiel, Rhein-Neckar ale o Fuschse chyba nie słyszałem w kontekście LM.

 

poza tym co to za argument.. Siata to jeszcze wieksze dziury a jakos to nie przeszkadza w popularności ogolnokrajowej

To nie był argument, to było stwierdzenie, trochę z dupy w temacie, to fakt, ale nie posłużyło mi do uzasadniania czegokolwiek ;)

 

bo dzieciaki nie wyjdą i nie zaczną grać nagle w ręczną na podwórku.

Dzieciaki nie wychodzą na podwórko i nie grają w sporty. Teraz dzieciaki zostają zapisane do klubu i wożone przez rodziców na treningiu albo sportów nie uprawiają. Wiem co mówię. Ile dzieciaków pojawiło się na orlikach w trakcie Euro ? Bo ja widziałem raczej dorosłych albo starszą młodzież, pamiętającą jeszcze czasy podwórkowych gierek. Młodsze dzieciaki na orlikach zbierają się po 5,6 góra i grają bez zasad na jedną bramkę. Za "moich czasów" (czyli 10-20 lat temu) to był wyznacznik popularności. Także ten argument jest już nieaktualny.

 

Szkolenie młodzieży w Vive kwitnie.

 

Edytowane przez Findek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piłka nożna rządzi bez względu na wynik reprezentacji. Co do kadry. Pamiętam jak zajęliśmy bodajże 7 miejsce na mistrzostwach Europy. Cała Polska oglądała w tv Wójcika i Zielińskiego. Byłby medal to w byłaby popularność. Przecież nikt nie interesuje się piłką ręczną a nagle wszyscy im kibicują.

Wiadomo coś więcej o NBA na Twitterze? Bo ja dałem sobie spokój z regularnym oglądaniem, żal mi kasy na C+ i wolę się normalnie wyspać. A jak leci na nsport to obejrzę.

Co do dzieciaków. 6 latki mają problemy z koziołkiem takie mamy czasy. Siatkówka tylko żeńska. Sport beznadziejny ale panie dają radę

Edytowane przez ptak
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem ze siata babeczek ze względu na walory estetyczne, bo normalnie żeńskiej nie da się oglądać?

Tylko z tych wzgledow. Siatkówki nie oglądam w żadnej postaci. Jak grali o złoto w to wolałem czytać książkę. Miałem darmowe bilety na LŚ i też nie poszedłem. A potrafilem siedzieć przed kompem id 15 do 20 i oglądać baraże o polską 2 ligę w nogę.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

k****, klikam w temat i czytam:

 

Dla Gortata świetny wybór, świetna kasa, nie liczyłem w sumie, że ktoś mu da pełne mle na 5 lat :>
Ja Mavs nigdy nie lubiłem, jedna z mniej lubianych ekip, no, ale cóż trzeba będzie się przyzwyczaić do serialu pt mecze Mavs na C+

 

Myślę sobie: "coś przespałem?", po czym patrze na datę - 5 lipca 2009 :stupid:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wielu interesuje się piłką ręczną, gdy jest wielki turniej z prostej przyczyny...chłopaki zawsze dają maxa na parkiecie i czasem udaje im się zadziwić świat. 

 

denerwuje mnie takie gadanie. nawet kopcze za Smudy dawali z siebie wszystko. Zawodnik nie wychodzi na mecz żeby sie opierdalać. Czy trener ma jakąś wizje gry, a sami gracze choć trochę umiejętności to inna sprawa. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wchodząc w dyskusję w stronę, którą ty obrałeś, to napiszę inaczej, nie przypominam sobie by którykolwiek inny zespół sportów drużynowych dorobił się określeń Gladiatorzy czy mistrzowie horrorów. Tak więc ten tego...Byki skończą sezon w TOP 3.

 

Byki są tylko jedne te z Unii Leszno

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Warto przypomnieć, że przełomowy w kontekście szczypiorniaka w Polsce był pamiętny mecz z Niemcami w 2007 roku w fazie grupowej, gdzie młody polski zespół pokonał gospodarzy i murowanych kandydatów do złota. W ciągu kilku tygodni dużo ludzi w Polsce dowiedziało się kim jest rudowłosy miotacz pocisków Bielecki, czy magik środka rozegrania Tkaczyk, bo nie wypadało nie znać zawodników, którzy zdobyli srebrny medal MŚ, i co ważne pokonali po drodze Niemców i Rosję!!! A to jak wiadomo jest wieczna chwała i tak zostało już do teraz, jest impreza są kibice, ale nic i tak nigdy nie dorówna fascynacji kopania szmacianki.

 

Piękny "pean", tylko trochę zapominasz o detalach.

 

Aby potem w finale ulec tym samym Niemcom, których pokonali w grupie. Srebrny medal się dostaje za awans do finału, zdobyć trzeba złoty bądź brązowy.

 

Wisła Płock coś tam wygrała, chyba nawet w sezonie gdy Rose został MVP, w sumie masz racje tak dawno, że to nie prawda.

 

Rok 2006 i 2007 były fajne dla sportów zespołowych. Smolarek strzelił 2 gole Portugalii, a Leo sprzedał nam koncepcje "international level" MŚ 2006 w Siatkówce 2 miejsca i potem w lutym 2007 MŚ w piłce ręcznej też drugie miejsce. Tylko "złotka" jakoś nie potrafiły ugrać czegoś w tamtym okresie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wchodząc w dyskusję w stronę, którą ty obrałeś, to napiszę inaczej, nie przypominam sobie by którykolwiek inny zespół sportów drużynowych dorobił się określeń Gladiatorzy czy mistrzowie horrorów. Tak więc ten tego...Byki skończą sezon w TOP 3.

Prowo czy Łapu-capu  :nevreness:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

No i zje***y kolejny temat... ;-)

 

O Gortacie skończyło się ze zagra w piłkę ręczna w Lesznie z Berlinem w Finale gdzie nie wyjdzie na boisko bo będzie zmęczony podczas gdy z drugiej strony Tony Parkier zrobi sfoje...

 

Ja pisałem tylko o tym ze jakby w naszej kadrze był klimat trojkolorowych i organizacja od lat na poziomie to byłoby inaczej...

 

Wiem jedno... MG to miły gosc... pracowity... i znalazł talent z opóźnieniem.

 

Nie widzę powodu do hejtu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie za wysokie masz wymagania? 

 

http://www.eskarock.pl/eska_rock_news/kuba_blaszczykowski_-_piekny_gest_pilkarza_cwierc_miliona_zlotych_by_pomoc_choremu_chlopcu/96726

 

ćwierć bańki bez zdania na twitterze, zdjęć z przyjazdu do szpitala czy czegokolwiek, klasa. 

nie pierwszy taki przypadek u Kuby, tym razem też pewnie nie moglibyśmy się zachwycać, gdyby mama chłopaka nie postanowiła się pochwalić. rzecz jasna nie odbieram nic Marcinowi, ot ciekawostka.

Edytowane przez ranker
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.