Skocz do zawartości

LeBron vs Jordan - tak na poważnie


BMF

Ignorując pierścienie i zespołowe osiągnięcia, lepszy był  

178 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Ignorując pierścienie i zespołowe osiągnięcia, lepszy był



Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 12.09.2024 o 08:33, blackmagic napisał(a):

Tak - w alternatywnym świecie gdyby nie trafił tak by było. Co nie zmienia faktu że ciężko za jakiś super wyczyn brać trafienie trójki przez kolesia od trafiania trójek (szczególnie że w tym meczu miał 33% za 3 więc też nie była to nie wiadomo jaka sytuacja) - tak bywa w koszykówce że ostatni rzut czasem trafia roles ( szczególnie gdy jest wybitnym strzelcem)

Zmierzam wyłącznie do tego, że:

1) Allen w większym stopniu uratował dupę LeBronowi niż np. Kerr Jordanowi czy Horry Shaqowi

2) Finały z 2013 roku są pewną rysą na legacy LeBrona. Overall nie zagrał jakiejś złej serii, w game 7 pokazał jaja, ale fakt faktem, że to jego słaba/przeciętna gra w trzech meczach w dużym stopniu przyczyniła się do tego, że Heat przegrywali 2-3. W samym game 6 to głównie support dał dupy i przez to mecz był na styku, ale gdyby LeBron zagrał nieco lepiej w którymś ze wcześniejszych spotkań to game 6 nie byłby dla Heat elimination game. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

40 minut temu, Życie_to_mem napisał(a):

Zmierzam wyłącznie do tego, że:

1) Allen w większym stopniu uratował dupę LeBronowi niż np. Kerr Jordanowi czy Horry Shaqowi

2) Finały z 2013 roku są pewną rysą na legacy LeBrona. Overall nie zagrał jakiejś złej serii, w game 7 pokazał jaja, ale fakt faktem, że to jego słaba/przeciętna gra w trzech meczach w dużym stopniu przyczyniła się do tego, że Heat przegrywali 2-3. W samym game 6 to głównie support dał dupy i przez to mecz był na styku, ale gdyby LeBron zagrał nieco lepiej w którymś ze wcześniejszych spotkań to game 6 nie byłby dla Heat elimination game. 

Nom. Ale na przestrzeni 20 lat mamy Lebronowi do zarzucenia półtorej serii.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

41 minut temu, RappaR napisał(a):

Nom. Ale na przestrzeni 20 lat mamy Lebronowi do zarzucenia półtorej serii.

Skoro zaokrąglamy jego level do 5 miejsc po przecinku to nie można pisać, że ,,tylko seria z Mavs była zła''. 

Poza tym był też chociażby tragiczny game 5 z Bostonem w 2010 roku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prawda jest taka, ze LeBron to nadczlowiek, gdzie te geny polaczyli to nie wiem...

Zdominowal by imo, Jordana jak dzieciaka 1 vs.1 

Sam mam Currego za GOATA, ale wiadomo, rivalry Steph vs. LBJ itp. itd. Czlowiek podswiadomie wypiera..

@BMF mial racje oczywiscie z 2016, ale dla mnie Curry to tworca nowej (lepszej) koszykowki RS '16 chyba nikt nigdy nie powtorzy

Wyciganie brakow psychicznych pfff Dajta LeBrona na curwie... 

Jeden musial odejsc, bo mu Ojciec zmarl (nie bagatelizuje smierci Ojca przez morderstwo), a drugi bez Ojca rozjebuje przez 20 lat

Dajta spokoj....

ps.1 ale taki byl temat, kto w swoim perfekcyjnym peaku bylby lepszy, no to LeBron byl potworem, ciezko mi sobie wytlumaczyc lepsza maszyne 1 na 1

Edytowane przez steve
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

49 minut temu, steve napisał(a):

Jaki jest racjonalny powód, by oceniać mistrzostwo w Orlando jako z gwiazdką?

Bo Lakers, którzy mieliby HCA w każdej serii jaką rozegrali w normalnym sezonie, nie mieli go w bańce w żadnej, a do tego przerwano sezon w momencie gdzie w świetnym stylu ograli dwóch (na papierze) największych rywali. 

Oh, wait. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 17.09.2024 o 11:21, steve napisał(a):

Zdominowal by imo, Jordana jak dzieciaka 1 vs.1 

😅

Cytat

Sam mam Currego za GOATA

z brzegu kazdy lepszy od Currego z lepszymi accolades zespolowymi i indywidualnymi

magic jabbar kobe lebron jordan duncan shaq

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Kubbas napisał(a):

😅

z brzegu kazdy lepszy od Currego z lepszymi accolades zespolowymi i indywidualnymi

magic jabbar kobe lebron jordan duncan shaq

Ale ja wiem, że to jest kontrowersyjna teza, wydawało mi się, że wytłumaczyłem wystarczająco. LBJ jest Goatem, ale moim jest Steph 🙂 

Zresztą serio po 2022 ktoś dalej uważa, że Duncan czy Magic są lepsi? Kobe to w ogóle xD

1 godzinę temu, Kubbas napisał(a):

😅

z brzegu kazdy lepszy od Currego z lepszymi accolades zespolowymi i indywidualnymi

magic jabbar kobe lebron jordan duncan shaq

Jakie argumenty fizyczne miałby MJ vs. LBJ? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, steve napisał(a):

Zresztą serio po 2022 ktoś dalej uważa, że Duncan czy Magic są lepsi? Kobe to w ogóle xD

uwazac to sobie moga nawet ze TJ Warren jest lepszy

fakty mowia i nagrody zespolowe/indywidualne ze Steph nie jest od zadnego z nich

11 godzin temu, BMF napisał(a):

Bo Lakers, którzy mieliby HCA w każdej serii jaką rozegrali w normalnym sezonie, nie mieli go w bańce w żadnej, a do tego przerwano sezon w momencie gdzie w świetnym stylu ograli dwóch (na papierze) największych rywali. 

Oh, wait. 

Zdjęcie\

xdd

Edytowane przez Kubbas
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.