Skocz do zawartości

Jazda jazda jazda 2020/21 sezon czas zacząć.


ignazz

Rekomendowane odpowiedzi

2 minuty temu, Koelner napisał:

A co z Paulem ? Grał , przysnąłem i w 4 kwarcie już nie grał . W swoim stylu sobie usiadł ?

Nie wiadomo, wszedł na moment i zszedł. Chyba ta kontuzja nie pozwalała mu grać za bardzo i trener go posadził żeby nie ryzykować

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, Mich@lik napisał:

Niech Ci Clippersi wypadają. Nie potrafię ich oglądać. Morris jest straszny. Krwawią mi oczy.

ps. Nie wiedziałem ze TH jr. tak gra? 

W poprzednich PO przeciwko Mavs grał podobnie. Wtedy jeszcze Seth Curry robił robotę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 godzin temu, ely3 napisał:

Mam nadzieje,że w końcu liga coś zrobi z Brooksem. Najpierw uderza z bańki Conleya i sędziowie tego nie widzą. Teraz uderza w plecy Conleya i znowu nic

 

A najlepsze, że nikt o tym nie mówi, bo właśnie jakiś Brooks przeciwko jakimś Jazz.

Jak Booker popchnął gracza LAL to echo tego było na długo po meczu.

Tak czy siak, go suns!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, mac napisał:

A najlepsze, że nikt o tym nie mówi, bo właśnie jakiś Brooks przeciwko jakimś Jazz.

Jak Booker popchnął gracza LAL to echo tego było na długo po meczu.

Takie echo ze kompletnie nic z tym nie zrobiono ... chamskie zagrywki powinno sie z miejsca traktowac surowo. Chociazby po to, aby chociaz czesc takowych cwaniakow wystraszyc i temu zapobiec. Twarda gre uwielbiam, ale takie cos trzeba tepic w zarodku, bo potem komus naprawde moze stac sie krzywda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, nba2midnight napisał:

Takie echo ze kompletnie nic z tym nie zrobiono ... chamskie zagrywki powinno sie z miejsca traktowac surowo. Chociazby po to, aby chociaz czesc takowych cwaniakow wystraszyc i temu zapobiec. Twarda gre uwielbiam, ale takie cos trzeba tepic w zarodku, bo potem komus naprawde moze stac sie krzywda.

Krzywda może się stać komuś od zajęcia pozycji i jak wpadnie w niego rozpędzony 100+ kilogramowy człowiek.

A to jeden z kluczowych przepisów tego sportu ( imo bardzo zły ).

W latach 60tych tego nie było np

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, the_secret napisał:

Nie no ile jeszcze Vogel musi zobaczyć żeby przestać robić z Caruso ballhandlera 2 unitu?

To kto ma pełnić te rolę przez te krótkie okresy gdzie siedzi Schroeder i Lebron? To są naprawdę małe minuty w meczu (o playoffy mi chodzi), a sam Caruso często daje radę.

Edytowane przez ttr
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, ttr napisał:

To kto ma pełnić te rolę przez te krótkie okresy gdzie siedzi Schroeder i Lebron? To są naprawdę małe minuty w meczu, a sam Caruso często daje radę.

Wspominajac Schroedera warto mu dodac, ze poki co kolejny dobry mecz (przynajmniej poki co). Robi to co trzeba jak Lebron siedzial na lawce.

Gasol i Wes - a chciano ich wywalac. Jednak co PO i doswiadczenie to robi swoje. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, the_secret napisał:

chociażby THT

Pomijając jego obronę to jest póki co niestety typowy finisher z gorącą głową. Nie wiem skąd pomysł, że to lepszy playmaker niż Caruso.

  

Teraz, nba2midnight napisał:

Wspominajac Schroedera warto mu dodac, ze poki co kolejny dobry mecz (przynajmniej poki co). Robi to co trzeba jak Lebron siedzial na lawce.

Gasol i Wes - a chciano ich wywalac. Jednak co PO i doswiadczenie to robi swoje. 

Yup Gasol daję te fajne minuty na, które można było liczyć w PO bo w RS był fatalny na początku. Schroeder super po obu stronach. Bardzo fajnie, że po G1 tak zareagował.

Edytowane przez ttr
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, ignazz napisał:

Jestem jeszcze w pierwszej kwarcie. Rzucił kamieniem w stronę kosza i nie trafił dwutaktu rodem z sks

Róznica w grze Suns ogromna.

Nie wiem czy to przez róznicę sizu, bo chyba suns cały seozn miało dobrą ławkę?

Ale cp3 + payne plus brak Ayton Bookera Crowdera i Milesa to był mega dramat

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te motywy jak LeBron czy CP3 zachaczają o rękę rywala ( czyli de facto inicjują kontakt ) i udają że chcą rzucać to dla mnie coś bardzo nie vajnego

6 minut temu, the_secret napisał:

no i piękna kontra zjebana przez tą kamere

Te skakanie kamerami to na każdym streamie?

Tez mnie to zaczelo wkurwiac

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.