Skocz do zawartości

krajobraz 2021


BiałaCzekolada2.0

Rekomendowane odpowiedzi

Tak tęskniłem.

Tak, z nieukrywaną przyjemnością czyta się Twoje posty ale będzie dużo "ale".

Jadymy.

13 godzin temu, BiałaCzekolada2.0 napisał:

za Kyrie Irvingiem superstarem? 

Do tanga trzeba dwojga. Jest Harden i Durant. On to co najwyżej może być Alfredem. Za dużo mi swoimi debilizmami podpadł.

 

13 godzin temu, BiałaCzekolada2.0 napisał:

Śmieszne, bo koszykówka to najbardziej dynamiczny sport świata, a jednocześnie tak konserwatywny w metodach na sukces.  

A Curling? W żadnym sporcie tak nie drą ryja.

 

13 godzin temu, BiałaCzekolada2.0 napisał:

nie dziwi Mike Conley w ASG (no właśnie, czy mógł być bardziej pojebany rok, żeby Mike Conley wpadł do ASG?)

No jemu ASG należała się jak psu buda. Jak jakiś Jeff Tegaue załapał się do ASG w 2015, a Conley nie. Śmierdzi to kpiną i dawno nie mytym toy-toyem.

 

13 godzin temu, BiałaCzekolada2.0 napisał:

Greg Ostertag tylko zmienił imię na Thon Maker.  

Ciekawe co u tego drugiego. Takie ochy achy miał na swój temat, trade reqest złożył bo mu się marzyła większa rola a to klops. I to bez sosiwa.

 

13 godzin temu, BiałaCzekolada2.0 napisał:

Dzisiaj nie mijasz na pierwszym kroku albo nie rzucasz sprzed ryja z 30ft - jesteś nikim albo Johnem Wallem. 

Buehehehe @MarcusCamby :). W sumie to masz podwójną wspominkę o nim.

 

13 godzin temu, BiałaCzekolada2.0 napisał:

Wymowne. 

Jest jak uczeń, który przerasta wszystkich w klasie potencjałem i zaczyna wagarować z nudów. Cuban go zmarnuje, jeśli już nie zmarnował. W NBA jak stoisz to się cofasz jak nigdzie indziej, może poza Mazowiecką w Warszawie o 4 rano. 

Hola, hola. Bez takich wyroków. Ja w wieku wieku farbowałem się na blond, miałem głupią dupę i zdezelowaną Forda Fiestę. Płaci młodzieńcze frycowe, a że jest na świeczniku to by to dodaje jeszcze większego swagu bo pewnie nie jeździ granatową Fiestą. Cuban na niego dmucha i chucha i ma w ciul czasu aby go obudować bo kolo ma dopiero 21 wiosen z lekkim okładem.  Pisanie o zmarnowaniu 21 latka i to takiego pure gold to jak z dziewicami w tym wieku. Wszyscy o nich słyszeli, ale nikt nie widział 😕 .

 

13 godzin temu, BiałaCzekolada2.0 napisał:

Nadal uważam, że lepiej dla niego, żeby zacząć od nowa w innym klubie. Beal <--> Simmons to najuczciwsza sprawa dla obu ekip.

Jak miał bym wskazać topo 3 najgorszych wymyślonych wymian w RL to ta wymiana była by na luzie w czubie. Wizards z guardami bez trójki, a Westrbrook to po prostu Westbrook. Podpali się i Embiid go wielkimi łapskami udusi. Jak dodamy do tego formę Tobiasa z ostatnich playoffs to rysuje się nam piękna katastrofa.

 

13 godzin temu, BiałaCzekolada2.0 napisał:

Chłopaki nie klikają razem, nie maksymalizują swoich zalet, nie ma chyba między nimi (nie)zdrowej rywalizacji, bo Kawhi jest takim introwertykiem, że przy nim nawet Magnus Carlsen jest normalny, a nie jest. 

Lepszym porównaniem był by ś.p. Michail Tal. Coś tam poświęcić trzeba.

 

13 godzin temu, BiałaCzekolada2.0 napisał:

A ja zawsze czułem, że Kyrie Irving jest zajebisty 

Niech coś osiągnie jako pierwsza opcja. Niech odkupi winy za trade request z Cavs, Niech odkupi winy za czasów Celtic. Na razie to Hadren go zjada w prowadzeniu drużyny. Dużo widzi, świetna kontrola tempa, a jego staty po 1/3 sezonu mnie nawet nie ruszają. Poczekam na koniec

 

Edytowane przez Eld
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam się z @Eld. Kyrie zawsze był zajebisty i pod względem skillsetu to zawsze był superstar, ale to ten trudny przypadek gościa, który nie nadaje się na pierwszą opcję i lidera ze względu na charakter. Te słowa Duranta o tym, że Kyrie to artysta pasują tu jak ulał. Tylko zapomniał dodać, że solowy. 

Tak co do Duranta jeszcze to gość odkąd trafił do ligi raczej nie może narzekać na kolegów. Im dalej w las tym lepiej.

07/08 OKC : Nic ciekawego. Można wspomnieć Wally Szczerbiaka czy Jeffa Greena.

08/09 OKC: Dochodzi Westbrook, Jeff Green

09/10 OKC: Westbrook, Harden, Ibaka, Jeff Green, 

10/11 OKC: Westbrook, Harden, Ibaka, Jeff Green, Perkins (XD nie no żart)

11/12 OKC: Westbrook, Harden, Ibaka, Jeff Green, Derek Fisher (wiem, że wiekowy, ale jednak elite roles)

12/13 OKC: Westbrook, Ibaka, Kevin Martin (może kontrowersyjnie, ale to ceniony w lidze scorer był), Reggie Jackson, Fisher

13/14 OKC: Westbrook, Ibaka,  Reggie Jackson, Caron Butler, Fisher

14/15 OKC: Westbrook, Ibaka, Kanter, Reggie Jackson, Waiters, na siłe młody Steven Adams

15/16 OKC: Westbrook, Ibaka, Kanter, Waiters, Adams,

16/17 GSW: Curry, Thompson, Green, Igoudala + dobrzy wiekowi rolesi

17/18 GSW: Curry, Thompson, Green, Igoudala same shit

18/19 GSW: Curry, Thompson, Green, Igoudala, Boogie Cousins rolesi słabsi niż poprzednie 2 lata

19/20 Nets: wiadomka

20/21 Nets: Harden, Kyrie Irving, Joe Harris, Jeff Green no mają trochę tych rolesów co liznęli NBA na niezłym poziomie + dołożyli Griffina teraz.

Wiadomo można dyskutować nad nazwiskami czy gdzieś dobry sezon miał Safalosha i powinien być wspomniany jako elit roles czy może ktoś był już washed i zostało samo nazwisko. Miał jakiś superstar z TOP3 NBA w swoim okresie przyjemniejsze warunki niż on ? Jak z tego wszystkiego wyjdą 2 pierścienie i po latach ktoś to podsumuje to raczej będzie zawód.

  

8 godzin temu, BiałaCzekolada2.0 napisał:

nie dziwi ryj Alexa Caruso

Mistrza NBA Alexa Caruso. Szacunku trochę ( ͡° ͜ʖ ͡°)

maxresdefault.jpg

 

Edytowane przez ttr
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.