Skocz do zawartości

Usuwanie konta


Borys

Rekomendowane odpowiedzi

@polishllama69

to może poprostu Cie zbanuje? a jak bardzo bedziesz chcial wrocic to odbanuje? Bo inaczej bedziesz musial zakladac nowe konto w przyszlosci.

No i tez jak zbanuje, czy usune konto to nie bedziesz mogl PM sprawdzac, rozumiem, ze to ok? Poniewaz pisales, ze jak cos zeby Ci na PM pisac w przyszlosci...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Borys napisał:

@polishllama69

to może poprostu Cie zbanuje? a jak bardzo bedziesz chcial wrocic to odbanuje? Bo inaczej bedziesz musial zakladac nowe konto w przyszlosci.

nie chcę mieć możliwości logowania się na konto a usunięcie jest o tyle lepsze, że nie pokuszę się o nic więcej :) 

4 godziny temu, Borys napisał:

No i tez jak zbanuje, czy usune konto to nie bedziesz mogl PM sprawdzac, rozumiem, ze to ok? Poniewaz pisales, ze jak cos zeby Ci na PM pisac w przyszlosci...

raczej imię i nazwisko nie jest tajemnicą, więc tylko mowię, że jak ktoś chce wbić na pv poza forum to spoko ot tyle

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 2.09.2020 o 19:20, josephnba napisał:

Dopóki nie będziesz tweetował że e-nba to rasiści  itp to życzę powodzenia w życiu 

znaczy spora liczba wpisów tutaj była nacechowana rasistowsko z tych co widziałem :) 

panie @Borys, usuń pan to konto, bo nie chcę miec wabika pod nosem jak wchodzę na swojego maila do syfu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 6.09.2020 o 16:05, Gość napisał:

znaczy spora liczba wpisów tutaj była nacechowana rasistowsko z tych co widziałem :) 

panie @Borys, usuń pan to konto, bo nie chcę miec wabika pod nosem jak wchodzę na swojego maila do syfu

Zrobione, od dziś Panie Gościu ;) powodzenia w życiu i może do zobaczenia jeszcze na forum... :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Proszę o zmianę mojego głosu w ankiecie temacie:

e-nba.pl/topic/7179-lebron-vs-jordan-tak-na-poważnie/

Z 'Jordan' na ' LeBron'.

Głos na MJa oddałem przypadkiem, głównie przez pryzmat produkcji 'Last Dance' ( której nie oglądałem, ale czytałem opinie że jest bardzo dobra ).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.