Skocz do zawartości

Power ranking February edition


ely3

Rekomendowane odpowiedzi

Mimo wszystko tak wysoko spurs bym nie miał. Tak samo jak Denver bym chyba cisnął wyżej za sama grę MVP. 
cala top5 świetnie się ogląda. A mecze między nimi maja mimo braku publiczności to coś... 

Hawks i Celts wyżej od spurs którzy moim zdaniem maja równocześnie i wynik ponad stan jak i rezerwy mocy gdy wróci DW. 

LMA tez może ogarnąć kg i kuwetę. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ja się podepne że swoim, choć innym podsumowaniem. Z telefonu mi ciężko edytować, a jestem leniem, więc początek zostawiłem wpisu na grupie na FB.

Jako, że większość zespołów w lidze ma te 20 lub więcej spotkań już za sobą to może jest dobry czas na pierwszą przymiarkę do nagród za sezon regularny? U mnie nie są to przewidywania jak będzie, a raczej pierwszy rzut na to "jak powinno być", przynajmniej moim zdaniem.

 

Wrzucajcie swoje propozycje, najlepiej z jakimś komentarzem i uzasadnieniem. U mnie uprzedzam, że częściowo te kandydatury mogą wynikać po prostu z tego jakie zespoły częściej widziałem i kto mi się w tych meczach podobał, no i jakiejś też sympatii. No i przygotowywałem to w większości w przerwie meczu Knicks wczoraj, dziś tylko lekki update z rana, bo jakoś strzelanina Nets - Wizards mnie nie porwała i do samej końcówki sie ograniczyłem.

 

MVP: Jokić, Embiid, Brown - w zasadzie to dla mnie wyścig dwóch koni, dwóch najlepszych centrów ligi. "Wykluczam" Duranta, LeBrona czy Kawhia przez kwestie supportowe. Na trzecim zastanawiałem się nad Brownem/Tatutem oraz Sabonisem w sumie, ale poszło na Browna za postęp (o tym niżej) oraz to, że Tatum po prostu więcej opuścił.

 

MIP: Brown, Sexton, Randle - Jaylen to dla mnie pewniak do tej nagrody na ten moment. Nie lubię takich nagród za samo zwiększenie minut oraz rzutów, dlatego nawet nie patrzę tu w stronę Jeramiego Granta czy Wooda. Możliwe że statystycznie ktoś się znajdzie bardziej pasujący niż ta trójka, ale nie chciało mi się siedzieć przy statach, bo to tylko zabawa, więc takie typowanie raczej na zasadzie czujki, pamięci i eye testu.

 

DPOTY: Turner, Gobert, Nance Jr. - jeszcze wczoraj miałbym tu Goberta, ale jednak zmieniłem na Turnera na pierwsze, bo po prostu Miles (pewnie wynik tych niesamowitych bloków po części) najbardziej mi z ekranu wyskakuje po tej stronie. To samo Nance, kapitalnie się go ogląda w tym sezonie, zresztą jak całe Cavs. 

 

6th man: Clarkson, Porter Jr, Boucher - najpierw w trójce miałem Millsa, ale ostatecznie MPJ wskoczył, bo zaczynał jako starter, ale potem po przerwie gra z ławki i więcej na razie ma występów jako rezerwowy, także formalnie się łapie, przynajmniej na ten moment. Clarkson miał spory udział w tej serii Jazz i gra na razie najefektywniejszy sezon w swojej karierze, TS% bliskie 60%, do tego chyba najlepszy strzelec z ławki tego sezonu, a to w tej nagrodzie zwykle się liczy.

  

ROTY: Haliburton, LaMelo, Quickley - bardzo chciałem dać tu Bane'a, ale ostatecznie Quickley jednak bardziej zasłużył, zresztą graczy Memphis przez te przełożone mecze trochę cięzej do końca docenić, bo mają mniejszą próbkę i ostatnio nie grali, więc mniej w pamięci zostało. Haliburton to niezwykle dojrzały rookie, a ta klasa ma trudne wejście w ligę przez skrócony sezon NCAA, brak ligi letniej etc., więc jest to jeszcze bardziej imponujące. Z tych, na których był hype najbardziej mi się na razie Ball podoba.

 

COTY: Bjorkgren, Doc Rivers, Snyder - no i znów miałem Jenkinsa w trójce, ale ostatecznie z niej wypadł, biedni Grizzlies. Bjorkgren notuje bardzo imponujący start pracy w lidze w tej roli, Snyder za najlepszy bilans, a Doc za to, że ogarnia w Philly burdel jaki zostawił Brown i zgodnie z przewidywaniami 76ers to w tym sezonie lepiej grający zespół koszykówki. Warto docenić też Thibsa za pracę w NY.

5 minut temu, ignazz napisał:

Tak samo jak Denver bym chyba cisnął wyżej za sama grę MVP. 

Chyba nie ma jak ich na razie wyżej wcisnąć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

58 minut temu, ignazz napisał:

Tak samo jak Denver bym chyba cisnął wyżej za sama grę MVP.

A niby od kogo wyżej by mieli być?

58 minut temu, ignazz napisał:

Hawks i Celts wyżej od spur

Boston przegrał ze Spurs. Stracili Smarta na 3 tygodnie. Nie za bardzo widze ich ponad Spurs. Hawks grają tak dobrze jak Trae. Dziś w nocy wielki test przed nimi vs Lakers

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Lucas napisał:

Doc za to, że ogarnia w Philly burdel jaki zostawił Brown i zgodnie z przewidywaniami 76ers to w tym sezonie lepiej grający zespół koszykówki. Warto docenić też Thibsa za pracę w NY.

Nie wiem na ile to zasługa Doca, na ile Moreya i lepszego rosteru. Generalnie to nie jest tak , że Doc odkurzył graczy, ktorzy u Bretta nie istnieli. Wrocił z Harrisem na 4 bo nie ma big Ala. Nie ma też dziur w D bo jest Green, a Seth daje kozacki spejsing, wiec generalnie hmm trudno powiedzieć jednoznacznie że to on ten burdel ogarnął. Brown musiał jednak mocno walic głową w mur z tamtym rosterem. Sixers brakował na stanowisku GMa kogoś z jajami, kto obierze kierunek i taki jest Morey.

 

CO do samego tematu to podziwiam Joka - niesamowity jest ten drewniany białas. Jak zwykle kocham Lillarda, dajta mi go do Joela i niech zagrają razem parę sezonów. 

Ciekawie będzie, na zachodzie, choć poki co rozczarowują IMO Celtics i Heat. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.