Skocz do zawartości

Przyszłość Gortata


Quester

Rekomendowane odpowiedzi

Ani Artest ani Gorti ani Shaq ( chyba ze w lozy vipow) obecnie nie zasluguja na nominacje.....

 

tak jakby sie zastanowic to poziom Gwiazdorow pierwszego formatu ostro skoczyl w dol bo ani LBj, Bosh ani Wade ani starzy KG Duncan Gino czy inni notoryczni allsrarcy graja slabo a nowych az tylu nie widac

 

tak wybrac pelna 24 obecnie to zaden komfort

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam takie samo zdanie jak Quester,

 

to jest przerwa w sezonie... przecież nie finały, i ma być co oglądać. Tak z historii wszystkich ASG nie pamiętam jednej akcji Duncan'a. Za to paczkę VC od tablicy zapamiętam. Tak już jest, ASG to święto, zabawa, celebracja

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam takie samo zdanie jak Quester,

 

to jest przerwa w sezonie... przecież nie finały, i ma być co oglądać. Tak z historii wszystkich ASG nie pamiętam jednej akcji Duncan'a. Za to paczkę VC od tablicy zapamiętam. Tak już jest, ASG to święto, zabawa, celebracja

Albo crossover i rzut Shaqa.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za to paczkę VC od tablicy zapamiętam. Tak już jest, ASG to święto, zabawa, celebracja

a to nie byla paczka McGradyego? dali wtedy fajne zblizenie na Shaqa i Kobiego jak sie trzymali za rece :)

ja mówię o tym:

czyli Denver 2005

 

a Ty mówisz o tym pewnie http://www.youtube.com/watch?v=Dp8bV1lRZmk czyli Philly 2002

 

też zajebiste.

 

można by to przenieść do tematu o ASG 2011

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mayo-kobe-artest-gasol-bynum

To jest chore. 8)
demokracja synu nikt mi nie zabroni popierac swoich :D

 

wiedzialem ze nie zostawisz tego bez komentarza wiec uznalem ze dobrze bedzie cie sprowokowac i wkleic to tutaj :)

Gdybyś zamiast Artesta umieścił Odoma to zapewniam cię, że bym tego nie skomentowal. :wink:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak jakby sie zastanowic to poziom Gwiazdorow pierwszego formatu ostro skoczyl w dol bo ani LBj, Bosh ani Wade ani starzy KG Duncan Gino czy inni notoryczni allsrarcy graja slabo a nowych az tylu nie widac

 

akurat Manu gra na razie świetnie. Może to się wydawać z początku zabawne, ale kręci najlepsze cyferki w karierze dotychczas :D oczywiście jest to też skutek dłuższego czasu gry i tu kolejna trochę kurwiozalna sytuacja: Ginobili w wieku 33 lat gra największą ilość minut w karierze :wink:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

albo Asik strikes again ;)

 

imo Gortat pokazal, ze nie nadaje sie na C do s5 jakiegos zespolu walczacego o PO, Bogut go ruchal bez mydla na lewo i prawo, a SvG tylko stal i sie przygladal ( fetysz? ) :roll: musi troche pocwiczyc, nie wiem moze trening z Olajuwonem albo cos w tym stylu, ale spojrzmy prawdzie w oczy ze jeszcze w c*** roboty przed Marcinem, ale mimo wszystko z checia zobaczylbym go w jakims innym klubie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pi****lenie. Bogut to generalnie scisła czołówka ligi jesli chodzi o ofensywne skille, takze jak został pozostawiony 1on1 z Gortatem, to nie ma sie co dziwic, ze MG byl ruchany, tak samo jak nie ma sie co dziwic, ze Gasol, czy DH robi rozpierduche kazdemu C 1on1.

 

Jak dla mnie lepszych 1 piatkowych C maja w tej chwili Celtics, Nets? (Lopez), Bulls, Pacers, Bucks, Cavs? (Varejoke), Hawks (jesli bierzemy Horforda jako C, a nie PF), Nuggs, Portland, Spurs i Dallas, Lakers

12 zespołów, czyli mniej niz połowa ligi.

 

MG w S5 to spokojnie 10/10/2, sprawdza sie dobrze z atletycznymi C, fałszywymi C, gorzej z tymi dobrze uskillowanymi jak Gasol, czy Bogut... chociaz przeciwko hiszpanowi bronił ogólnie niezle z tego co pamietam.. na ile sie dało.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.