Skocz do zawartości

Artest wzmacnia LAL!


Kubbas

Rekomendowane odpowiedzi

Memphis ma młodego Mayo, a nie chcą go bo wiedzą że lubi porzucać i mało prawdopodobne że nie stwarzałby wchodząc z ławki. Jestem pewien że gdyby nie miał nic przeciwko wchodzeniu z ławki to chciałoby go większość teamów. No ale kto by pomyślał że MVP 2001, i ktoś taki jak Iverson nie będzie mógł znaleźć drużyny :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ale kto by pomyślał że MVP 2001, i ktoś taki jak Iverson nie będzie mógł znaleźć drużyny :roll:

ja

 

co do tego MLE Artesta i tego czy mógł dostac gdzies wiecej to moim zdaniem nikt by raczej nie zaryzykował z nim za większą kasę chociaż zastanawiam się nad Cubanem czy jakiegos sign and trade jak z Marionem nie spróbowałby, Carlisle, który go już zna na ławce (chociaż tu nie jestem pewien czy to argument za czy przeciw :wink:) Kidd i Dirk, ale mniejsza z tym jest w Lakers i to najważniejsze.

 

Mavs są dla mnie na dzień dzisiejszy głównym rywalem Lakers na zachodzie jeszcze mają Howarda i ewentualnie Dampiera by dalej cos kombinować. Moim zdaniem Spurs źle zrobili nie uderzając po Gortata, stary McDyess za taką samą kase tyle, że krótszy kontrakt, wiem, że przydatny i w ogóle, ale po podpisaniu Jeffersona powinni pójść za ciosem i na środek dodać kogoś młodego i dużego do walki z Bynumem i Gasolem bo czy to się komuś podoba czy nie droga do finału na zachodzie przez najbliższych parę lat czyli to co zostało Duncanowi w lidze wiedzie przez Lakers

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie Duncan (i może nie tylko dla mnie) to jest raczej PF, i Lakers mają przewagę właśnie na centrze, gdzie Duncan nie jest najmłodszy i walczyłby z dużo młodszym Bynumem oraz Gasolem który może grać na PF i C. McDyessa fajnie mieć, ale tam jest potrzebny bardziej typowy center, do przepychania się jak napisał Van. Na dzień dzisiejszy Lakers IMHO wyglądają lepiej niż Spurs i to oni są faworytem do WCF. No chyba że Spurs zakontrakowali by jakiegoś środkowego ale nie wiem jak stoją z salary.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.