Skocz do zawartości

[2034] Regular Season - Komentarze


julekstep

Rekomendowane odpowiedzi

2 godziny temu, MarcusCamby napisał:

Ignazz to w BeGM druga największa kanalia po Qcinie. 

 

2 godziny temu, Koelner napisał:

potwierdzam jest wyjadaczem . jak kobita - bierze na wykończenie 

fakt Qcin szybciej przechodzi do sedna 😄

2 godziny temu, Qcin_69 napisał:

ja mam bardzo dobra opinie

chyba na podwórku 😋

Godzinę temu, ignazz napisał:

mnie to najbardziej zastanawia to oddalenie się moje i @MarcusCamby z powodu tej gierki tak ogólnie. Czytając wiele postów MC zgadzałem się z Tobą gdzie zauważyłem, że mamy bardzo zbliżoną estetykę koszykarską, i na wiele kwestii patrzyliśmy zawsze podobnie. Co ta gra robi z człowieka że człowiek człowiekowi Wilkiem (leśnym)

o to to, niby malo istotna gierka, jakas tam drobna rywalizacja w koleżeńskim gronie, a tu jakie sa konsekwencje😉 zawsze na plus choc czlowiek dowie sie co tam innym w duszy gra. By sie człowiek rozbił w dżangli z takim Qcinem to by z miejsca zostal przehandlowany za pojedynczego batata i pare lisci koki 😋 z Igim pewnie byloby podobnie, chyba żeby zamęczył drugą stronę przy negocjacjach 😁

ps dzis cusins nas, to jest Pacers, wykorzystał, byl to niedobry dotyk😛 przerąbać kiedy wszyscy twoi grajkowie zakonczyli mecz ze zdobycza dwucyfrową, to ciekawy wyczyn.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

za 10 min simka

Dzień 20 (na pierwszym miejscu goscie)

Suns 81 - Warriors 91
play-by-play

Heat 101 - Knicks 78
play-by-play

Bucks 101 - Sonics 115
play-by-play

Nets 122 - Nuggets 108
play-by-play

Grizzlies 109 - Kings 104
play-by-play

Pistons 129 - Bulls 120
play-by-play

Rockets 103 - Spurs 99
play-by-play

Pacers 100 - Hornets 105
play-by-play

Wizards 125 - Timberwolves 127
play-by-play

Trailblazers 122 - Lakers 100
play-by-play

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Aktualnie kontuzjowani:  

  • Steven Jackson - NYK - 8 days
    Eddie Jones - LAL - 9 days


-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Kolejne mecze jutro!

Tabela | Statystyki indywidualne | Statystyki drużynowe | Główna strona SimBasketu

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Krzemo napisał:

Masz Aldrigea i Millera, to się  cudów nie spodziewaj. :P

Krzemo, proszę Cię. Masz excela? Sam grasz kompletnym szrotem typu Boozer, ten na sg czy Williams bez passingu na PG. A Melo tak pięknie nie broni. I Millera i LMA się czepiasz?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, Pablo81 napisał:

Krzemo, proszę Cię. Masz excela? Sam grasz kompletnym szrotem typu Boozer, ten na sg czy Williams bez passingu na PG. A Melo tak pięknie nie broni. I Millera i LMA się czepiasz?

1. Wiem na co patrzeć.

2. U mnie działa.

3. U Ciebie słabo.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Krzemo napisał:

1. Wiem na co patrzeć.

2. U mnie działa.

3. U Ciebie słabo.

 

1. Mhhhm. Sam zapomniałeś 2 sezony temu przebić oferty dla Reggiego i grałeś Pattersonem, przypisują temu działaniu celowość, poparte wiedzą tajemną.

2,3. Jak zadziała u mnie i u Ciebie proponuję sprawdzić pod koniec sezonu. 

I proszę o wskazanie słabych stron LMA i Millera. Myślę, że bez problemu skontruję :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Pablo81 napisał:

1. Mhhhm. Sam zapomniałeś 2 sezony temu przebić oferty dla Reggiego i grałeś Pattersonem, przypisują temu działaniu celowość, poparte wiedzą tajemną.

1. Twoja wypowiedź jest niezrozumiała i zapewne nieprawdziwa.

2. Co z tego, że bidowałem Millera, 2 lata temu na BR?

3. Patterson nigdy u mnie nie grał.

5 minut temu, Pablo81 napisał:

2,3. Jak zadziała u mnie i u Ciebie proponuję sprawdzić pod koniec sezonu. 

4. Tak, tak, tylko wszyscy widzą jaki potencjał ma/miał mój team a jaki Twój i co z tego zostało.

8 minut temu, Pablo81 napisał:

I proszę o wskazanie słabych stron LMA i Millera. Myślę, że bez problemu skontruję :)

5. Nie będę Ci podopowiadał. Takie okazy wycenią Ci może na jakimś szrocie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, Krzemo napisał:

1. Twoja wypowiedź jest niezrozumiała i zapewne nieprawdziwa.

2. Co z tego, że bidowałem Millera, 2 lata temu na BR?

3. Patterson nigdy u mnie nie grał.

4. Tak, tak, tylko wszyscy widzą jaki potencjał ma/miał mój team a jaki Twój i co z tego zostało.

5. Nie będę Ci podopowiadał. Takie okazy wycenią Ci może na jakimś szrocie ;)

1,2,3. Przekręcilem nazwisko, bo taka to oaobistosc zarowno w simce jak i w realu. Sam pisałeś w komentarzach, iż nie zauważyłeś przebicia i szkoda, że nie masz Millera. Więc zapewne sprawdź, zamiast oskarzac mnie o kłamstwo :)

4. Wszyscy oprócz Ciebie, bo Ty krytykowaleś mój każdy ruch odbierając fun z gry. Zapewne Twoja niechęć do mnie wynikała z tego, że częstymi wymianami burzylem Twój idylliczny porządek świata wg schematu: 1 wymiana na dwa lata.

5. Nie chce mi się nawet tu dyskutować. Stworzyliscie z Julkiem w miarę spójne rankingi, które znajdowały potwierdzenie w komentarzach, które pisaliscie. Teraz nagle, są jakieś sekretne, w których u podkoszowych nieistotne są blok i obrona, a u PG passing :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

57 minut temu, Pablo81 napisał:

1,2,3. Przekręcilem nazwisko, bo taka to oaobistosc zarowno w simce jak i w realu. Sam pisałeś w komentarzach, iż nie zauważyłeś przebicia i szkoda, że nie masz Millera. Więc zapewne sprawdź, zamiast oskarzac mnie o kłamstwo :)

Nigdy nie ukrywałem, że przegapiłem ofertę, a to potem wymusilo inne ruchy. A Ty  napisałeś coś, że niby usprawiedliwialem to celowym zagraniem i wiedzą tajemną. 

Peterson to przyszły 6th man of the year! 

57 minut temu, Pablo81 napisał:

4. Wszyscy oprócz Ciebie, bo Ty krytykowaleś mój każdy ruch odbierając fun z gry. Zapewne Twoja niechęć do mnie wynikała z tego, że częstymi wymianami burzylem Twój idylliczny porządek świata wg schematu: 1 wymiana na dwa lata.

No i super. Dobrze wiedzieć, że taki trash talk działa. 😏 

Moja idylla ma się całkiem dobrze. 27 sezonow w PO, 6 finałów i 2 mistrzostwa 😎

Wysoka kultura organizacji. Traktujemy naszych zawodników z szacunkiem, a oni zostawiają serce na boisku. ♥️

57 minut temu, Pablo81 napisał:

5. Nie chce mi się nawet tu dyskutować. Stworzyliscie z Julkiem w miarę spójne rankingi, które znajdowały potwierdzenie w komentarzach, które pisaliscie. Teraz nagle, są jakieś sekretne, w których u podkoszowych nieistotne są blok i obrona, a u PG passing :)

Pobawiliśmy się cyferkami dla funu, tyle warte są te rankingi w stosunku do gry. 

A mistrza zdobyli TWolves a nie drużyna z najwyższa suma w Excelu. 

(Czy wiecie że?) Drużyna z tym niepodajcym PG parę sezonów temu wykręciła najlepszy bilans w lidze. 

Edytowane przez Krzemo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Krzemo napisał:

Nigdy nie ukrywałem, że przegapiłem ofertę, a to potem wymusilo inne ruchy. A Ty  napisałeś coś, że niby usprawiedliwialem to celowym zagraniem i wiedzą tajemną. 

Peterson to przyszły 6th man of the year! 

No i super. Dobrze wiedzieć, że taki trash talk działa. 😏 

Moja idylla ma się całkiem dobrze. 27 sezonow w PO, 6 finałów i 2 mistrzostwa 😎

Pobawiliśmy się cyferkami dla funu, tyle warte są te rankingi w stosunku do gry. 

A mistrza zdobyli TWolves a nie drużyna z najwyższa suma w Excelu. 

(Czy wiecie że?) Drużyna z tym niepodajcym PG parę sezonów temu wykręciła najlepszy bilas w 

Mój bilans w simce:

4 sezony

4 awanse do PO (3 z HCA)

1 Finał Konfy

1 Mistrzostwo.

A w kółko muszę czytać, jak to wszystko jest nie tak w mojej organizacji :)

W Mistrzowskim składzie moj trzon był wiekowy - Brad, JW i KJ, więc starałem się płynnie go odmlodzic. Co z tego wyjdzie - zobaczymy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zresztą, to też nie było tak, że krytykowałem każdy Twój ruch. Pewne ruchy oceniałem pozytywnie (np. nie czepiałem się  pozyskania Hughesa), natomiast niektóre składy nie dostały od Ciebie szansy w dłuższej perspektywie, co IMO było błędem.

W dniu 28.06.2020 o 12:37, Krzemo napisał:

Przejrzałem sobie transfery Spurs, bo sporo wymieniają i dużo talentu w tych wymianach krąży.

I o ile te wymiany się dotychczas broniły, bo Pablo pozyskiwał zawodników na pozycje, gdzie brakowało mu powera, albo poszerzał rotację, to ostatniej wymiany nie kumam. Gerald Wallece to top SF, sezon zaczął na słabej skuteczności, ale się rozkręcał .... a w zamian przyszli SAR, gdzie na PF mogą grać Walker i Scola oraz  Wade, który jeśli ma być S5 PG to przy jego ilości start, ja tego nie widzę.

Dziura na SF, tłok na PF i SG.

O jeden trejd za daleko.

Karuzela kręci się dalej....

W dniu 20.07.2020 o 21:45, Krzemo napisał:

Dla mnie to Twój najlepszy deal. Al to dominujący podkoszowy, ale dobrze mieć obok niego kogoś kto ogarnie def.W Pacers był kiedyś Chandler, tu jest Okafor. Trzeba tylko pokombinować jak ich ustawić na PF-C i pracować nad obwodem. Jest jednak materiał na jedno z najlepszych duo podkoszowych, co przy taktyce outside ma również  niebagatelne znaczenie !

Pomyśleć że miałeś parę Big-Al + Okafor

Edytowane przez Krzemo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

56 minut temu, Krzemo napisał:

Pomyśleć że miałeś parę Big-Al + Okafor

No tego sie nie dalo przewidziec, ze Al sie tak rozwinie :P Ja miałem za niego bardzo dobra propozycje z perspektywy czasu, a nie wzialem, bo te jedne campy w druga strone i byłby obciazeniem, a nie assetem 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.