Skocz do zawartości

[2033] Playoffs - komentarze


SlaKB

Rekomendowane odpowiedzi

kj postanowił nie udupic Pacers do imentu 🙏 Scott prawdziwa legenda nie bedzie gonić na upartego za tytułami, szacun szkoda że nie udało się czegoś w tym sezonie ugrać, byłaby fajniejsza puenta tej kariery. 

szok ze exel konczy i ze reggie nie zamierza 😲😄 teraz będę musiał pierona przedłużać😤

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

27 minut temu, ely3 napisał:

Weź go sobie @julekstep na trenera to moze w końcu wygrasz

z jednej strony (perspektywa GMa) to chamskie że już nawet ludzie spoza simki mi dokuczają

z drugiej strony (perspektywa komisza) to całkiem fajne że już nawet ludzie spoza simki mi dokuczają

schiza!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, julekstep napisał:

z jednej strony (perspektywa GMa) to chamskie że już nawet ludzie spoza simki mi dokuczają

z drugiej strony (perspektywa komisza) to całkiem fajne że już nawet ludzie spoza simki mi dokuczają

schiza!

Ale ja ci nie dokuczałem . Ot pomyślałem ,ze to dobry trener . Simka jest fajna bo ma w sobie nieprzewidywalność a Ty masz pecha być zawsze po złej stronie monety w finałach . Z drugiej strony Spurs wygrali  i zapomnieli ,że zwycięskiego zespołu się nie zmienia i dziś są sporo nizej  ... Ot kiedyś ta moneta stanie na kant i wtedy wygrasz finał

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, ely3 napisał:

Ale ja ci nie dokuczałem . Ot pomyślałem ,ze to dobry trener . Simka jest fajna bo ma w sobie nieprzewidywalność a Ty masz pecha być zawsze po złej stronie monety w finałach . Z drugiej strony Spurs wygrali  i zapomnieli ,że zwycięskiego zespołu się nie zmienia i dziś są sporo nizej  ... Ot kiedyś ta moneta stanie na kant i wtedy wygrasz finał

No tak tylko jednak każdy ma swoje okienko (z tego miejsca pozdrawiam @SlaKB i jego zamknięte okno w kontekście ostatnich PMów! xD) a moje okno posiadania najlepszej ekipy zamknie się pewnie po tym sezonie (teraz mam jeszcze 12 baniek na obudowanie big4 z czego można coś wycisnąć a za rok to już będę musiał bardzo budżetowo uzupełniać skład) -  no chyba że zdarzy się cud typu jakiś fajny transfer / promocja na kontrakty Perka/Smitha. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, ely3 napisał:

Ale ja ci nie dokuczałem . Ot pomyślałem ,ze to dobry trener . Simka jest fajna bo ma w sobie nieprzewidywalność a Ty masz pecha być zawsze po złej stronie monety w finałach . Z drugiej strony Spurs wygrali  i zapomnieli ,że zwycięskiego zespołu się nie zmienia i dziś są sporo nizej  ... Ot kiedyś ta moneta stanie na kant i wtedy wygrasz finał

Spurs odpadli, ponieważ w G6 i G7 nie mógł zagrać Arenas - pierwsza opcja w ataku. Poza tym Ostrogi jako jedyne podjęły walkę z Mistrzami (w małych punktach na duży plus).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A teraz tak na serio bez ciśnięcia beki z @julekstep ( nie żeby mi to radochy nie sprawiało, ale wszystko ma swoje granice ).

Mam pytanie. W sezonie wydawało się, że Julek rozjedzie ligę i PO jak Hajto Babulinkę na pasach ( świeć Panie nad jej duszą ), a tu taki zonk. Ja rozumiem jebane RNG, ale czy Julek zamknął sobie tym sposobem już okienko na misia, czy jeszcze da radę posklejać to jakimiś plastrami i o coś powalczyć?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Eld napisał:

A teraz tak na serio bez ciśnięcia beki z @julekstep ( nie żeby mi to radochy nie sprawiało, ale wszystko ma swoje granice ).

Mam pytanie. W sezonie wydawało się, że Julek rozjedzie ligę i PO jak Hajto Babulinkę na pasach ( świeć Panie nad jej duszą ), a tu taki zonk. Ja rozumiem jebane RNG, ale czy Julek zamknął sobie tym sposobem już okienko na misia, czy jeszcze da radę posklejać to jakimiś plastrami i o coś powalczyć?

Julek miał na papierze zespół, który był tier wyżej nad resztą stawki.

Rozmienił to na niepewną przyszłość i wielce prawdopodobne, że tego mistrza nigdy nie zdobędzie, a przynajmniej wątpliwe by udało się to w oparciu o obecne core. Przestał być murowanym faworytem, teraz jest zespołem na pograniczu 1/2 rundy i będzie czekał na rozwój zawodników, by wrócić na poziom na którym był.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Eld napisał:

czy Julek zamknął sobie tym sposobem już okienko na misia, czy jeszcze da radę posklejać to jakimiś plastrami i o coś powalczyć?

no właśnie w to FA zacząłem działać (kiepsko śledzisz rynek transferowy!) generalnie na tu i teraz zmiejszyłem sobie trochę okienko (bo oddałem superstara za mocnego prospekta) ale to okienko powinno być dużo dłużej otwarte (w obecnej postaci moja ekipa za rok by praktycznie nie miała kasy na sensowne obudowanie 4-osobowego core)

no i liga będzie ciekawsza w tym sezonie (nie da się wskazać murowanego faworyta na ten moment)

Edytowane przez julekstep
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, julekstep napisał:

no właśnie w to FA zacząłem działać (kiepsko śledzisz rynek transferowy!) generalnie na tu i teraz zmiejszyłem sobie trochę okienko (bo oddałem superstara za mocnego prospekta) ale to okienko powinno być dużo dłużej otwarte (w obecnej postaci moja ekipa za rok by praktycznie nie miała kasy na sensowne obudowanie 4-osobowego core)

no i liga będzie ciekawsza w tym sezonie (nie da się wskazać murowanego faworyta na ten moment)

Jak będziesz miał bardzo, bardzo dużo szczęścia na campach w najbliższych kilku sezonach (Oden, Rose), to wrócisz do punktu z przed wymiany z Raptors :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.