Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć,

nie wiem, czy wrzucam to w dobry wątek, ale jak coś, to niech admini to przeniosą ;)

Kiedyś (do 2015 roku włącznie) odbywało się Drive to the Finals, czyli rozgrywki typu fantasy, które polegały na tym, że w każdym dniu z play-offowymi meczami brało się jednego gracza (można było brać każdego gracza tylko raz) i liczyła się suma jego punktów, zbiórek i asyst. I tak przez całe play-offy zbierało się te punkty aż do ostatniego meczu play-offów. Teraz już tego nie ma, natomiast jest coś takiego jak Fantasy Postseason z podobną ideą (tylko dolicza się więcej statystyk - przechwyty, blok i odejmuje się punkty za straty, a także są bonusy za 30+ punktów, DD i TD). Wystarczy wejść w ten link założyć konto na Fantasy Postseason i dołączyć do tej otwartej ligi i można się dobrze bawić :)

Ponadto dla zainteresowanych, jest także taka społeczność blogowa odnośnie tego, w której są różne ciekawe artykuły, rady i dyskusje, kogo wybierać itp. Bardzo przydatna rzecz, szczególnie jeśli ktoś by grał pierwszy raz w coś takiego :) Tyle tylko, że to wszystko jest po angielsku, jak na NBA przystało ;)

Zachęcam zainteresowanych do wzięcia udziału w Fantasy Postseason, sam brałem już w tym udział i naprawdę fajna sprawa, polecam :)

W razie pytań śmiało piszcie w komentarzach ;)

Edytowane przez MJ1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oh yeah od trzech lat szukam drive to the finals :) dzięki @MJ1 chyba zagram

@MJ1widzę ze można swoja ligę założyć, może dasz to do działu NBA i założymy tez swoja ligę żeby wyłonić najlepszego z forum e-NBA ?? Wypadałoby dać to wtedy

do działu NBA , drive to the finals było tez w tym dziale zawsze. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, RonnieArtestics napisał:

Oh yeah od trzech lat szukam drive to the finals :) dzięki @MJ1 chyba zagram

@MJ1widzę ze można swoja ligę założyć, może dasz to do działu NBA i założymy tez swoja ligę żeby wyłonić najlepszego z forum e-NBA ?? Wypadałoby dać to wtedy

do działu NBA , drive to the finals było tez w tym dziale zawsze. 

No właśnie od 6 lat już nie ma DttF...

Tam na FP (Fantasy Postseason) można założyć grupę, taką prywatną za darmo i tam dyskutować o swoich wyborach, natomiast jeśli chce się zrobić swoją ligę, to można wybrać jakieś inne opcje i wtedy już trzeba płacić. No i nie wiem, czy to nie tylko dla USA...

Nie wiem, jak to przenieść nawet, więc jak coś, to niech admin coś z tym zrobi, jeśli do głównego działu powinno wejść ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A powiedz mi muszę się do której ligi zapisać bo nie rozumiem tego @MJ1

czy nie muszę się zarejestrować w żadnej z lig i będę tak czy Skam w rankingu ogólnym i walczył o nagrody ? Nieskromnie powiem ze byłem jeden rok mega dobry w DttF

Edytowane przez RonnieArtestics
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

47 minut temu, RonnieArtestics napisał:

A powiedz mi muszę się do której ligi zapisać bo nie rozumiem tego @MJ1

czy nie muszę się zarejestrować w żadnej z lig i będę tak czy Skam w rankingu ogólnym i walczył o nagrody ? Nieskromnie powiem ze byłem jeden rok mega dobry w DttF

Wejdź na tamten link, co podałem w pierwszym poście do Fantasy Postseason (https://www.fantasypostseason.com/league/contest_signup/75662) i kliknij tam załóż konto i jak założysz, to tam pojawi się "Enter Contest" na dole strony z tego linka ;)

To chyba jedyna darmowa liga tego typu, w której możesz wziąć udział ;) Jeśli chodzi o nagrody, to chyba tylko Amerykanie mogą wygrać mimo wszystko 😕 ale nie jestem pewny, jak to by zadziałało, jakby ktoś spoza wygrał 😅 w każdym razie chodzi o dobrą zabawę ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, RonnieArtestics napisał:

Ja ale mi nie idzie xD 

Tatum, Westbrook, Adebayo na razie brałem 

Spokojnie, to tylko początek. Najważniejsze w tej grze to dobrze wytypować zwycięzców par by wykorzystać na maksa tych co już odpadli i móc wykorzystać w następnej rundzie tych co przeszli. 

Ja do tej pory Tatum, Booker, Lillard - zobaczymy jak to się ułoży 😀

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • wiLQ zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.