Skocz do zawartości

[2034] Regular Season - Komentarze


julekstep

Rekomendowane odpowiedzi

40 minut temu, julekstep napisał:

w sumie jak już Wizards się uspokoili (swoje zrobili przekonując Spurs do trejdu po LMA xD) to Heat po tych transferach ignazza są chyba team2beat na wschodzie (tzn do czasu aż Krzemo mu kogoś nie kontuzjuje na dłużej ofc- czekamy!)

tak jak na discordzie pisałem - ignazz na forum tylko udaje takiego dobrego wujka a jak przychodzi co do czego to przy trejdach kawał ruchacza i cwaniaka (z przecieków słyszałem że w beGM jest podobnie :P), przecież on przychodząc tutaj w ramach zaciągu beGM objął jedną z gorszych ekip a od początku rok w rok jest w czubie stawki (i tylko opatrzność pod postacią Krzema broni nas przed ich sukcesem w PO xD)

Ignazz to w BeGM druga największa kanalia po Qcinie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, MarcusCamby napisał:

Ignazz to w BeGM druga największa kanalia po Qcinie. 

Piszesz tak tylko dlatego ze z 39 wymian 38 było krytykowanych a raz udało mi się dosyć dobrze sprzedać Hielda gdzie było tam więcej przypadku niż celowości. 
ta jedna wymiana Ciebie tak boli? Przecież patrząc na twój dorobek wymian to i tak było to twoje najlepsze dokonanie w beGM. 

1 minutę temu, Pablo81 napisał:

Słyszałem, że @Qcin_69 mu jakąś straszna krzywdę wyrządził w BeGM i to dlatego...

Przywitał mnie w grze po królewsku ze mi wyszło -39.000.000. ( słownie minus trzydzieści dziewięć milionów ) 

Bilans pierwszego roku. 

4 minuty temu, Koelner napisał:

potwierdzam jest wyjadaczem . jak kobita - bierze na wykończenie 

Mam sytuacje nie do pozazdroszczenia przez ten bilans all time. Nikt nie chce podpisywać. I tak sobie jakoś radzę biorąc pod uwagę te katastrofy co rok i w podpisach i w kontuzjach. 

Staram się jednak być aktywnym. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mnie to najbardziej zastanawia to oddalenie się moje i @MarcusCamby z powodu tej gierki tak ogólnie. Czytając wiele postów MC zgadzałem się z Tobą gdzie zauważyłem, że mamy bardzo zbliżoną estetykę koszykarską, i na wiele kwestii patrzyliśmy zawsze podobnie. Co ta gra robi z człowieka że człowiek człowiekowi Wilkiem (leśnym)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, ignazz napisał:

mnie to najbardziej zastanawia to oddalenie się moje i @MarcusCamby z powodu tej gierki tak ogólnie. Czytając wiele postów MC zgadzałem się z Tobą gdzie zauważyłem, że mamy bardzo zbliżoną estetykę koszykarską, i na wiele kwestii patrzyliśmy zawsze podobnie. Co ta gra robi z człowieka że człowiek człowiekowi Wilkiem (leśnym)

Przecież ja Ci nie jestem w żaden sposób wilkiem.

Po prostu uważam, że bezwzględny z Ciebie gracz, a jak dobrze zauważył julek próbujesz grać "dobrego wujka" ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przecież wszystkie te wymiany nie są jakieś krwiożercze tylko nagle na koniec ich wszystkich okazuje się ze są one pewnym całościowym pomysłem i trzymają się kupy. Dokładam tych tanich graczy mocno sortując nie okradając drugiej strony w bezwzględny sposób.
W grze obok przecież tych wymian przegrałem potężnie dużo i tam nie tylko jestem dobrym wujkiem ale i dziadkiem młodszym bratem i mama z gołębim sercem. 
 

w simce opracowałem swojego kolorowego excela gdzie wpisuje nie tylko gradację statystyk dokładając tło w kolorze ale i sortuje graczy według moich profilów oczywiście uważnie wpisując każdą wymianę aby widzieć kto będzie dostępny. Tu w sumie mnie martwi ze te pliki są nieaktualizowane i składy są nieaktualne. Na złocie kiedyś pokaże tabelkę jak to robię to się zdziwicie ile można czasu na to marnować ;) 

A prawda jest pewnie taka ze będąc na diecie nie ruszam alko i to jest 133% sukcesu ;) 

W beGM różnie to bywało. 

Wracajac do excela mam chyba 35 wersji tabelki 

@Krzemo nie ma serca ze tak niszczy ogrom pracy takim bezdusznym wykluczeniem potencjału tej drużyny prostym odpisywaniem w schowku worda kto ma uraz. 

2 godziny temu, julekstep napisał:

w sumie jak już Wizards się uspokoili (swoje zrobili przekonując Spurs do trejdu po LMA xD) to Heat po tych transferach ignazza są chyba team2beat na wschodzie (tzn do czasu aż Krzemo mu kogoś nie kontuzjuje na dłużej ofc- czekamy!)

tak jak na discordzie pisałem - ignazz na forum tylko udaje takiego dobrego wujka a jak przychodzi co do czego to przy trejdach kawał ruchacza i cwaniaka (z przecieków słyszałem że w beGM jest podobnie :P), przecież on przychodząc tutaj w ramach zaciągu beGM objął jedną z gorszych ekip a od początku rok w rok jest w czubie stawki (i tylko opatrzność pod postacią Krzema broni nas przed ich sukcesem w PO xD)

To się nazywa odwracanie uwagi od Imperium Zła. Ty się idealnie nadajesz do beGM 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, julekstep napisał:

nah

ja nie umiem być miły do ludzi na forum :P 

Ze mną byś wygrał samymi memami, z Alonzo lekka prowokacja a z Jaskiem wejściem na grubsze tematy. A z twoja dyskrecja i spostrzegawczością bylbys dobrym nabytkiem Spółdzielni.

Wzmocniłbys tez obóz Jokiciovcow. 

Pamiętaj o tym ze w beGM nie jest celem stworzyć potężny zespół tylko zespół który możesz opisać jako potężny. Szybko byś podkoloryzował beGM  clippers do poziomu lakers. 

Tam nie weryfikuje się wyników. Tylko opisy ;) 

A w tym akurat jesteś dobry. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.