Skocz do zawartości

FA przed bubble głosowanie


january

Luc Mbah a Moute  

14 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Luc Mbah a Moute

    • Magic
      8
    • Raptors
      3
    • Timberwolves
      3
  2. 2. JR Smith

    • Suns
      0
    • Lakers
      14
  3. 3. Jerian Grant

    • Mavericks
      3
    • Suns
      11


Rekomendowane odpowiedzi

Nie wiem, czy w tym temacie można dyskutować/argumentować swoja chęć podpisania FA, ale Luc Mbah a Moute w Magic obok KATa, grający na 3/4 wymiennie z Gordonem to chyba idealny fit na seeding games i playoffy, gdzie Magic zwietrzyli swoją szansę na zajście daleko. Przy KATie potrzebna mi będzie właśnie obrona Mbah a Moute. W poprzednim sezonie miałem obok mojej młodzieży i Lowrego weteranów - Ellingtona, Matthewsa i Lopeza, a teraz prosi się o doświadczenie w/w gracza. Liczę na to, że głosujący GMowie wezmą pod uwagę to, że są tu duże podobieństwa do rl - jako jedyny zaproponowałem mu kontrakt niegwarantowany przed sezonem (trochę dziwne, że Siakam nie nalegał już wtedy na ściągnięcie go do Toronto) - a w rl Mbah a Moute był na testach w Houston. 

Teraz w realu to właśnie Houston (podobnie jak ja w BeGM) zaproponowało graczowi kontrakt - i zrobiłem to jako pierwszy. Minęło ponad 48h zanim gracz otrzymał propozycję z Toronto i Minnesoty. Możliwe, że to przypadek, ale propozycje te padły po kilku godzinach od informacji, ze Mbah a Moute niebawem ma dołączyć do rl Houston. Wiem, bo śledziłem na bieżąco info dotyczące gracza. 

GM Toronto użył sentymentalnego argumentu (z którym bym się zgodził, gdyby ten kontrakt zaproponował wcześniej) - o połączeniu sił obu graczy z Kamerunu - ale nasuwa się pytanie - dlaczego nie zaproponował Mbah a Moute tego kontraktu wcześniej? Przecież już podczas 2T kontuzja wykluczyła Powella. Wystarczyło zwolnić bezużytecznego Anigbogu. Wtedy ten argument miałby większy sens. 

GM Minnesoty podobnie jak ja potrzebuje wzmocnienia na skrzydle, ale chyba większy sens miałoby tu wymienienie kontuzjowanych Winslowa lub Looneya, a nie Silvy, który na tych wakacjach w Australii może być równie dobrze od roku, bo niewiele o nim wiemy. 

Mój argument o wymianie Princea (jedyny, który zrezygnował z gry z powodu covidu z trójki - Prince/Powell/Silva) na Mbah a Moute wydaje sie tu najracjonalniejszy. Zresztą nie wiem, czy Dwight Powell nie towarzyszy czasami rl Mavs w bąblu. :) 

Mbah a Moute ma w Orlando przewidziane regularne minuty w rotacji, gdyż aktualnie nie wiedząc co z Oubre, musze Gordona przesunąć na sf, Noelem grać na pf, a z ławki minuty na pf może mi grać tylko Grant Williams i muszę sie tu wspomagać Alfonzo McKinniem. 

Propozycji kontraktu innym pf nie składałem, gdyż potrzebny mi jest tu doświadczony skrzydłowy z defensywą, a nie kolejny statysta na ławce. 

Liczę na docenienie tu Orlando przez Luca Mbah a Moute poprzez głosy GMów. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • january przypiął/eła ten temat
  • january odpiął/ęła ten temat

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.