Skocz do zawartości

ATF All-Worst - sweet talk


Chytruz

Rekomendowane odpowiedzi

34 minuty temu, polishllama69 napisał:

chytry i pm fajne wybory, liczyłem na tych dwóch asów, bo prezentują świetny poziom, zwłaszcza w obliczu pozostałego talentu

Austin był zupełnie niezły w Miami i w Orlando (rok przed sezonem P_Ma), silny podkoszowy zabijaka, post up, face up, jumper - full package.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Lu-

Greg Stiemsma rzuca na blisko 58% z gry, solidnie zbiera i jest plusowy w obronie. Ten człowiek będzie tu rozpierdalał. 8ppg na 65%FG plus 4reb to pewniak.

Jak to się ma do Jareda Jeffriesa z Knicks? :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Toż napisałem, że to mój król pomalowanego, wszak rzuca niecałe 3 punkty na mecz. 

Gdy rzucasz 3 punkty na mecz, to możesz mieć TS nawet na poziomie 80%, c***a to znaczy. 

Zresztą tym razem był to pick oderwany od statsów, bardziej na nos. Top tier wśród drewniaków, a nazwisko mniej znane niż konkurencja do tego picku. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mudiay będzie tu jednym z najlepszych strzelców, jarają mnie wasze wybory!

@Lu-

tylko problem jest taki, że Jeffries również robi około 4ppg, ale on robi to lepiej, bo na 43%TS  :D

natomiast absolutnie dziwi mnie wasz brak miłości dla Donalda Sloana, toż to steal na tym etapie hue hue

Edytowane przez eF.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, julekstep napisał:

dalej chcecie się bić na win share'y? :P 

Mudiay to tutaj zabije wszystkich atletyzmem i kondycją - nowoczesny PG umie rzucić za 3 (32%! na dużym wolumenie) ewidentny G2G + dobre warunki fizyczne (6'3) mój speedy claxton (5'11) będzie łojony na post-upie niemiłosiernie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, eF. napisał:

Mudiay będzie tu jednym z najlepszych strzelców, jarają mnie wasze wybory!

@Lu-

tylko problem jest taki, że Jeffries również robi około 4ppg, ale on robi to lepiej, bo na 43% :D

Jeffriesa pamiętam, gdy z Wizz poszedł do Knicks za MLE. Cyfry oczywiście miał złe (Bruce Bowen np. też), ale na parkiecie wyglądał na jednego z lepszych Knicks. Na pewno ich najlepszy (jedyny?) anchor defender. 

Nie zamykajmy się tylko w magii cyferek. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, P_M napisał:

Mudiay to tutaj zabije wszystkich atletyzmem i kondycją - nowoczesny PG umie rzucić za 3 (32%! na dużym wolumenie) ewidentny G2G + dobre warunki fizyczne (6'3) mój speedy claxton (5'11) będzie łojony na post-upie niemiłosiernie.

dlatego wkleiłem filmik co robi Mudiay po wygranym post upie

no na tych Twoich zasiekach to faktycznie zrobi te 12-13 pts, ale na jakiejś 20% skuteczności (przy okazji swoim playmakingiem  mrożąc resztę moich orłów) + w obronie odda sporo więcej

7 minut temu, eF. napisał:

Mudiay będzie tu jednym z najlepszych strzelców, jarają mnie wasze wybory!

nie rozumiem z Twojej strony tego pojazdu skoro Twój first pick jest lepszy w tym względzie

+ nie próbuje rozgrywać (Mudiay próbuje i robi to źle)  i jest jakieś 5 razy lepszym obrońcą

TWÓJ FIRST PICK heloł

Edytowane przez julekstep
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Lu- napisał:

Jeffriesa pamiętam, gdy z Wizz poszedł do Knicks za MLE. Cyfry oczywiście miał złe (Bruce Bowen np. też), ale na parkiecie wyglądał na jednego z lepszych Knicks. Na pewno ich najlepszy (jedyny?) anchor defender. 

Nie zamykajmy się tylko w magii cyferek. 

 

Stary, typ grał po 19 minut, był fatalnie rzucającym niskim skrzydłowym, a Ty tu z niego robisz DPOY w tej grze. Nie ładnie. :D

Jedynym jego atutem była solidna obrona, ale Jason Collins też był solidnym obrońcą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • wiLQ zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.