Skocz do zawartości

>>>>> [ beGM Play-In '21 West ] #7 Thunder (42-30) – #8 Kings (41-41) - SERIA ZAKOŃCZONA


Eld

Kto wg Ciebie wygrywa ten mecz?  

23 użytkowników zagłosowało

 1. 1. Kto wg Ciebie wygrywa ten mecz?

  • Wygrywają Oklahoma City Thunder
  • Wygrywają Sacramento Kings
  • Nie mogę oddać głosu bo reprezentuję jedną z drużyn, ale inaczej nie zobaczę wyników jak nie zagłosuję.


Rekomendowane odpowiedzi

My już możemy zaczynać @shevcu. U nas się nic nie zmieni. Za daleko do tych wyżej, za nisko do tych niżej.

 

0YKaB6.jpg

 

versus

logo-current.png

 

Ja zacznę. Zgodnie z ustaleniami na temat kontuzji SGA - Shai wrócił.

 

 

 

Edytowane przez Eld
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 • Eld odblokował(a) i odblokował(a) ten temat
W dniu 5.05.2021 o 19:58, Eld napisał:

My już możemy zaczynać @shevcu. U nas się nic nie zmieni. Za daleko do tych wyżej, za nisko do tych niże.

 

ru1F9Mt.jpg

 

Ja zacznę. Zgodnie z ustaleniami na temat kontuzji SGA - Shai wrócił.

A do kiedy opisy ale nim to to dwa wolne wnioski:

1. Cyrk z okc to ich sprawa, Horford i SGA graliby normalnie i nawet jak mam odpaść z Wami to obaj gracze powinni być dla Was dostępni.

2. Do opisów to cyferki zgodnie z Real to z sezonu bo dopiero PO definiują się od prawdziwych PO?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, shevcu napisał:

A do kiedy opisy ale nim to to dwa wolne wnioski:

1. Cyrk z okc to ich sprawa, Horford i SGA graliby normalnie i nawet jak mam odpaść z Wami to obaj gracze powinni być dla Was dostępni.

2. Do opisów to cyferki zgodnie z Real to z sezonu bo dopiero PO definiują się od prawdziwych PO?

Siedziałem do 2 w nocy abyście mieli tabelki na rano, a jes 7 rano. Miejże chłopie litość. Obudze się i Ci odpowiem.

Kawy mi zrób.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Eld napisał:

Siedziałem do 2 w nocy abyście mieli tabelki na rano, a jes 7 rano. Miejże chłopie litość. Obudze się i Ci odpowiem.

Kawy mi zrób.

Wolne wnioski i moje prośby możesz olewać dla mnie im później tym lepiej nie chce tylko dostać karniaka :D

odpocznij Kierowniku nie pali się ;) załóż tylko temat Knicks Orlando będzie zapchaj dziura na najbliższy czas ;)

Edytowane przez shevcu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, shevcu napisał:

Wolne wnioski i moje prośby możesz olewać dla mnie im później tym lepiej nie chce tylko dostać karniaka :D

odpocznij Kierowniku nie pali się ;) załóż tylko temat Knicks Orlando będzie zapchaj dziura na najbliższy czas ;)

Nie zakładam jeszcze tematów bo ludzie mają dwa dni a nuż widelec ktoś się przesunie w górę lub w dół i temat będzie do wywalenia.

Już dostaję głosy o zmianę niektórych bilansów, ale już Panowie śpieszę z wytłumaczeniem dlaczego jeszcze nie ma nigdzie Waszych głosów - moje auto stwierdziło rano, że po otwarciu okna nie chce mu się go zamykać więc parę godzin po słabo przespanej nocy zmusiła mnie bryka do rozebrania drzwi i naprawienia tego. Dla zainteresowanych - udało się.

Ja myślę, że walniemy sobie po opisie, matchupy, jakieś staty z sezonu i chyba styknie. Co dasz to będzie. A karniaków za brak udziału w temacie drużyny play-in czy play-off nie ma :). Możesz nawet walkowera rzucić nawet. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra niech tutaj coś będzie:

1. Rotacja:

PG -  Schroder (38), Rubio (10)

SG - Milton (10)/Clarkson (38)

 SF- Harris (38), Morris (5)/Milton(5)

 PF - Morris (30), Young (8), Bazley (10)

 C - Gobert (38), Young (10)

 

Co do zasady gramy standardowo 4-1 w ataku. Nie będę wklejał statów, które były wrzucone w ramach niedawnych opisów, ogólnie wszyscy obok Goberta za 3 rzucają na przyzwoitym poziomie (Schroeder, Milton, Clarkson to były okolice 35 % a Morris z Harrisem jechali na poziomie 47%). Ograniczam rotację jak tylko się da, plus minuty największe gramy w ustawieniu Schroeder - Clarkson - Harris - Morris - Gobert idąc na otwartą grę z OKC, żeby znowu nie było że gramy w uj toporny basket. Young jako rezerwowy center na te ,,złote dłonie Zubaca" powinien styknąć. Zakładam, że po drugiej stronie będzie mocne granie: Brogdon - SGA (ten zakładam, że gra) - OG - Randle - Nurkić a z ławy Payne,Rose,Powell i Zubac.

Główny matchup w tej parze to znowu pojedynek centrów. Dla Nurka nigdy to nie jest łatwy matchup. Tutaj Jusuf w tym sezonie na 27  minut wykręcił  średnie 10,5 pkt i 10,5 zbiórek przeciwko wielkiemu DPOY ;)  Rudy za to chyba kocha ten matchup bo w tym sezonie zgwałcił Bośniaka na deskach średnio  -  20zb (!!!!!!) w 33 minut i średnio 16,5 pkt na 33 minuty, czyli co do zasady ponad to co w tym sezonie prezentował.

Kolejny istotny matchup to Randle vs Morris. Tutaj niestety Randle zjadł Marcusa w tym sezonie bo wykręcał 20,5 pkt/13 zb vs 9/3,5 z drugiej strony.

Harris vs OG - tutaj zdecydowanie matchup po mojej stronie, bo OG i całe Raptors nie oagraniczali Harrisa w tym sezonie  - 19 i 11 pkt w obu meczach na skuteczności 56%. OG wykręcił za to zabójcze - 4 i 5 pkt...

Teraz chyba matchupy których się boję:

Schroeder - SGA - tutaj SGA zjadł Dennis, bo notował średnio 23pkt /5,5 ast vs 16,5 pkt/ 5 ast

Clarkson - Brogdon - tutaj idzie na równi Jordan wykręcił 17,5 pkt/5 zb na skut. 39% vs. 15,5 pkt/5 zb na skt. 36%

Ogólnie s5 sie równoważą, gdzie największe zagrożenie ze strony OKC to Randle i ...SGA (który uj wie, czy wg niektórych gra czy nie). O ławce nie będę pisał, bo u mnie to jest granie ogonów i dawanie głównie odpoczynku, tym podstawowym graczom, a rotacji Elda to nie znam. Wydawało mi się na pierwszy rzut oka, że OKC mnie tutaj imo mieli, ale chyba  nie jest tak źle. Się zobaczy, o odpuszczaniu nie ma mowy, Gobert chce zmazać plamę po niezbyt udanym matchupie z Jokiem sprzed roku ;) Kwestia kluczowa to podejście do SGA; jak uda się ograniczyć Randle Morrisem i czy Nurkić dzwignie matchup z Gobertem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W pierwszej kolejności dziękuję @shevcu za to, że jako pierwszy podjął się opisu. Podobnie jak Shevcu, nie będę wklejał nie wiadomo jakich statów, a tylko te kluczowe bo są one w opisach. 

--------------------------

Rozpocznijmy od wyjaśnienia kwestii SGA:

BMF sam wygrzebał, że Brogdon z podobną kontuzją wrócił po 2 miesiącach w RL. SGA nie gra od 13 Marca więc mamy 2,5 miesiąca więc nawet zdążył trochę rdzy zrzucić w ostatnich meczach RS.

 

Głównych założenia taktyczne na których opieram swoją taktykę przeciwko Kiings.

1. Pierwsza to "tłuczenie ja w bęben". Bardzo, ale to bardzo chcę narzucić szybki styl, wymianę ciosów z Shevcu tym bardziej, że sam chce grać w otwartą grę. I moim zdaniem tu się pojawia jego pierwszy błąd. Przywołuje przyzwoity poziom swoich graczy za trzy. Ja przy każdym opisie za każdy trymestr podawałem fantastyczną formę moich graczy jeśli chodzi o rzuty za trzy i tu pozwolę sobie na statystyki za cały RS:

 • Brogdon - 38,8% przy 6.7 3PA
 • SGA - 41,8% przy 6.2 3PA
 • Randle - 41,1% przy 5,5 3PA
 • Anunoby - 39,8% przy 3.4 3PA
 • Powell - 36,1% przy 5.4 3PA ( główny rezerwowy )
 • Rose - 41,1% przy 2,6 3PA ( główny rezerwowy )
 • McDermott - 38,8% przy 4,3 3PA
 • Payne - 44% przy 2,8 3PA

Wiadomo - to nie roto ale pójście na otwartą grę jaką chce Shevcu z zespołem który rzuca około 37 trójek na mecz na skuteczności w okolicach 40% kończy się po prostu tragicznie.

Skuteczności centrów, czy graczy zadaniowych typu Bruce Brown, nie podaje bo trener im rzucać nie pozwala. Za to są wykorzystywani do innych zadań.

2. Ograniczenie opcji ofensywnych w postaci Harrisa, Schrodera i Clarcksona. Shevcu ma rację. Ofensywnie matchup po jego stronie, ale OG jest za dobrym obrońcą, za dobrym plastrem aby Harrisowi pozwolić na czyste rzuty, tym bardziej, że Harris nie ma takich wirtuozów rozegrania wokół siebie jak w RL. OG w RL gdyby nie tankowało pokazał by na pewno o wiele więcej, a tak było jak było. Główne zadanie OG to bieganie za nim, contestowanie czego się da. Ofensywą nie musi się on przejmować. Od tego są inni ludzie w składzie. Okazjonalnie, stojąc na clear spot rzuci te 3,4 trójki na mecz wykorzystując masę podwojeń które przy skuteczności za trzy Thunder i chęci grania w otwartą grę przez Shevcu będą się musiały pojawiać w sporej ilości.

3. DPOTY - Gobert. Wszyscy wiemy jak gra. Matchup przegrany z miejsca, ale Gobert to jeden z nielicznych centrów którzy naprawdę fajnie potrafią wychodzi z pomalowanego, a ja mam graczy którzy potrafią to świetnie wykorzystać. W składzie mam lidera nba w drives SGA, kombinacyjnego z dużym bbiq Brogdona, Rose'a i uwielbiającego szybką grę Powella. Jeśli Gobert będzie czopował pomalowane, nie mamy zamiaru pchać się tam na siłę. Już widziałem mecz Thunder w RL gdzie dostali od niego 7 czap. Tutaj tego nie będzie. W końcu któryś na obwodzie dostanie czystą pozycję za trzy. Co najwyżej Randle może próbować szczęścia swoimi sztuczkami, albo SGA glass points czy szybkich drives kiedy złapie Goberta na wykroku. Nurkić ma zastawiać ile się da przy tego typu akcjach, ale wiadomo, za że w tej kategorii przegra więc zamiarem jest zmuszenie do dużej mobilności Goberta. Reasumując - wychodzisz spod kosza, wjeżdża ktoś z czwórki SGA, Brogdon, Powell, Rose a i może i Payne. Czopujesz pomalowane - zagramy sobie w wychodzenie Nurkića do stawiania zasłon i szukanie czystej pozycji za trzy.

4. Schroder - chimeryczny, acz ofensywnie uzdolniony gracz. Widzę 38 minut przy nim i wypadało by na te 38 minut wypuścić na niego Browna. Niemcowi mogło by się to nie spodobać, ale tak niestety zrobić nie mogę. Na szczęście Brogdon jest na pewno above avarage obrońcą a SGA przy swoim niewiele mniejszym wingpsanie niż Ingram również mocno utrudni mu życie. Dodać należy, że Denis nie jest dobrym rzucającym za trzy ( 33,5% ) i bazuje głównie na wejściach, a tu niespodzianka zdecydowanie większa dla mnie niż dla Was - Nurkić jest w zajebistej formie. Drives Dennisa nie były by łatwe.

5. Clarckson - no cóż. Kings muszą coś nawrzucać i pewnie tak się stanie choć cały czas będzie na nim ktoś z dobrych obrońców Brogdon/SGA/OG. Do tego zamierzamy stosować switch defense ale nie w jakiejś ogromnej skali, bo potencjał ofensywny Kings jest po prostu mocno ograniczony.

Pozostałe matchupy do omówienia na czyjeś życzenie bo główne założenia taktyczne macie opisane powyżej, a i minuty się pojawią poniżej.

Defense: gram przeciwko jednej z najbardziej topornych ofensywnie drużyn w NBA która nagle postanawia grać w otwartą grę. Ok...W moim s5 nie ma czarnych dziur.

Ofensywnie: trójki i wjazdy pod kosz w zależności od ustawienia przeciwnika. Żaden Tadek Young mi nie straszny. 

 

Przewagi Thunder:

 • na pewno przy tak szerokiej rotacji nie mam potrzeby tego robić co Shevcu czyli ograniczać rotację do maksimum, a co za tym idzie - kondycyjnie moi będą w lepszej formie. Mam wielu zadaniowych graczy i w zależności od potrzeb któryś bez problemu może się pojawić.
 • skuteczność rzutów za trzy i rewelacyjnie obsadzone pozycje PG/SG/SF. 
 • błędne założenie Shevcu, że z Thunder dysponującymi taką trójką i liderem RL NBA w drives chce iść w otwartą grę, której nie grał cały sezon o czym pisał co trymestr
 • zdrowie graczy - nie wiem jak u Shevy, ale u mnie wszyscy zdrowi
 • rewelacyjny 3 rok SGA, forma Randle ( MIP ) i Rose, forma Nurkića z końca sezonu, bbiq Brogdona
 • szeroka ławka - na każdą pozycję mogę spokojnie wystawić dwóch wartościowych graczy
 • od T1 brak zmian w składzie poza pozyskaniem z FA Payne'a i kupieniem poprzez zwolnienie Clarka Aarona Holidaya - czyli dość solidne zgranie

Przewagi Kings:

 • DPOTY - Gobert - czyli obrona pomalowanego i rim protection wspomagane Morrisem i Tadkiem
 • SMOTY - Clarckson - zdaję sobie sprawę, że w takiej formie w niejednej akcji będzie go ciężko zatrzymać, ale sam meczu nie wygra
 • zdrowie - nie kojarzę, aby Kings mieli jakieś problemy zdrowotne
 • zgranie - tu zdecydowana przewaga po stronie Kings
 • Schroder potrafi zagrać naprawdę dobry mecz
 • przewaga w pomalowanym

Zapomniałem dodać jednego potężnego minusu Kings: dramatycznie krótka ławka w porównaniu do mojej.

Minuty:

PG: Brogdon 26-34 / Rose 14-18 ( G. Hill, Payne wchodzą przy określonych sytuacjach i potrzebach )

SG: SGA 18-22 / Powell 14-18 / Brown 8-12 ( minuty Bruce'a mogą spadać lub rosnąć w zależności od tego co będzie grał Clarkson ). Jak słabo, to jego minuty dostaje Rose.

SF: OG 24-26 / SGA 6-12 / Powell 8-10 ( okazjonalnie do rozciągnięcia gry z rogów może pojawić się McDermott ) 

PF: Randle 34-38 / OG 8-12 ( okazjonalnie do rozciągnięcia gry z rogów może pojawić się McDermott ) 

C : Nurkić 28-32, Zubac 16-20 ( jeśli Nazr Reid będzie prezentował dobrą trójkę jak mu się czasami zdarza to wejdzie na parę minut celem wyciągania Goberta spod tablicy. Kij, że go zniszczy w D ).

 

Minuty są orientacyjne ale to ze względu na mnogość możliwości jaką mam. Może się zdarzyć, że SGA będzie musiał zagrać 41 minut bo Gobert wpadnie w foul trobule, więc wypadało by to wykorzystać, a Brown np. zagra 30 minut bo na trybunach akurat będzie siedzieć Kylie Jenner i Clarcksonowi znów zrobi się gorąco w gaciach i łapie. 

Dziękuję za uwagę.

 

 

 

Edytowane przez Eld
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli nikt nie ma do mnie i do Shevy żadnych pytań to możecie głosować w tym temacie bo do wczoraj zgodnie z kalendarzem był czas na opisy dla drużyn grających w play-in.

Nie będzie głosowania poprzez ankietę nawet w play-in bo jak @cvbe czasami aniketę klika się "na odpierdol" i ma w tym rację. Poprawcie mnie jeśli się mylę, ale tak mi się utrwaliło w głowie. Ja muszę wygrać 1 mecz, @shevcu dwa więc wystarczy jak napiszecie pojedynczego posta - przykłady:

------------

Thunder - Kings: 

2:1

------------

Thunder - Kings:

Awans: Kings

Czy w jakikolwiek inny sposób który pozwoli zrozumieć kto wg. Was wygrywa serię. Radzie zależy aby zamknąć głosowania play-in do jutra, więc śmiało - ruszać z oddawaniem głosów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Eld napisał:

Jeśli nikt nie ma do mnie i do Shevy żadnych pytań to możecie głosować w tym temacie bo do wczoraj zgodnie z kalendarzem był czas na opisy dla drużyn grających w play-in.

Nie będzie głosowania poprzez ankietę nawet w play-in bo jak @cvbe czasami aniketę klika się "na odpierdol" i ma w tym rację. Poprawcie mnie jeśli się mylę, ale tak mi się utrwaliło w głowie. Ja muszę wygrać 1 mecz, @shevcu dwa więc wystarczy jak napiszecie pojedynczego posta - przykłady:

------------

Thunder - Kings: 

2:1

------------

Thunder - Kings:

Awans: Kings

Czy w jakikolwiek inny sposób który pozwoli zrozumieć kto wg. Was wygrywa serię. Radzie zależy aby zamknąć głosowania play-in do jutra, więc śmiało - ruszać z oddawaniem głosów.

O co chodzi w tym wygrywaniem 2 meczów?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, Eld napisał:

Jeśli nikt nie ma do mnie i do Shevy żadnych pytań to możecie głosować w tym temacie bo do wczoraj zgodnie z kalendarzem był czas na opisy dla drużyn grających w play-in.

w kalendarzu jest mowa do 2 czerwca

Edytowane przez człowiek...morza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Eld już tu na forum tydzień temu tłumaczono Tobie ten system. Nawet o ile dobrze pamietam przyznałeś ze miałeś sporo na głowie i nie wiedziałeś.  
znowu?

jest to o tyle dziwne ze jesteśmy już po rzeczywistych play in. Oglądasz nba? 

Myśle ze pierwszy mecz wygrywają Kings a w drugim meczu rewanżowym OKC wychodzi w komplecie i na pełnej parze na boisko. W pierwszej akcji potrafię sobie wyobrazić nawet power tomahawk dunk Brogdona 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

59 minut temu, Eld napisał:

Poprawcie mnie jeśli się mylę, ale tak mi się utrwaliło w głowie. Ja muszę wygrać 1 mecz.

Nie macie czasami tak, że mimo, iż ktoś Wam coś powtarza w kółko ale jak się coś zabije w głowie klinem to po prostu nie chce wyjść? Ja np. do dzisiaj jak się nie skupię to mówię "tłumnik", zamiast "tłumik.

58 minut temu, fluber napisał:

O co chodzi w tym wygrywaniem 2 meczów?

Wytłumaczyłem powyżej. Nie chce mi się to w głowie utrwalić.

51 minut temu, RonnieArtestics napisał:

Przecież gramy jeden mecz Eld ...

Ta sama odpowiedź do Ciebie co do Flubera.

50 minut temu, Alonzo napisał:

Gracie tylko jeden mecz.

Wygrany ma 7 seed

Ta sama odpowiedź co do Flubera i Ronniego.

Czy drugi akapit jest Twoim oficjalnym głosem?

46 minut temu, ignazz napisał:

@Eld już tu na forum tydzień temu tłumaczono Tobie ten system. Nawet o ile dobrze pamietam przyznałeś ze miałeś sporo na głowie i nie wiedziałeś.  
znowu?

jest to o tyle dziwne ze jesteśmy już po rzeczywistych play in. Oglądasz nba? 

Myśle ze pierwszy mecz wygrywają Kings a w drugim meczu rewanżowym OKC wychodzi w komplecie i na pełnej parze na boisko. W pierwszej akcji potrafię sobie wyobrazić nawet power tomahawk dunk Brogdona 

Co do pierwszego akapitu: ta sama odpowiedź co do Flubera, Ronniego i Alonzo.

Co do drugiego akapitu - nie oglądam teraz praktycznie nic. Nie mam na to czasu. Wychodzę z domu o 7:00, wracam o 20:00 na autopilocie. Może w długi weekend coś nadrobię.

Czy trzeci akapit mogę uznać za oficjalny głos?

44 minuty temu, fluber napisał:

Chyba jesteś mocno przemęczony:)

Zgadnij. Mam masę RL pracy, najgorętszy okres w roku, gdzie pierwsze spotkania o 8:30, a ostatnie o 20:00, ale nie śmiem narzekać bo mam z tego niezłe profity. Do tego ostatnie grillowanie mocno mnie psychicznie wymęczyło, ale na nieszczęście/na szczęście to jeszcze nie koniec opowiesci.

39 minut temu, ignazz napisał:

Mam dwa pytania:

@Eld w jakiej obecnie dyspozycji jest Randle. W RS zachwycał a w PO zawiódł. Jak my go mamy liczyć i jakie są przesłanki ze go zaliczymy jako dobrego/słabego gracza obecnie. 
 

@shevcu Milton w S5. Dlaczego? 

Nie wiem - wy decydujcie. Play-in to ani RS ani PO. Ja osobiście założył bym, że jest to jak by kontynuacja 10 meczów RS mniej niż w poprzednich latach. Randle dopiero w PO gra papkę pomieszaną z zawartością szambiarki, a ja jeszcze w PO nie gram więc chyba pierwsze podejście wydaje się bardziej racjonalne.

38 minut temu, Tecu napisał:

Jednocześnie jest, że do wtorku a dziś środa? 

I kolejny błąd. Dziś jeszcze opisy w takim razie. Od jutra głosowanie czyli do ŚRODY - 3 Czerwca, a głosowanie przesunie się o jeden dzień czyli 4 i 5 Czerwiec. Sprawdzając dni tygodnia to Czwartek i Piątek ale lepiej niech ktoś po mnie sprawdzi ;). Nie mniej jak ktoś chce może na naszą parę już dzisiaj głosować. @człowiek...morza jest zainteresowany tą odpowiedzią więc go oznaczę.

Mea culpa.

Napisałem tak:

Komunikat XIII:

---------------------------

Powyższe poprawię zaraz w komunikacie.

Kalendarz play-in i play-offs.

 • drużyny grające w play in do Wtorku ( A TU POWINNO BYĆ WPISANE DO ŚRODY ), czyli do 2 Czerwca trwa dyskusja. 3-4 Czerwiec głosowanie.
 • drużyny które są już w play-off i znają już swoich oponentów na razie swobodne dyskusje bez żadnych dat bo czekamy jeszcze na wyłonienie pozostałych 4 par
33 minuty temu, fluber napisał:

No to trzeba sprawdzić, w którym roku 2 czerwca wypada we wtorek:)

No skoro głosowanie jest 3-4 czerwca, to raczej Eld nie planował dzisiaj ciszy wyborczej?:)

W sumie śmieszne, ale prawdziwe. 

Ja chyba na serio potrzebuję odpocząć i pomyśleć o jakimś urlopie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Milton gra tylko na starcie z 10 minut. Zakładam ze skoro tak wychodziłem przez cały sezon to nie ma sensu robić trzęsienia na już. Wygrany przechodzi dalej, przegrany walczy z kimś z 9-10 @Eld zresetuj się od begm bo za dużo czasu nad tym siedzisz ;)

 

Eld z Twojego opisu to wynika ze Twoi napierdalaja tylko za 3, 37 trójek to masakrycznie dużo, ja nie wiem czy się tak da grać non stop a wychodzi na to ze oni miotają tak cały 3 trymestr i play in, nawet w Nets z lepszymi strzelcami są mecze gdzie jest mniej trójek, możesz zginąć od tej broni tez, 3-4 trójki OG to takie dobre życzenie i chyba musiałby być ciagle niepilnowany...

Dennis dobrze współpracuje z wysokimi tutaj stabilizacja składu i współpraca z Gobertem mogą trochę pomęczyć duet SGA i Nurkic co ich podmeczy i spowolni tez w ataku

 

u mnie wszyscy wspomnienie gracze są zdrowi, nie wiem tylko czy na play in potrzebna jest szeroka rotacja, wg mnie nie, tu liczy się zgranie i grasz jak najwiecej tymi najlepszymi tak jak w PO

niech wygra lepszy!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 • Eld zmienił(a) tytuł na >>>>> [ beGM Play-In '21 West ] #7 Thunder (42-30) – #8 Kings (41-41) - SERIA ZAKOŃCZONA
 • Eld zablokował(a) ten temat
 • Eld odblokował(a) ten temat

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
 • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
 • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.