Skocz do zawartości

Corona Stanley turniej


Wujek Wójcik

Rekomendowane odpowiedzi

Siema,

Strasznie wyczekiwałem tego turnieju, a tu pierwsze mecze i jakoś tak bez tej publiki to wszystko strasznie bez pary wygląda. NA szczęście kilka meczy jakoś tak podtrzymuje apetyt, mimo, że moi Blues graja bez szału, Rangers odpadli i tylko Flyers wyglądają jak maszyna. Poki co widze w finale Avs vs Flyers, ale zabawa dopiero się zacznie nie zdziwie się jak Hurricanes zamieszają bądź inna niespodziewana drużyna jak Islanders, Canucs czy Habs. Ciekawy mecz dziś Columbus Toronto, chyba najbardziej dramatyczna rozgrywka jak narazie. JAkie wasze są odczucia co do całej formuły i turnieju? Ja skłaniam się ku temu, że jednak mogli anulować ten sezon. 

 

Pozdrowki,

Wujas!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siemka. Na wstępie to chcę powiedzieć, żebyś wpadał i udzielał się częściej. Im więcej osób/opinii tym lepsze dyskusje ;)

Przechodząc do kwestii sportowych. Też uwielbiał mecze, gdy ta publiczność żyje i czuć tę atmosferę wokół meczu. Tego na pewno bardzo brakuje. Co do typu na finał. Zgadzam się. Na ten moment też bym tak postawił, ale NHL lubi na każdym kroku zaskakiwać (dzisiaj jesteś w niebie, jutro w piekle i na odwrót), dlatego ciężko cokolwiek przewidzieć. Na wschodzie mocno liczę na moich Islanders :D

Columbus - Toronto, dzisiaj obowiązkowo do obejrzenia. Żałuję bardzo, że brakło mi czasu choćby na jeden mecz z tej serii (a g3 i g4 były hot) i oglądałem tylko powtórki bramek (+ dzięki @Raven2156, że na bieżąco pisałeś o tej serii) no ale g5 oglądam.

Co do formatu. W takich okolicznościach chyba lepszego rozwiązania nie było. Na przyszłość ciężko powiedzieć, ale raczej nie jestem za. Ok, runda wstępna może być ciekawa (tylko wtedy straci mocno rs), ale Robin Round jest bez sensu. Z drugiej strony bez Robin Round czołowe drużyny miałyby 2 tygodnie (lub nawet dłużej) pauzy i mogłoby być ciężko wskoczyć nagle na rozpędzone zespoły, które wyszły z rundy wstępnej. Widziałem, że kilku trenerów chwaliło format 24 zespołów w postseason, ale nie ma się co dziwić, większe szanse na PO. Spoko jest natomiast parowanie przed każdą rundą najwyżej rozstawionej drużyny z najniżej rozstawioną. 

Anulowania sezonu mimo wszystko nie chciałem. Cieszę się, że nie mieszają tak polityki i spraw społecznych do NHL. Ok, były jakieś wystąpienia Dumby itd., ale chociaż nie przesadzają z tym jak to ma miejsce NBA. 

Na koniec zapraszam w wolnym czasie do tematu z ankietą:

 

Btw. Fajnie, że założyłeś temat, ale już takowy dotyczący tegorocznych Playoffs jest, także myślę, że się nie obrazisz jak Raven przeniesie to do tamtego tematu. Pozdro. 

@Raven2156 możesz to zrobić?? 

 

Edytowane przez Braveheart22
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 godzin temu, Braveheart22 napisał:

Btw. Fajnie, że założyłeś temat, ale już takowy dotyczący tegorocznych Playoffs jest, także myślę, że się nie obrazisz jak Raven przeniesie to do tamtego tematu. Pozdro. 

@Raven2156 możesz to zrobić?? 

 

Niestety nie bardzo. Napiszę jeszcze raz do Borysa i zapytam czy mogę otrzymać uprawnienia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.