Skocz do zawartości

[2032] Play-off - Komentarze


Krzemo

Rekomendowane odpowiedzi

2 minuty temu, ignazz napisał:

Shaq ceglarz graczem meczu? 7/25 z gry gdzie mu ofensow nie gwizdali. 
Kidd na 5 faulach grał bajecznie. Niech się Hill włączy to będzie ładny come Back. 
go go Heat. 

Nie ceglarz, bo wymusił osiem fauli, a jakieś 95% fauli przy wędrówce na linie to nietrafiony rzut :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, MarcusCamby napisał:

Nie ceglarz, bo wymusił osiem fauli, a jakieś 95% fauli przy wędrówce na linie to nietrafiony rzut :)

jak Cię faulują przy niecelnym rzucie to przecież ten rzut się nie liczy do FGA.....

Edytowane przez julekstep
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, ignazz napisał:

Jeżeli kosz to pasja to jest to szokujące odkrycie. Przecież taka interpretacja przepisu wywraca do góry nogami wartość graczy. 

Czy ja wiem. Ja uwielbiam graczy, którzy bardzo dobrze grają na koźle, potrafią penetrować pomalowane i wymuszają dużo fauli. Przeważnie często też mają niższą skuteczność niż gracze łapiący tylko śmieciowe punkty, więc wydawało mi się, że rzut jest liczony jako niezaliczony, bo przecież będąc faulowanym można też zaliczyć 2+1.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego Harden tak łowi faule za trzy?

ten rzut w razie przewinienia potężnie zwiększa mu szanse na punkty a bezkarnie i całkiem słusznie nie wlicza się w oddane o nietrafionych nie wspominając. 
Dlaczego mamy karać kogoś kto agresywnie wymusza faule tym ze mu byśmy liczyli te rzuty i obniżali % w ostatecznym rozrachunku. 
 

roznice % tych małych penetratorow wynikają z tego ze te wejścia to nie są łatwe ale i wysokoprocentowe wsady wysokich. 

Stad Hardena się nie lubi bo łowi te faule na obwodzie bezkarnie co liczone jest tak samo jak u kogoś który w bardziej klasyczny sposób wymusza faule. 

Zawsze się czegoś nowego uczymy wiec to nie jest tak ze ktoś wie wszystko ale to przepis z tym nieliczeniem to serio przy twojej interpretacja jedno z potężnych odwrócen statystycznych. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli mimo faulu gracz trafi to jest to podwójnie nagradzane. Punktami i zaliczonym rzutem i wolnym. Oraz tym ze w razie faulu i nietrafienia ( nie z winy rzucającego przecież) nie liczy się to czyli nie pogarszają się statystyki. Stad trenerzy tak się wkurzają na soft faul gdzie możliwe jest skończenie akcji mimo wszystko punktami. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, MarcusCamby napisał:

Człowiek się uczy całe życie :)

In December 1996, Los Angeles Clippers point guard Darrick Martin managed to contribute 15 pointsdespite going 0-for-8 from the floor in a win over the Sacramento Kings, but no NBA player has ever scored more without making at least one field goalin a game.

Taki rekord znalazłem i niby mógłby potwierdzić twoje liczenie ale na pewno nue liczy się. 

4 players are tied for the most points in a game with exactly 0 field-goal attempts, with 8 points. The first three are Boban Marjanovic on April 3, 2018, Jarron Collins on December 23, 2005 and Clint McDaniel on March 20, 1996.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, julekstep napisał:

jeszcze parę lat i dorośniesz do tego że Jok to GOAT :) 

nie sprzedawaj swoich fiksacji seksualnych kolegom z forum :P słowem jak tam Julek robita już pod siebie :D warto było zrobić tzw adjustments pierwsza wygrana w po, mogę odchodzić w glorii zwycięstwa 😂 słowem jak by co to mogę przejąć Spurs po sezonie :P biedny Pablo spady z jego własnej ekipy, choć z drugiej strony kto już nie grał w SAS, go mogą wyeliminować, Jones kiler #1 w zeszłym sezonie o ile pamiętam Heat. Plus @Pablo81 skoro o Heat była mowa to bierz przykład z Ignaca on na przekór wszystkiemu dalej się męczy :P 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, elwariato napisał:

nie sprzedawaj swoich fiksacji seksualnych kolegom z forum :P słowem jak tam Julek robita już pod siebie :D warto było zrobić tzw adjustments pierwsza wygrana w po, mogę odchodzić w glorii zwycięstwa 😂 słowem jak by co to mogę przejąć Spurs po sezonie :P biedny Pablo spady z jego własnej ekipy, choć z drugiej strony kto już nie grał w SAS, go mogą wyeliminować, Jones kiler #1 w zeszłym sezonie o ile pamiętam Heat. Plus @Pablo81 skoro o Heat była mowa to bierz przykład z Ignaca on na przekór wszystkiemu dalej się męczy :P 

Współczuję, że musisz grać w pierwszej rundzie z Julkiem - tajemnicą poliszynela jest, że ten komisz simuje kilka razy, aż uzyska satysfakcjonujący go wynik.

Co do Spurs, to wiadomo, że każdy chciałby ich przejąć, a problemy w 1 rundzie to pokłosie ostatniego sezonu. Przyszedł młody GM i zrobił wynik, na który manager Orlonado czeka 10 rok. Casus Wizards. Spurs są zbyt dobrzy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.