Skocz do zawartości

beGM - RS 2020/2021 [ Głosowanie po T3 ]


Eld

Rekomendowane odpowiedzi

Decyzją Rady wyjątkowo po tym trymestrze głosowanie na bilanse będzie utajnione. Poniżej kilka szczegółów jak to będzie wyglądać:

 

  • każdy z GMów dostanie ode mnie tuż przed datą rozpoczęcia głosowania ( czyli okolice 23 Maja ) specjalny szablon na PM - bardzo proszę o niestosowanie swoich własnych szablonów, tylko stosowanie tego który dostaniecie ode mnie. Znacznie to przyśpieszy zliczanie głosów, a co za tym idzie - ich ujawnienie
  • głosy po podliczeniu zostaną ujawnione. Każdy dowie się jak GMowie na niego głosowali. Pozwoli to też "sprawdzić" uczciwość zbierającego głosy
  • głosy będę zbierał ja jak już wyżej wspominałem, gdyż mój seed jest już prawie pewny jak i moja aktywność na forum wydaje się być tutaj atutem
  • na odesłanie szablonu do mnie dostaniecie 3 dni ( krócej niż zwykle ale dlaczego - o tym poniżej ), czyli od 24 Maja do 27 Maja, ale uwaga tu nie jak zwykle do 23:59, a do 21:00. Dlaczego? Zostawiam sobie godzinę na podliczenie i sprawdzenie wszystkiego, a o 22:00 zrobię pseudo-live z ujawnianiem wyników. W miarę możliwości zarezerwujcie sobie 26 Maja - godzinę 22:00
  • jeśli ktoś mi się będzie ociągał z przesyłaniem głosów niech przygotuje się na spamowanie skrzynki, a jak wiecie potrafię być niesamowicie upierdliwy
  • od 27 Maja do 29 Maja, czyli dwa dni będzie otwarty temat w którym zainteresowani GMowie, tudzież pokrzywdzeni bilansem będą mieć szansę na przekonanie innych do zmiany bilansu
  • jeśli jakiś GM zdecyduje się zmienić bilans jakiejś drużynie po namowach koniecznym będzie oznaczenie mnie ze względów technicznych używając tagu @Eld
  • od 30 Maja startujemy z play-in które będzie zasuwać tak chiński Maglev HTS!

 

Dodam jeszcze tyle, że ze względu na charakterystykę naszej gry będziemy dość sporo do tyłu z kalendarzem ( głównie przez opisy ) względem RL NBA stąd gorąca prośba do Was wszystkich bez wyjątku: jeśli jesteście wstanie napisać opis wcześniej, choć by skrócony - zróbcie to. Jeśli jesteście wstanie oddać głosy wcześniej - zróbcie to. Każdy dzień będzie dla nas bardzo ważny.

Z góry wszystkim dziękuję. Ja obiecuję ze swojej strony zapewnić jak najlepszą organizację.

 

 

 

Edytowane przez Eld
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Eld zablokował(a) i podpiął/eła ten temat
  • Eld odblokował(a) ten temat

UWAGA WAŻNE - PRZCZYTAJ PROSZĘ Z UWAGĄ!

 

Dzisiaj rozpoczynam rozsyłanie arkuszy do głosowania. Każdy z Was dostanie indywidualnego, spersonalizowanego linka. Poniżej kilka istotnych informacji które musicie wiedzieć aby to sprawnie poszło. Generalnie starałem Wam się to uprościć jak tylko się dało:

  • termin na uzupełnienie ( będę używał teraz tego słowa zamiast odesłanie ) mija 27 Maja o godzinie 21:00. Po tej dacie wszystkie arkusze zostaną zablokowane
  • każdy z Was dostanie ode mnie PM. W PM otrzymacie w/w linka którego w standardowy sposób należy wypełnić bilansami również ze swoim - oczywiście nie zostanie on uwzględniony w podliczeniu bilansu
  • UWAGA niespodzianka: niczego mi nie musicie odsyłać. Wyniki zapisują się on-line.
  • jeśli macie jakieś pytania - skorzystajcie z PM do mnie w tym samym temacie
  • arkusz możecie zacząć już wykorzystywać od momentu ich otrzymania na wstępne wpisywanie bilansów - wyniki widzisz tylko Ty i ja
  • w związku z punktem powyższym, że ja również będę miał podgląd do Waszych próbnych, bądź ostatecznych bilansów - każdy przypadek kiedy zwrócę się do kogoś o zmianę bilansu dla moich Thunder, bądź ujawnię cokolwiek z Waszego arkusza proszę w trybie natychmiastowym nagłośnić na forum i mnie publicznie zlinczować. Nie będę wykorzystywał tej wiedzy dla celów prywatnych
  • jeśli zauważycie jakiś błąd, bądź arkusz przez moją pomyłkę nie będzie Wam prawidłowo działał - prośba o jak najszybsze PM do mnie
  • decyzją Rady - każdy kto nie uzupełni arkusza do 27 Maja do godziny 21:00 otrzyma jeden punkt karny - ale uwaga! Zostanie on już zaliczony na nowy sezon!
Edytowane przez Eld
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Eld zablokował(a) ten temat
  • Eld odpiął/ęła ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.