Skocz do zawartości

Sezon 2020/21 Liga I


wiLQ

Rekomendowane odpowiedzi

  • 3 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...
W dniu 22.12.2020 o 23:44, aQQ napisał:

wiLQ co roku mnie typuje do spadku i jak co roku walczę o podium ; ) także się nie przejmuję predykcjami, każdy oprócz DonMitcha (ten niech utrzyma formę) powinien się poprawić w tym sezonie.

Dam, dam, daaaaam.

ASW to taki swego rodzaju polmetek, wiec...

 

tabela.png

Moja sytuacja jest taka sama jak po drafcie, poza wtopa z Warrenem generalnie ladnie sie wstrzelilem w rolesow, ale wyszlo za duzo wysokich i tylko jeden PG, wiec rozklad kategorii jest um, nierownomierny. Moze kiedys klepne jakis trejd...

 

Edytowane przez wiLQ
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
W dniu 5.03.2021 o 14:20, wiLQ napisał:

Moja sytuacja jest taka sama jak po drafcie, poza wtopa z Warrenem generalnie ladnie sie wstrzelilem w rolesow, ale wyszlo za duzo wysokich i tylko jeden PG, wiec rozklad kategorii jest um, nierownomierny. Moze kiedys klepne jakis trejd...

Klepnalem oba trejdy w lidze i jakos sie to tam ulozylo... (-;

Ale wciaz jest ciekawa walka o podium [3-5] druzyn i o unikniecie spadku [3-4 druzyny] takze poza juz pewnymi 4 spadkowiczami duzo sie dzieje i moze zmienic.

@aQQ jednak Ci sie znudzily moje ponure projekcje i nawet Capela za poldarmo nie pomogl? ;->

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Brawo wiLQ - wycisnąłeś 150% ze swojej ekipy, graty też dla podium.

Dla mnie mega nieudany sezon, bo nawet kiedy mając problemy zmieniłem (słusznie) taktykę i chciałem powalczyć o zostanie w tej lidze, to kontuzje mnie zabiły + niedograne mecze. Właśnie policzyłem, że 6 moich najlepszych graczy opuściło łącznie... 150 meczy. LOL

BTW. Za rok wracam ;D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie no fajnie, 3/4 sezonu siedziałem sobie na 1 chyba, mimo że grałem tyleż samo bez mojego najdroższego wyboru w drafcie... żeby bodajże od 30 kwietnia wszyscy moi rozgrywający umówili się by już w tym sezonie więcej nie zagrać (brogdon, conley, garland) :) No nic pozostaje zadowolić się tym drugim miejscem i gratulacje dla tych co się utrzymali i dla reszty podium. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Graty wiLQ! Kolejny raz...

To statystycznie nie powinno się wydarzyć, bo oznacza, że jest prawdziwa przepaść między Tobą a resztą...

Przyznaj się, że jesteś jakimś asystentem w NBA, rdzennym amerykańcem i dla funu nauczyłeś się języka polskiego żeby gnębić forumowiczów w egzotycznym kraju.

 

Co do mnie to odczułem kontuzje, ale chyba nie było też tragedii, za to mocno w kość dostałem podczas trade-deadline (Lauri akurat się wyleczył i został pogrzebany, Oladipo trafił do Hero, nikt nie dostał powera). Draft w sumie kiepski, bo młodzi głodni (Donovan, Ayton, SGA) jakoś nie wskoczyli na kolejny poziom (a jak już zaczęli wracać na tory to się łamali), a najrówniej chyba grał wyśmiewany na początku Wiggins ; < i cichutki steal DFS...

czy jako jedyny wyrobiłem 722 sloty ? ; )

no to rok przerwy, zmieniam taktykę, kupuję starych sprawdzonych dziadów i wracam!

dzięki za organizację!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gratulacje dla @wiLQ za piorunującą końcówkę i zdobycie mistrzostwa oraz dla @MTH za srebro.

Ja gdzieś w połowie sezonu chyba za bardzo skupiłem się na nadrobieniu FG% i przez to dużo straciłem w trójkach, ale i tak nie było szans na pierwsze dwa miejsca. W całym sezonie zawiódł mnie Booker, do tego Wood po bardzo dobrym początku nabawił się kontuzji i po powrocie już grał o wiele gorzej. W połowie sezonu emeryt Horford skończył sobie sezon i w tym samym czasie wypadł mi też prawie do końca LaMelo. Jakby tego było mało, to w końcówce doszła jeszcze drama z restami VanVleeta i Wooda więc ogólnie jestem zadowolony z trzeciego miejsca.

Dzięki wszystkim za grę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • wiLQ zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.