Skocz do zawartości

Los Angeles Lakers-Houston Rockets


Pablo248

Rekomendowane odpowiedzi

Koledzy i Koleżanki pozwolę sobie założyć temat o kolejnej rundzie LAL w drodze o tytuł.

Już odbyły sie 3 mecze i praktycznie nikt się nie wypowiada ne temat ostatnich spotkań.

Mnie w każdym razie spadł kamień z serca po pierwszym przegranym meczu i cieszę się,że wszystko wróciło na swoje miejsce.Czyli odzyskaliśmy przewagę własnego parkietu.Obawiałem sie troche tego trzeciego meczu pod nieobecność Fisha,ale Farmar udzwignął cieżar i zagrał całkiem dobrze.

Mam nadzieję,że wszyscy fani Lakers uaktywnią się i znów będą pisać na tym Forum.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak się przyjęło, że o seriach Playoffowych zawsze piszemy w dziale NBA, zajrzyj tam, temat o tej serii jest i liczy już 5 stron :)

Rozumiem,czytam oczywiście tamten temat,ale myslałem,że to są dwa oddzielne byty.Przyznam się,że wolałem dyskusję tutaj, bo tam jak czytam wypowiedzi niektórych haterów Lakers i Kobasa, to po prostu nóż mi sie otwiera w kieszeni.Już parę razy miałem ochotę "podyskutować" w podobnym tonie jak tam niektórzy sie wypowiadają,ale skasowałem posta bo rozsądek zwyciężył i uznałem,że szkoda nerwów.Bo te osoby i tak są niereformowalne.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.