Skocz do zawartości

[2032] Regular Season - Komentarze


MarcusCamby

Rekomendowane odpowiedzi

2 minuty temu, MarcusCamby napisał:

O co tu chodzi?

żeby na injury list nie było graczy którymi chcecie grać w PO - bo ja nie wiem jak to przestawić, jest wyszarzone i nic nie da się kliknąć (ponoć jakoś się da, ale to tylko @SlaKB udaje że wie jak :) )

Edytowane przez julekstep
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, MarcusCamby napisał:

O co tu chodzi?

O nic, Julek gada głupoty

1 minutę temu, julekstep napisał:

żeby na injury list nie było graczy którymi chcecie grać w PO - bo ja nie wiem jak to przestawić, jest wyszarzone i nic nie da się kliknąć (ponoć jakoś się da, ale to tylko @SlaKB udaje że wie jak :) )

Oczywiście, że się da i nie raz to już robiłem jakbyś nie zauważył :D

ale w piątek wieczorem nie będę dostępny to lepiej posłuchajcie julka bo biedny sobie nie poradzi 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

38 minut temu, ignazz napisał:

@elwariato mam nadzieje ze zagrasz uczciwie 

bardziej leniwie, niechce mi się nic zmieniać jak działa :P ale dla zasady jak będzie mecz o pietruszkę to może dam komuś odpocząć :)

 

47 minut temu, julekstep napisał:

to by była piękna historia - jak z takim dzieciakiem któremu któremu kolega łobuz zabierał kanapki a który po latach mści się na swoim oprawcy!

to lepsza historia niż solidarne wejście dwóch ligowych kopciuszków (Bucks i PTB) z 8ych miesc do PO po latach posuchy xD

ta super :P ja tam wiem że Qcin, stary wyga, by mnie przekręcił do imentu gdyby była taka możliwość, ale tak obiektywnie to nie róbta mu takiego czarnego pr i zemnie takiej pierdoły, bo obiektywnie to dzięki niemu mam tylko g. kontrakt TD, grajka który na szczęście jest całkiem legit :) no i np. loterie zamienioną w pickach prawdopodobnie na late 1rd :P czyli takiej tragedii nie ma, coś jak na zasadzie moich dealów z Pablo, przed rs miała być taka lipa tak mnie miał wyd..... na transferze z Reggiem, no cholera raczej jakoś tego nie widzę :D reasumując zajmijta się swoim podwórkiem, sprawdźcie czy przypadkiem w łajnie po kolana nie stoicie a później dopiero rozejrzyjcie się dookoła :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, ignazz napisał:

@elwariato mam nadzieje ze zagrasz uczciwie 

niestety w protokole meczowym na dzis Pacers wystawiaja rezerwy

i z perspektywy komisza nie mam sie do tego jak przeczepic bo Pacers maja juz zaklepane wszystko (z takich niedorzecznych rzeczy to nawet juz maja HCA vs Nuggets w ew finale, bo tie breaker) :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o k**** jakie wyniki w ostatniej kolejce xDDD

Dzień 120 (na pierwszym miejscu goscie)

Wizards 97 - Lakers 105
play-by-play

Spurs 122 - Cavaliers 103
play-by-play

Nets 83 - Heat 110
play-by-play

Sonics 80 - Bucks 103
play-by-play

Kings 110 - Rockets 115
play-by-play

Pacers 102 - Trailblazers 82
play-by-play

Pistons 130 - Bulls 101
play-by-play

Grizzlies 90 - Suns 102
play-by-play

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Aktualnie kontuzjowani:  

  •  


-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Kolejne mecze jutro!

Tabela | Statystyki indywidualne | Statystyki drużynowe | Główna strona SimBasketu
 

 

 

 

Edytowane przez julekstep
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.