Skocz do zawartości

Atlanta Hawks 2020/2021


Chytruz

Rekomendowane odpowiedzi

@mac

Wiem ,że nie chcesz tego czytać ale nie ma bardziej czytelnego przykładu na wplyw trenera.

Hawks pod McMillanem mają bilans 20-7. Odmienił tę bezbarwną drużynę, która była uzależniona od chimerycznej formy Trae. Hawks wygląda naprawdę nieźle. A jednocześnie widać jak upadek zaliczyła Indiana.

Gdzieś na początku 4 kwarty pojawiła się plansza ,że Hawks za Nate'a ma 4 net rtg w 4 kwartach a za Pierce'a mieli 29.... Ten mecz wyglądał słabo przez 3 kwarty dla Atlanty. Bucks z łatwością dostawali się pod kosz I nagle na początku 4 kwarty popraiwli obronę plus przyspieszyli w ataku. Lou z Bogdanovicem zaczęli trafiać każdy rzut nawet bardzo trrudny. Lou chyba do początku 4 kwarty miał 0/7 a potem trafiał wszystko. To było niewiarygodne. Bucks się zaczęli gubić i przestali grać swoje a Hawks z zimną krwią kreowali a to Bogdana a to Lou i odjechali. W obronie Collins z Capelą naprawdę potrafią czasem postawić ścianę. Takie Hawks  o wiele bardziej mi odpowiada niż to czekające co zrobi Trae

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, ely3 napisał:

@mac

Wiem ,że nie chcesz tego czytać ale nie ma bardziej czytelnego przykładu na wplyw trenera.

No to bardzo miło z Twojej strony, że mnie nie oznaczyłeś, bo bez tego raczej bym tego posta nie zauważył.

Co do tezy to zgadłeś, bo post wybitnie nie w moim guście i wolałbym go nie czytać.

Nie wiem tylko co ja mam do tego, skoro nigdy nic na temat Nate Mcmillana negatywnego nie pisałem oraz uważam i uważałem go za dobrego coacha.

Skoro jednak z jakiegoś powodu postanowiłeś mnie w to włączyć, to czuję się usprawiedliwiony, by wstawić to:

Mam nadzieję, że chociaż przyznasz, że pomyliłeś się co do Thibsa ( chociaż widzę w topicu obok, że nadal COTY byś przyznał Monty za to, że Suns pozyskali w lato cp3 )

Polecam przeczytać całą stronę, np dwa posty niżej taki rodzynek, który też dobrze obrazuje Wasz stosunek do coachingu:

 

Podsumowując:

Podoba mi się post wyżej Karpika opisujący moim zdaniem całkiem trafnie sytuację Atlanty Hawks i ku tej interpretacji bym się skłaniał.

Nate McMillana mam i miałem za dobrego trenera.

Uznawanie zaś, że ten bilans 20 - 7 to tylko i wyłącznie zasługa nowego trenera ( swoją drogą, czy on przypadkiem nie był asysten trenerem przedtem? Za co dostawał kasę i na czym polegała Jego praca, skoro nie jest związany zupełnie z poprzednim bilansem ), to jak twierdzenie Shaqa, że Embiid gra tak jak gra dzięki niemu, a ewentualny tytuł Jazz będąc zawdzięczać, że zmotywował Mitchela.

Edytowane przez mac
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
Godzinę temu, nba2midnight napisał:


 

Byku,

szanuję Cię. Twoje zaangażowanie. Pasję. Zapał ale mam do Ciebie jedną prośbę, a być może nie tylko ja. 

Każdy z nas ( no większość ) ma twitteera, realgm czy gwiazdybasketu. Naprawdę mimo, że to miłe, iż chcesz nas informować na bieżąco co się dzieje w świecie NBA naprawdę nie musisz się bawić w Shamsów i Wojnarów tego forum. Mnie tam wystarczy jak wejdę raz na dwa dni do nich na konta ( no chyba, że okienko jest to F5 nawalam jak dziki ).

Piszę za siebie, nie za innych ale przez te Twoje wstawki tematy stają się nieczytelne, gubię wątki oraz dyskusje bo nagle wpada twitt, że coach Hawks musi zapłacić 25k kary...

Nie traktuj tego personalnie, ale chcę abyś wiedział, że zaczyna mi to przeszkadzać. Oczywiście nic poza tym postem nie zamierzam z tym zrobić aż do momentu kiedy przekroczysz Rubikon i będę zmuszony dać Ci ignore.

Pozdrawiam Cię serdecznie,

Eld

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

26 minut temu, Eld napisał:

Byku,

szanuję Cię. Twoje zaangażowanie. Pasję. Zapał ale mam do Ciebie jedną prośbę, a być może nie tylko ja. 

Każdy z nas ( no większość ) ma twitteera, realgm czy gwiazdybasketu. Naprawdę mimo, że to miłe, iż chcesz nas informować na bieżąco co się dzieje w świecie NBA naprawdę nie musisz się bawić w Shamsów i Wojnarów tego forum. Mnie tam wystarczy jak wejdę raz na dwa dni do nich na konta ( no chyba, że okienko jest to F5 nawalam jak dziki ).

Piszę za siebie, nie za innych ale przez te Twoje wstawki tematy stają się nieczytelne, gubię wątki oraz dyskusje bo nagle wpada twitt, że coach Hawks musi zapłacić 25k kary...

Nie traktuj tego personalnie, ale chcę abyś wiedział, że zaczyna mi to przeszkadzać. Oczywiście nic poza tym postem nie zamierzam z tym zrobić aż do momentu kiedy przekroczysz Rubikon i będę zmuszony dać Ci ignore.

Pozdrawiam Cię serdecznie,

Eld

Szanuje zdanie, naprawde i rozumiem opinie.

 

Tak szczerze jednak zapytam, bez spiny - w watku o Hawks (pomijam wiele innych na forum), nic sie nie dzieje. To co szkodzi taki tweet, serio? 
 

I znowu, bez obrazy czy spiny, co w takim razie powinno sie tu wstawiac jak nie informacje z NBA dotyczace druzyn/zawodnikow itd?

 

Rowniez pozdrawiam;)

Edytowane przez nba2midnight
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, nba2midnight napisał:

Szanuje zdanie, naprawde i rozumiem opinie.

Cieszę się.

 

13 minut temu, nba2midnight napisał:

Tak szczerze jednak zapytam, bez spiny - w watku o Hawks (pomijam wiele innych na forum), nic sie nie dzieje. To co szkodzi taki tweet, serio? 

Wątek Hawks jak przeglądniesz z lat poprzednich to zrozumiesz, że to normalka. Tu zawsze mało się się działo. Nie mówię abyś nie wrzucał nic, ale nie za dużo. Na pewno rozumiesz.

 

13 minut temu, nba2midnight napisał:

I znowu, bez obrazy czy spiny, co w takim razie powinno sie tu wstawiac jak nie informacje z NBA dotyczace druzyn/zawodnikow itd?

 

Ja bym tam poprosił Wags, ale kto co woli ;).

 

25 minut temu, ignazz napisał:

Eld nie bądź Jozek. 

Udziela mi się od niego.

Ale w jednym jestem lepszy.

My mamy pick a oni nie!!!

 

 

 

 

Edytowane przez Eld
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, Eld napisał:

Wieśniak 😛

A poza tym pisałem tylko w swoim imieniu.

Ech na forum nie mamy obecnie żadnego fana Bostonu i Nets ( bo jakoś nikt nie założył tematu o serii) chyba wymarli też fani Nuggets i Blazers ani 76 ers ani Wizards ani Heat a Ty tu atakujesz innego nielicznego już użytkownika. Poruta Waść Pan

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

35 minut temu, ely3 napisał:

Ech na forum nie mamy obecnie żadnego fana Bostonu i Nets ( bo jakoś nikt nie założył tematu o serii) chyba wymarli też fani Nuggets i Blazers ani 76 ers ani Wizards ani Heat a Ty tu atakujesz innego nielicznego już użytkownika. Poruta Waść Pan

Boston ma gdzieś indziej swoje forum. Nets był Chriss ale coś się z nim stało, jest Andy i Wyparlo. Nuggets to od zawsze trzech było. Jeden pisze eseje, drugi przeżywa b2b II miejsce w Simce, a trzeci to wiesz jak jest.

Z Blazers tez jest kilku. Nawet z kimś mi się fajnie gadało. 76ers jest jeden psychofan, a Wiz mają Rekshaja. Heat to Alonzo. 

Nie atakuję. Delikatnie zwróciłem uwagę i to TYLKO moje zdanie. Mam nadzieję, że nie wpłynie to na jego aktywność.

Teraz wypada odejśc z forum i zostawić OKC samo sobie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

31 minut temu, ely3 napisał:

Teraz to założysz temat Hawks-Knicks

Dobry jesteś. Czytasz mi w myślach. Tzn. nie myślałem o założeniu tematu, ale przeglądając pary playoffs ta właśnie będzie mnie najbardziej ekscytowała i będę jej najwięcej uwagi poświęcał.

Z takich luźnych przemyśleń:

  • Randle zje Collinsa w ataku
  • Capela będzie ogromnym problemem dla Knicks
  • Gwizdki będą sprzyjać Knicksom
  • ogólnie to jeszcze nie czas Trae

Tak - chcę Knicks w II rundzie.

Niestety o oglądaniu live nie ma mowy, a i założenie tematu nie bardzo bo zrobić to na odprdl się to ja tak nie lubię. Jest Maj, a u mnie w Maju żniwa finansowe. Roboty mnóstwo i jak mam czas usiąść przed kompem to głównie beGM.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 godziny temu, Eld napisał:

Byku,

szanuję Cię. Twoje zaangażowanie. Pasję. Zapał ale mam do Ciebie jedną prośbę, a być może nie tylko ja. 

Każdy z nas ( no większość ) ma twitteera, realgm czy gwiazdybasketu. Naprawdę mimo, że to miłe, iż chcesz nas informować na bieżąco co się dzieje w świecie NBA naprawdę nie musisz się bawić w Shamsów i Wojnarów tego forum. Mnie tam wystarczy jak wejdę raz na dwa dni do nich na konta ( no chyba, że okienko jest to F5 nawalam jak dziki ).

Piszę za siebie, nie za innych ale przez te Twoje wstawki tematy stają się nieczytelne, gubię wątki oraz dyskusje bo nagle wpada twitt, że coach Hawks musi zapłacić 25k kary...

Nie traktuj tego personalnie, ale chcę abyś wiedział, że zaczyna mi to przeszkadzać. Oczywiście nic poza tym postem nie zamierzam z tym zrobić aż do momentu kiedy przekroczysz Rubikon i będę zmuszony dać Ci ignore.

Pozdrawiam Cię serdecznie,

Eld

Pisz i się nie przejmuj. Ja nie mam Twittera i dobrze jak ktoś to wrzuca

@nba2midnight

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

24 minuty temu, Eld napisał:

Dokładnie. Pisz i nie przejmuj się jakimś starym prykiem.

Sooko @Eld, ja naprawde slucham uwag, w tym krytycznych, ktore sa jakos sensownie opisanie, a nie tylko jakimis chamskimi czy wulgarnymi wrzutami.

 

Dlatego dzis nawet nie wrzucalem info, ze zrodla cwierkaja o tym, ze Hawks chca McMillana na stale zatrzymac ;)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 godzin temu, nba2midnight napisał:

Sooko @Eld, ja naprawde slucham uwag, w tym krytycznych, ktore sa jakos sensownie opisanie, a nie tylko jakimis chamskimi czy wulgarnymi wrzutami.

 

Dlatego dzis nawet nie wrzucalem info, ze zrodla cwierkaja o tym, ze Hawks chca McMillana na stale zatrzymac ;)

 

To co Panowie. Teraz hejt ze kolega napisał a nie podlinkował źródła. 1.2.3...

 

😂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.