Skocz do zawartości

Przyszłość Gortata


Quester

Rekomendowane odpowiedzi

Jedyne co zabolało, to ten jumper w 4Q...

W 2Q zrobił to samo...przy tym drugim rzucie w 4Q powinien od tablicy rzucać, mial idealny kąt 45 stopni.
Wiesz, w 2Q przynajmniej w obręcz trafił...

Tak w sumie, to MG jeszcze żadnego jumpera w Suns nie trafił. Chyba jeszcze brakuje mu pewności, bo w Magic coś tam jednak trafiał.

Ogólnie cieszę się jednak z postawy Marcina, nawet komentatorzy się nim jarali, a jeden z dunków trafił na NBA.COM. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ponieważ Gortat ma c***owego jumpera. technika jego jest żałosna i kiedy grał sobie po 10 minut w meczu ,był wypoczęty to zdarzało mu wpaść a teraz gdy jest aktywny nie tylko w defensywie ale i w ofensywie jego rzut jest mniej skuteczny i nie będzie lepszy. oczywiście Lorak z pewnością dalej będzie twierdził ,że ma dobry rzut.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ponieważ Gortat ma c***owego jumpera. technika jego jest żałosna i kiedy grał sobie po 10 minut w meczu ,był wypoczęty to zdarzało mu wpaść a teraz gdy jest aktywny nie tylko w defensywie ale i w ofensywie jego rzut jest mniej skuteczny i nie będzie lepszy. oczywiście Lorak z pewnością dalej będzie twierdził ,że ma dobry rzut.

Wolne ~70% i jak się składa to źle nie wygląda więc jumper musi posiadać, w reprezentacji mu wpadało - tu - brak pewności.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

póki co (tzn. to dane sprzed pięciu dni) Gortat w suns ma 0/6 z 10-15 stóp oraz 2/7 z 16-23. w magic w tym sezonie miał odpowiednio 4/7 (57% ;] ) oraz 6/14 (43%), a więc bardzo dobre wyniki w orlando. sęk w tym, że to ciągle w obu przypadkach bardzo małe próbki

Pomijając już cyferki, które ma c***owe zresztą. Pomijając, że w reprezentacji nie błyszczał w tej kategorii i rzut ma koślawy jak nos Troya Murphyego.

 

Zawodnik, który 3 razy na przestrzeni 3 czy 4 meczów przerzuca kosz - nie umie rzucać. Jak komuś nie siedzi to mu nie siedzi, jak ktoś przerzuca regularnie kosz, to nie "nie siedzi mu" tylko nie umie rzucać, bo nie ma w ogóle wyczucia i panowania nad piłką.

 

I nie ściemniaj mi tu, że ma prawie średnią ligową z mid range, bo średnia ligowa bierze pod uwagę zdecydowaną większość rzutów contestowanych, a Gortat jumpery oddaje tylko i wyłącznie wide open albo even wider open.

 

co do artu przez ciebie zacytowanego, to trochę jest zabawny, podobnie jak w tamtym sezonie, gdy pisano, że za poprawę gry suns odpowiada Lopez, gdy tak naprawdę odpowiadał Amare

To, że przedstawiłeś wtedy tak porażający argument jak "Amare poprawia obronę, bo się bardziej stara" jeszcze nie oznacza, że to prawda. Lorak, fan "naukowego dowodu" argumentuje poprzez "poprawia obronę, bo bardziej się stara", NIKT tutaj się na to nie nabierze.

 

PS

Gortat at rim ma 70% FG i ogółem efektywność 58 TS%, więc narzekanie na jego umiejętność kończenia w pomalowanym, to chyba efekt podobny jak w przypadku game winnerów gracza X, tyle że w drugą stronę

Tsaaa. Jak będę miał na dysku jakieś mecze to ci wkleję screeny. Babole spod kosza, które można spudłować 3 razy na sezon, a nie 5 razy na tydzień.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na treningu?

W sumie nie przypominam sobie, jeżeli już to na pewno przy szczęśliwej obręczy.

1.28

 

0.14 , 3.21

 

Naprawde wystarczy czasami obejrzec mecz , polecam , pomaga w pozniejszych rzeczowych wypowiedziach...

Akurat tak się składa, że kiedy się da to mecz oglądam. A to, że Ty wyłapałeś 2 jumperki oglądając dwu minutowe hajlajty, to nie znaczy, że masz prawo się wywyższać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sumie nie przypominam sobie, jeżeli już to na pewno przy szczęśliwej obręczy.

Akurat tak się składa, że kiedy się da to mecz oglądam. A to, że Ty wyłapałeś 2 jumperki oglądając dwu minutowe hajlajty, to nie znaczy, że masz prawo się wywyższać.

on po prostu udowadnia, że pieprzysz głupoty. co masz sobie przypominać, jak meczów nie oglądasz.

 

zatem pomimo, że faktycznie jakiegoś tam jumpera w ciągu ostatniego miesiąca trafił, nie powinien tego typu rzutów oddawać wcale/prawie wcale. jest strasznym drewnem w ataku, ale skoczyć potrafi, silny jest, więc powinien skupiać się na dunkach/lay upach po pick and rollach albo dobijać po zbiórce. i tyle jeśli chodzi o jego oddawanie rzutów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no offense jendras chodzilo mi o link kolegi microlab

 

to nie pierwsza dysputa nt. jumpera u marcina a wczesniej ty nas raczyles podobnym krotszym linkiem 2 albo 3 razy , na ktorym gortat trafil kilka razy pod rzad przy baseline, sugerujac jakoby to byl jakis wyznacznik tegoz jumpera

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Cologero, sorry, ale cię nie rozumiem. Najpierw piszesz coś, z czym się zgadzam. Podzielasz moją opinię:

 

zatem pomimo, że faktycznie jakiegoś tam jumpera w ciągu ostatniego miesiąca trafił, nie powinien tego typu rzutów oddawać wcale/prawie wcale. jest strasznym drewnem w ataku, ale skoczyć potrafi, silny jest, więc powinien skupiać się na dunkach/lay upach po pick and rollach albo dobijać po zbiórce. i tyle jeśli chodzi o jego oddawanie rzutów.

A potem piszesz, że pieprzę głupoty, czy jak rozumiem - wyrażasz niechęć do mojej opinii, pomimo, że się z nią zgadzasz... Przeczytaj jeszcze raz moje posty, bo nie ogarnąłeś, że tak powiem.

 

Na dodatek, piszesz, że meczy nie oglądam meczy. Jasnowidzem jesteś? Jeżeli Marcin trafia 2\15 jumperków, to pomimo, że oglądałem mecze, to mam prawo o tych trafionych zapomnieć. :roll:

 

@mistrzBeatka: no to sorry, nie wiedziałem, że temat był już wałkowany. Nadal uważam, że jumper MG jest bardzo przeciętny, a w ostatnich meczach jest wręcz tragiczny. Dlaczego aż tragiczny? To próbuję wyjaśnić brakiem pewności siebie. Ten filmik wstawiłem po to, aby udowodnić, że jumper Marcina nie jest tragiczny, a przeciętny, a to już lepiej.

Mam nadzieję, że wiesz o co mi chodzi. :D

 

A ja nie wstawiałem tu żadnych innych filmów o jumperze Marcina, robił to Allen35 ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nie mam wyrobionego zdania na temat rzutu Gortata, zresztą trudno o to, jeśli wczoraj przerzucił bodajże 2 razy kosz, a dzisiaj trafił ze 3 razy, raz z faulem. A skuteczność z FT jako punkt odniesienia nie zawsze działa.

 

Kolejne DD, widać, że czuje się coraz pewniej, ale szkoda frajerskiej porażki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.