Skocz do zawartości

Sezon 2020/21 Liga III Pacific


wiLQ

Rekomendowane odpowiedzi

W tym watku niech bedzie organizacja i dyskusje dotyczace ligi III Pacific w sezonie 2020/21

Po zeszlorocznych wynikach oraz losowaniu w jej sklad wchodza [w kolejnosci grup i wynikow losowania, po myslniku bedzie nazwa druzyny, "/" oznacza inny nick na forum niz na Yahoo]:

eLJot/Daniel - Uncle Drew Team
blamu2/Paul - Big Siur
Scrat - Mighty Squirrels
Masud - Zdunia Squad
Kraso - Kraso
Jordan20 - jordan20(j.sprawka)
ozzy110 - ozzy110's Okay Team
Gawron/Filip - LAGawronLakers
Pablo81/Pawel - Pop's Team
Fajerkraker/Red Hot - ...
barcalover [komisz] - God of Thunder
Dida.84 - LGW CREW
T-Pro82/Tomasz - ?
Pabloboar/Pablo - Ball Lovin Criminals

W sumie 14 GMow z czego w tym sezonie Top3 awansuje do ligi II.
Spadkow nie bedzie, ale prosba o gre do konca by nie psuc zabawy pozostalym.

Dodatkowo gdy ktos jeszcze potwierdzi udzial w drzewku moze dolaczyc tak by w sumie bylo 15 GMow.
Wygrany ligi dostanie zaproszenie do Ligi Mistrzow.

Komisarzem ligi jest barcalover bo byl komisarzem we wczesniejszym sezonie i zgodzil sie pelnic ta funkcje ponownie 😉

Draft sie odbyl -  14.12 godz. 21:00

Link do ligi na Yahoo - https://basketball.fantasysports.yahoo.com/nba/37449/

Edytowane przez wiLQ
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to startujemy, dzięki za ogarnięcie losowania @wiLQ Bardzo fajna paczka nam się tutaj zebrała, sporo znajomych nicków.

eLJot/Daniel - Uncle Drew Team
blamu2/Paul - Big Siur

Scrat - Mighty Squirrels
Masud - Zdunia Squad
Kraso - Kraso
Jordan20 - jordan20(j.sprawka)
ozzy110 - ozzy110's Okay Team

Gawron/Filip - LAGawronLakers
Pablo81/Pawel - Pop's Team
Fajerkraker/Red Hot - ...
barcalover [komisz] - God of Thunder
Dida.84 - LGW CREW
T-Pro82/Tomasz - ?
Pabloboar/Pablo - Ball Lovin Criminals
GRB - GRB

Wszyscy oprócz @ozzy110  (wyczyść skrzynkę lub daj znać, jak mogę się skontaktować) dostali PW z zaproszeniem do Yahoo, na Discorda oraz z linkiem do ankiety ws. daty draftu. Im szybciej ogarniemy, tym lepiej dla nas, więc zachęcam do tego. Na powyższej liście będę zaznaczał ekipy, które dołączyły oraz zagłosowały w ankiecie na doodle'u.

Planowany termin draftu - 14.12 godz. 21:00

Link do ligi na Yahoo - https://basketball.fantasysports.yahoo.com/nba/37449/ [#37449]

Edytowane przez barcalover
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 minuty temu, barcalover napisał:

No to startujemy, dzięki za ogarnięcie losowania @wiLQ Bardzo fajna paczka nam się tutaj zebrała, sporo znajomych nicków.

eLJot
blamu2
Scrat
Masud
Kraso
Jordan20
ozzy110
Gawron
Pablo81
Fajerkraker
barcalover [komisz] - God of Thunder
Dida.84
T-Pro82

Wszyscy oprócz @ozzy110  (wyczyść skrzynkę lub daj znać, jak mogę się skontaktować) dostali PW z zaproszeniem do Yahoo, na Discorda oraz z linkiem do ankiety ws. daty draftu. Im szybciej ogarniemy, tym lepiej dla nas, więc zachęcam do tego. Na powyższej liście będę zaznaczał ekipy, które dołączyły oraz zagłosowały w ankiecie na doodle'u.

Planowany termin draftu - ?

Link do ligi na Yahoo - https://basketball.fantasysports.yahoo.com/nba/37449/ [#37449]

Skrzynka czysta :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 25.11.2020 o 21:33, barcalover napisał:

No to startujemy, dzięki za ogarnięcie losowania @wiLQ Bardzo fajna paczka nam się tutaj zebrała, sporo znajomych nicków.

eLJot/Daniel - Uncle Drew Team
blamu2/Paul - Big Siur

Scrat - Mighty Squirrels
Masud - Zdunia Squad
Kraso - Kraso
Jordan20
ozzy110 - ozzy110's Okay Team

Gawron/Filip - LAGawronLakers
Pablo81/Pawel - Pop's Team
Fajerkraker/Red Hot - ...
barcalover [komisz] - God of Thunder
Dida.84 - LGW CREW
T-Pro82 - ?
Pabloboar/Pablo - Ball Lovin Criminals

Wszyscy oprócz @ozzy110  (wyczyść skrzynkę lub daj znać, jak mogę się skontaktować) dostali PW z zaproszeniem do Yahoo, na Discorda oraz z linkiem do ankiety ws. daty draftu. Im szybciej ogarniemy, tym lepiej dla nas, więc zachęcam do tego. Na powyższej liście będę zaznaczał ekipy, które dołączyły oraz zagłosowały w ankiecie na doodle'u.

Planowany termin draftu - ?

Link do ligi na Yahoo - https://basketball.fantasysports.yahoo.com/nba/37449/ [#37449]

Krótkie podsumowanie, bo ruszyliśmy szybko, ale parę osób jeszcze nie dołączyło do ligi i nie zagłosowało ws. terminu draftu:

  • Proszę o przeczytanie PW ode mnie oraz dołączenie do ligi: @jordan20 @T-Pro82
  • Proszę o zagłosowanie w ankiecie ws. terminu draftu (link jest w PW ode mnie): @Pablo81 @Kraso
  • Póki co w ankiecie zdecydowanym faworytem jest 7.12 i tylko @Fajerkraker nie pasuje z 12 głosujących. Zakładam start około 21:00, czy na pewno Ci nie pasuje, Fajerkraker? @Pablo81 i @Kraso jeżeli Wam pasuje 7.12, to nie musicie głosować, tylko dajcie znać.

Brakuje nam bardzo niewiele do zamknięcia organizacji, więc bardzo proszę o znak życia Panowie. Dzięki i miłego weekendu!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 godzin temu, barcalover napisał:

Krótkie podsumowanie, bo ruszyliśmy szybko, ale parę osób jeszcze nie dołączyło do ligi i nie zagłosowało ws. terminu draftu:

  • Proszę o przeczytanie PW ode mnie oraz dołączenie do ligi: @jordan20 @T-Pro82
  • Proszę o zagłosowanie w ankiecie ws. terminu draftu (link jest w PW ode mnie): @Pablo81 @Kraso
  • Póki co w ankiecie zdecydowanym faworytem jest 7.12 i tylko @Fajerkraker nie pasuje z 12 głosujących. Zakładam start około 21:00, czy na pewno Ci nie pasuje, Fajerkraker? @Pablo81 i @Kraso jeżeli Wam pasuje 7.12, to nie musicie głosować, tylko dajcie znać.

Brakuje nam bardzo niewiele do zamknięcia organizacji, więc bardzo proszę o znak życia Panowie. Dzięki i miłego weekendu!

Mi pasuje wszystko, byleby po godz 21ej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Próbowałem już ustawić 7.12 na Yahoo, ale wygląda na to, że nie można tak wcześnie draftować... 

Kolejny najlepszy termin to 14.12 godz. 21:00 - czy jesteście się w stanie dostosować? @Fajerkraker @blamu2 @Kraso Póki co ustawiam na Yahoo 14.12 godz. 21:00 oficjalnie i jeśli nikt nie da znać, że nie pasuje, to wtedy będziemy draftować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
4 godziny temu, barcalover napisał:

Przypominam, że już jutro o 21:00 draftujemy. Do zobaczenia!

@eLJot @blamu2 @Scrat @Masud @Kraso @jordan20 @ozzy110 @Gawron24 @Pablo81 @Fajerkraker @Dida.84 @T-Pro82 @pabloboar

Panowie, czy ktoś zamieniłby się z GRB ligami i draftowal dzisiaj? Potrzebne szybkie info.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • wiLQ zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.