Skocz do zawartości

Przyszłość Gortata


Quester

Rekomendowane odpowiedzi

 

póki co (tzn. to dane sprzed pięciu dni) Gortat w suns ma 0/6 z 10-15 stóp oraz 2/7 z 16-23. w magic w tym sezonie miał odpowiednio 4/7 (57% ;] ) oraz 6/14 (43%), a więc bardzo dobre wyniki w orlando. sęk w tym, że to ciągle w obu przypadkach bardzo małe próbki

Pomijając już cyferki, które ma c***owe zresztą. Pomijając, że w reprezentacji nie błyszczał w tej kategorii i rzut ma koślawy jak nos Troya Murphyego.

 

Zawodnik, który 3 razy na przestrzeni 3 czy 4 meczów przerzuca kosz - nie umie rzucać. Jak komuś nie siedzi to mu nie siedzi, jak ktoś przerzuca regularnie kosz, to nie "nie siedzi mu" tylko nie umie rzucać, bo nie ma w ogóle wyczucia i panowania nad piłką.

przesadzasz. u Gortata wyraźnie widać poprawę gry wraz z oswajaniem się z całkiem nową sytuacją, jaką niewątpliwie jest dla niego gra w suns i tym samym zwiększona rola w drużynie. już nie tylko ma 73% z wolnych, ale dziś trafił nawet 3 z 4 jumperków (w tym jeden to było 2+1). tak więc powtarzam – wstrzymaj się ocenami do czasu, gdy będzie więcej danych.

 

co do artu przez ciebie zacytowanego, to trochę jest zabawny, podobnie jak w tamtym sezonie, gdy pisano, że za poprawę gry suns odpowiada Lopez, gdy tak naprawdę odpowiadał Amare

To, że przedstawiłeś wtedy tak porażający argument jak "Amare poprawia obronę, bo się bardziej stara" jeszcze nie oznacza, że to prawda. Lorak

to nie był argument, lecz hipoteza konkurencyjna wobec przedstawionej przez ciebie, czyli „po trade dealine suns grają lepiej ze względu na obecność Lopzeza w S5”. argumentem były mecze suns po trade deadline, w których bez względu na to, czy Lopez grał 30 minut, czy w ogóle nie występował, to suns i tak utrzymywali podobny poziom, który prędzej wiązał się z poprawą gry Amare niż obecnością Lopzeza w S5 (szczególnie że i bez niego grali dobrze - drtg niemal taki sam w meczach z Lopezem i bez Lopeza po trade deadline).

 

 

PS

Gortat at rim ma 70% FG i ogółem efektywność 58 TS%, więc narzekanie na jego umiejętność kończenia w pomalowanym, to chyba efekt podobny jak w przypadku game winnerów gracza X, tyle że w drugą stronę

Tsaaa. Jak będę miał na dysku jakieś mecze to ci wkleję screeny. Babole spod kosza, które można spudłować 3 razy na sezon, a nie 5 razy na tydzień.

a niech sobie pudluje jakieś tam rzuty od czasu do czasu, skoro pod koszem kończy na skuteczności 70% (to lepiej niż LeBron w tym sezonie ;]) i ogółem w suns ma około 58 TS%. do tego te wolne, które pokazują, że jego rzut wcale nie jest taki zły, jak niektórzy utrzymują.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

skoro FT% jest wyznacznikiem jakości jumpera to Gortat faktycznie jest niezły. w praktyce to wygląda zgoła inaczej.

 

rozsądnie będzie poczekać na większą próbę wykonanych jumpshotów, o co apeluje Lorak, prawo wielkich liczb jakoś tam zadziała i margines błędu będzie się zmniejszał z meczu na mecz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ktoś wie ile Gortat dostał głosów w All-Star Voting? Western conference jesli chodzi o centrów to wynik przedstawia sie od 152 tys.

 

W sumie to nie jest zbyt dużo... myśle że przy akcji z demotów i osobnej glosujnagortata.pl + facebook to smialo moglby oscylowac w tej granicy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ktoś wie ile Gortat dostał głosów w All-Star Voting? Western conference jesli chodzi o centrów to wynik przedstawia sie od 152 tys.

 

W sumie to nie jest zbyt dużo... myśle że przy akcji z demotów i osobnej glosujnagortata.pl + facebook to smialo moglby oscylowac w tej granicy...

Ale po co ? Ja nawet nie niego nie zagłosowałem, nie chciałbym gortata w ASG. Na to nie zasłużył i pewnie nigdy nie zasłuży.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale po co ? Ja nawet nie niego nie zagłosowałem, nie chciałbym gortata w ASG. Na to nie zasłużył i pewnie nigdy nie zasłuży.

Bo jestem ciekawy ile głosów dostał po prostu... nie pisałem nic o wartościowaniu tego głosowania etc... po prostu jestem ciekawy ile Gortat głosów zebrał... więc jak ktoś wie niech powie i tyle bez zbędnych komentarzy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale po co ? Ja nawet nie niego nie zagłosowałem, nie chciałbym gortata w ASG. Na to nie zasłużył i pewnie nigdy nie zasłuży.

I dlatego kiedyś chinole zastąpią twoich potomków, daj spokój dokładnie "swego nie znacie ..." teraz w NBA taka bida na jego pozycji, jakby Gentry nie był debilem to by Marcin spoko myśle mógł pokręcić nawet z 15/9, podoba mi się to jak w ataku sobie radzi jeszcze niedawno myślałem że d-d to jego maks ale teraz myśle że z takim pg jak Nash to luzem cyferki by lepsze trzaskał przynajmniej w ataku, no więc wracając do meritum bida pod koszami straszna a ty tu wyskakujesz z takim tekstem, jeszcze olać ten że nie zasługuje, ale że pewnie nie zasłuży :roll: nawet dla ciebie mówiącego te słowa było by dobrze gdybyś się jednak mylił.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale po co ? Ja nawet nie niego nie zagłosowałem, nie chciałbym gortata w ASG. Na to nie zasłużył i pewnie nigdy nie zasłuży.

I dlatego kiedyś chinole zastąpią twoich potomków, daj spokój dokładnie "swego nie znacie ..." teraz w NBA taka bida na jego pozycji, jakby Gentry nie był debilem to by Marcin spoko myśle mógł pokręcić nawet z 15/9, podoba mi się to jak w ataku sobie radzi jeszcze niedawno myślałem że d-d to jego maks ale teraz myśle że z takim pg jak Nash to luzem cyferki by lepsze trzaskał przynajmniej w ataku, no więc wracając do meritum bida pod koszami straszna a ty tu wyskakujesz z takim tekstem, jeszcze olać ten że nie zasługuje, ale że pewnie nie zasłuży :roll: nawet dla ciebie mówiącego te słowa było by dobrze gdybyś się jednak mylił.
I nie widzisz jakie to jest smutne rozumowanie ?

 

Gość nie zasłużył, ale jest Polakiem więc na niego głosujmy. k**** mać. To jak matka, której syn zerżnął i wyrżnął pół wsi a ona cały czas go broni i mówi, że to "dobre dziecko", o swoim nie można powiedzieć źle i trzeba bezwarunkowo wspierać, tak ? Weź przestań. A z tymi chinolami... :lol: Nie bądź polaczkiem.

 

Gortat gra na niezłym poziomie dopiero od miesiąca i żeby się srało i waliło, to ani on, ani andrew nie zasługują na ASG.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

trzeba bezwarunkowo wspierać, tak ?

Nie trzeba ale koleś widać że ma potencjał i jest wporzo ziomkiem dlatego na wsparcie zasłuzył, zresztą dla ciebie jako Polaka i fana kosza Gortat występujący w ASG, nawet gdyby w pełni nie zasłużył, to dobra sprawa bo niewątpliwie promuje ten sport w naszym kraju. Twoje porównanie też niezbyt ma sens bo to byłby coś w stylu Gortat jest nie wiadomo jaką mendą i gra do dupy a my go promujemy, przecież tak nie jest.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niektore z tych akcji wygladaja jak ten Gortat ktorego ja sie balem, nie lapiacy, rzucajacy w pierwsza obrecz itd, a niektore jak ten starting caliber center na ktorego tu wiekszosc miala nadzieje :wink:

 

trojka to jeszcze, ale ten poldystans po obrocie to wow :D

pewnie ta chimeryczność wiąże się z tym że tak późno w kosza zaczął grac, przynajmniej ja tak to sobie tłumaczę, ale potencjał niewątpliwie jest i odpowiednia głowa, będzie grał systematycznie to powinien się finalnie wyrobić
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.