Skocz do zawartości

[ECF]: Boston Celtics (3) - Miami Heat (5)


ptak

kto wygra i dlaczego zespół trenera S....  

58 użytkowników zagłosowało

  1. 1. kto wygra i dlaczego zespół trenera S....

    • Celtics Heat 4-0
      0
    • Celtics Heat 4-1
    • Celtics Heat 4-2
    • Celtics Heat 4-3
    • Celtics Heat 3-4
    • Celtics Heat 2-4
    • Celtics Heat 1-4
    • Celtics Heat 0-4
      0


Rekomendowane odpowiedzi

przed nami finał konferencji wschodniej. po roku przerwy Celtics wrócił na właściwe sobie miejsce a Heat zaskoczyło wszystkich łącznie ze swoimi największymi fanami. Celtics ma za sobą ciężką serie z Raptors, ale liczę, że z Heat będzie łatwiej a zespół nie postara się o dodatkowe i całkowicie niepotrzebne emocje. 

na temat klubu z Miami nie będę się wypowiadał bo nie mam zielonego ( :) ) pojęcia. wiem, że gra tam zawodnik którego chciałem w Bostonie zamiast Haywarda. nie dość, że świetny na parkiecie to lubią się z moim ulubieńcem. 2XJB to byłoby coś pięknego

liczę, że teraz będzie szybkie 4-1 i zagramy w finale z kimś z pary Clippers Nuggets

p.s. myślałem, że temat założy Alonzo, ale skoro się nie kwapił to nie miałem wyjścia

Edytowane przez Dnc
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spoko jest teraz we wschodniej czołówce, że nie ma tyle game-breaking ofensywnego talentu co na zachodzie i ta koszykówka jest jakaś bardziej... nie wiem, zbalansowana czy coś. Mam nadzieję, że będzie równie dobra seria jak Celtics-Raptors.

No i mamy niewątpliwy przywilej i zaszczyt nadal oglądać Boga Defensywy, Szanownego Pana Marcusa Smarta 👌

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, ptak napisał:

 Heat zaskoczyło wszystkich łącznie ze swoimi największymi fanami.

p.s. myślałem, że temat założy Alonzo, ale skoro się nie kwapił to nie miałem wyjścia

ja tylko przypomnę, że Heat widzę w Finale od dealu Winslow/J.Johnson - Iggy/Crowder ;) 

Zrób jak możesz jawną ankietę jako autor tematu. 

Dobrze, że założyłeś, bo ja gdybym to robił, to chciałbym coś dłuższego naskrobać, a nie bardzo teraz dałbym radę.

Temat jest i najważniejsze - można pisać. :) 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Lucas napisał:

TeamSpo zdecydowanie. Jakby zrobił mistrza, a nawet "tylko" finały to zostałby chyba wreszcie odpowiednio doceniony, bo to zdecydowanie trenerska elita w lidze.

Jakby co bylem pierwszy na bandwagonie.

 

42 minuty temu, Kubbas napisał:

 

@Sancho kto teraz jest faworytem?

Niestety Sancho dostal jakiegos hard bana, za to ze ludzie obstawiali jak radzil i mieli potem pretensje.

A on nikogo do tego nie zmuszal, od dzieli swie swoimi przeciuciami co do wynikow meczy/serii.

Slabo, ze za takie cos leci ban, a wycieczki osobiste sa na porzadku dziennym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Seria wbrew pozorom trudna do oceny choć wyżej stawiam Heat.

Smart jest fantastyczny, genialny i nawet potrafi trafiać 5 trójek pod rząd. PO to jego teren. To on tu rządzi i pewnie spróbuje na zmianę wyłączać Butlera lub Dragica. Tyle, że akurat Heat ma tylu dobrych obrońców na obwodzie ,że Tatum będzie miał bardzo ciężko. . Heat ma lepszą ławkę. Ma Crowdera w najlepszej formie od lat. Ma więcej w teorii atutów. Boston to młodość . To świetna obrona ale nie da się wygrać kolejnej serii 5 osobową rotacją. Na Toronto jeszcze wystarczyło bo tam jednak zawodził Siakam. W Miami liderzy grają dobrze. Trudno mi poszukać słabe punkty w Heat. Wiadomo ,że star power na zespoły z LA jest trochę słaby ale na Boston powinno wystarczyć

Butler to pewnie najlepszy gracz tej serii ale Smart jest w stanie go wyłączyć . Niemiej Heat 4 Boston 2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo chciałbym wiedzieć jak Boston wytrzyma to kondycyjnie, bo to nie jest bez znaczenia. Jako fan Celtów nie widzę tego, z powodów, o których bardziej doświadczeni w koszykarskich bojach użytkownicy już pisali. W moim przekonaniu problemem będzie wąska ławka Bostonu.

4-2 dla Miami.

Edytowane przez Zyga
pomyłka słowna
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

JB to easy TOP5 obecnych PO, ale Celtics mają chyba trochę więcej talentu. Dla mnie tutaj delikatnym faworytem jest Boston. (game7 być musi, powiadam)

opis tej serii jest trochę smutny jak na tak ciekawe ECF,, sorry @ptak, do game 1 sporo czasu, więc mogłeś troszkę więcej od siebie dać :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

40 minut temu, eF. napisał:

JB to easy TOP5 obecnych PO

ja nadal stoje twardo przy swoim ze Brown jest lepszy niz Tatum

Brown wlozyl Siakama do kieszeni, wydaje mi sie momentami ze ma calkiem podobny potencjal ofensywny ktory po prostu nie jest wykorzystywany bo nie paluje tak jak Tatum i nie ma tak zielonego swiatla, plus jest po prostu madrzejszy zeby tego nie robic

elitarny obronca

solidny 3pt shooter

atleta nie z tej ziemi

kryje w sumie 1-5 w small ballu

swietny w transition

dobry ft shooter

dobrze podaje

ogolnie ciezko znalezc jakies luki w grze Browna, nawet koziol ma bardzo dobry, pierwszy krok to samo, finisher around the rim bdb

wiecej luk widze w grze Tatuma

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Boston 4-1 lub 4-3 zależy od tego czy Hayward wróci.Boston ma sporo więcej ludzi którzy w razie problemów wezmą piłkę i wykreują coś sami z siebie.Adebayo po raz pierwszy dostaje na przeciw człowieka który może i jest półkę niżej ale nie będzie odstawał atletycznie i motorycznie aż w takim stopniu.Boston ma najlepszego obrońcę w tej serii lepszych atletów mogących kryć kilka pozycji i ma mimo wszystko Tatuma który już dzisiaj jest sporo lepszą opcją ofensywną niż Butler.Boston to nie Bucks czy Magic gdzie cała drużyna bazuje na jednym systemie szczególnie w ataku.Spoelstra ma tutaj szansę zrobić różnicę ale potrzebuje trafiających Herro i Robinsona i marnej serii Kemby.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, eF. napisał:

JB to easy TOP5 obecnych PO, ale Celtics mają chyba trochę więcej talentu. Dla mnie tutaj delikatnym faworytem jest Boston. (game7 być musi, powiadam)

opis tej serii jest trochę smutny jak na tak ciekawe ECF,, sorry @ptak, do game 1 sporo czasu, więc mogłeś troszkę więcej od siebie dać :) 

Przecież to ma być początek dyskusji a nie jakiś elaborat z opisem taktyki i statystykami. Temat będzie się naturalnie rozwijać wraz z kolejnymi meczami. Celtics mało kto interesuje się na forum, Raptors to prawie nikt a temat ich serii był strasznie popularny. Tu będzie podobnie tylko krócej bo 4-1 dla Bostonu 😉

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Eld zmienił(a) tytuł na [ECF]: Boston Celtics (3) - Miami Heat (5)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.